До чого сняться сережки – сонник, тлумачення сну з золотими сережками, втратити, знайти або отримати в подарунок сережку у сні

Побачити в сні прикраса у вигляді сережок — це позитивний знак. Зовсім скоро у вашому житті з’явиться щось нове і цікаве. Однак не забувайте, що деякі трактування сновидінь, в яких фігурують сережки, несуть в собі негативний підтекст.

Сережки по соннику Міллера

Згідно соннику Міллера, побачені уві сні сережки принесуть у ваше життя гарні новини і незвичайну роботу. Якщо ж сережка була зламана, то остерігайтеся поганих чуток і пліток, які злі язики здатні розпустити.

Ісламський сонник вважає, що побачити прикраси — до заниження самооцінки

Тлумачення сну з сережкою по соннику Ванги

Для Ванги бачити сережки у сні — до удачі. Щастя чекає вас за рогом і зовсім скоро увійде у ваше життя. Якщо ви з великим інтересом і теплими почуттями вибираєте і розглядаєте сережки у сні, означає ваша поведінка за гідне життя і аристократичне. Якщо ж прикраса втрачається, то існує ризик залишитися без фінансів в реальному житті.

Сон про сережку в ісламському соннику

Згідно з мусульманським сонником, побачити біжутерію, дорогоцінні камені і будь-які прикраси означає, що людина повинна звернути уваги на власну самооцінку. Швидше за все, він занижує свої достоїнства і таланти і здатний на більше.

Тлумачення сну по подробиць

Для того, щоб точніше розібратися в значенні побаченого уві сні, в якому фігурують сережки, необхідно звернутися до деталей цього сновидіння.

Увагу Зверніть увагу на власне ставлення до сережок або до того образу, що вам приснився. Кожне сновидіння тлумачиться індивідуально.

Золоті сережки

Якщо під час сновидіння ви дивитеся на себе в золотих сережках, то готуйтеся до подій, які за вашою ж вини призведуть до неприємностей. У разі, якщо ви тримаєте прикраса в руках і розглядаєте його, чекайте успіху і процвітання. Усі ваші починання будуть виправдані. Не бійтеся втілювати навіть найсміливіші мрії. Більш того, золоті сережки виступають як символ вірності і відданості своєї другої половини.

Срібні сережки

Бачити уві сні сережки зі срібла — до отримання фінансів або будь-якого матеріального майна. Швидше за все, зовсім скоро у ваші руки, немов з небес, впаде бажана річ.

Втратити сережку

При випадковій втраті сережки у сні, остерігайтеся необдуманих слів і образливих висловів, які можуть призвести до сварки і розлуці. Уважно обдумайте все сказане і відповідайте за це. Більш того, постарайтеся найближчим часом бути більш обережним до оточуючих. Хтось з вашого ділового оточення має недобросовісні плани або ж бажає вам зла, перешкоджаючи звершення робочих проектів.

Знайти сережку у сні

Пошук сережки уві сні — це уособлення реального пошуку себе і свого місця в житті.

Якщо сережки були знайдені, значить чекайте удачу в справах, фінансовій сфері, любові. Зовсім скоро ви зустрінете свою долю. Якщо сон приснився жінці, то на горизонті вже з’явився її обранець, який подарує тільки щирі і справжні почуття. Так відбувається тільки у випадку, якщо сережки хороші і дорогі. Якщо ж знайдені сережки в поганому стані або зовсім зламані, сон має протилежне трактування.

Сережки з рубінами уві сні — Ваші відносини будуть дуже пристрасними

Сережка з гарними каменями

Побачити в сні сережки з найкрасивішими коштовними каменями — до подорожі і змінам у житті. Зовсім скоро перед вами постане вибір, який вирішить вашу долю. Завдяки правильному рішенню, з’явиться можливість поліпшити соціальний статус та матеріальне становище.

Якщо сережки прикрашені рубінами, ваші любовні стосунки будуть сильними і пристрасними.

Сережки з діамантами означають, що в житті жінки з’явиться чоловік, які не скупиться на купівлю дорогих подарунків і предметів розкоші.

Смарагдові сережки — це символ багатства і щастя, але також можуть уособлювати можливе пограбування.

Сережки, прикрашені сапфірами, принесуть вам мир і процвітання. Сапфіри — символ духовного збагачення і гармонії.

Уві сні вам подарували сережки

Сновидіння, в якому ви отримали сережки в подарунок, означає, що вас чекає успіх у роботі. Особливе, якщо подарував був ваш керівник.

Якщо ви відмовляєтеся від подарунка у вигляді сережок, то чекайте проблем з оточуючими, від яких залежить майбутня життя і доля. Якщо ви втратили подарований коханою людиною сережки, настає розрив і велика сварка.

Якщо сережки у сні вам подарував загинув родич, то остерігайтеся спонтанних дій. Вас чекає нелегкий вибір, від якого залежатиме подальше протягом вашого життя.

Приміряти сережки в магазині

Якщо жінка уві сні приміряє сережки, то її чекає справжня взаємна любов. Примірка перед дзеркалом — поява нового обранця або ж відродження минулих почуттів вже в існуючих відносинах. Якщо приміряє сережки незаміжня жінка, зовсім скоро вона вступить у шлюб по любові. Якщо ж сон про покупку і примірки сережок у магазині сниться чоловікові, його чекають неприємності і клопоти в державних установах.

Сережки

Перли у сні означає радість, а іноді і народження дитини. Якщо ви тримаєте перлинні сережки в руках, очікуйте надходження фінансової допомоги. Носити перли — до страждань і неприємностей, а от надягати його на себе — символ сором’язливості і боязкості. Якщо ви даруєте перлинні сережки, то не починайте нових серйозних справ найближчим часом. Зламати сережки з перлів — до хвороби і сльозам.

Дарувати сережки

Якщо уві сні ви даруєте комусь сережки, то зовсім скоро вас приголомшить якась несподівана і хороша новина. Це може бути підвищення на роботі, вагітність, весілля або визнання в любові.

Потрібно бути уважніше з дрібними справами, якщо уві сні Ви зламали сережку

Зламати сережку

Зламати сережки уві сні-це попередження небес про те, що потрібно бути акуратніше з дрібними помилками і недоліками. Звертайте увагу навіть на самі незначні моменти в роботі і в особистому житті. Якщо ви не витратите свою увагу і сили на важливу проблему, то вона тільки розростеться. Оточення схильна поширювати плітки про вашому положенні.

Увага Якщо уві сні з п’ятниці на суботу або з вівторка на середу ви побачили зламані сережки, то будьте готові до пліток і чуток оточуючих.

Висновки

Єдиного тлумачення сновидінь, в яких фігурують сережки, не існує. При аналізі свого сновидіння відштовхуйтеся від дрібних деталей, подій, довіряйте своїй інтуїції. Якщо ж трактування свідчить щось неприємне і гнітюче, не концентруйтеся на цьому. Зірки дають попередження, прислухайтеся до них і зробити все можливе, щоб погане не сталося.

Сонник - тлумачення снів