До чого сняться гроші – тлумачення снів про крадіжку грошей та фальшиві купюри

Гроші давно стали невід’ємною частиною життя людини, тому цілком природно бачити їх у сні. Іноді люди думають, що такі сновидіння не несуть ніякої інформації, проте найчастіше вони є попередженням.

Сенс такого послання залежить від типу грошей, форми поводження з ними та списку дійових осіб.

Гроші по соннику Міллера

Міллер трактує отримання грошей як символ прийдешнього багатства і благополуччя, на шляху до якого можуть виникнути перешкоди. Якщо уві сні:

  • фінансовий стан людини поліпшується за рахунок крадіжки, то це — поганий знак, що вказує на необхідність ретельно обдумувати свої вчинки, щоб уникнути неприємностей.
  • людина бере в когось в борг, то, швидше за все, він у житті намагається здаватися краще, ніж є насправді.
  • фігурує прохання про гроші — варто чекати появи дрібних турбот.

Знайти гроші у сні— до переживань, за якими послідує щастя; виплачувати — до невдачі в справах; втратити — до неприємностей вдома і на роботі; економити — до багатства, а вести підрахунки — до проблем з платежами.

Сонник Ванги

Знайти гроші в сні — попередження, що хтось планує підлість. Тому ні в якому разі не можна брати чужі речі, так як через них можуть накласти псування. Отримувати гроші — свідчення того, що люди бачать в сплячому щедрого, доброго, співчуваючого людини. Рахувати гроші в сні — ознака дріб’язковості, віддавати — символ великих витрат.

ВАЖЛИВО! Якщо купюри є порваними — це поганий знак: чи варто чекати втрату заощаджень, злидні, голод або крадіжку.

Ісламський сонник

Бачити уві сні прибуток — до одержання її в життя, стати жертвою крадіжки — втратити гроші. Якщо ж сниться, що людина дає милостиню, то незабаром на нього обрушиться несподіване багатство, або він отримає довгоочікуваний подарунок. Після такого сновидіння не зайвим буде спробувати щастя в лотереї.

Великі купюри — запорука успіху та перспектив, а монети, навпаки, обіцяють бідність. Коли монет більше чотирьох — це до неприємних чуток і появи негараздів, менше — до дітей. Якщо уві сні відбувається розмін, то варто проаналізувати вчинки і життєві принципи.

Тлумачення сну за типом грошей

Паперові купюри

Паперові гроші у сні — символ прихильності до матеріальних благ, наявність хибних цінностей. Так само існує тлумачення, що вони сняться до несподіваних новин і прийдешнім змінам. Якщо купюри дають сновидінню, його чекає успіх. Однак, коли гроші старі і м’яті, то варто бути готовим до чуток.

Успіх у запланованому справі обіцяє виграш, отриманий купюрами, і гроші, принесені в дар. Побачити в сні пограбування, втрату або передачу грошей — сигнал, що треба вкладати більше сил в роботу, щоб поліпшити фінансове становище.

ВАЖЛИВО! Купюри великого номіналу віщують поліпшення фінансового положення сім’ї в житті, причому чим більше їх значення, тим краще.

Пачки грошей

За однією з версій, знайти пачку грошей є ознакою біди, з іншого — швидких змін і дрібних переживань. Якщо ж сплячий у сні вважає гроші пачками, щастя і благополуччя знаходяться в межах його досяжності.

Передавати велику суму у сні — до проблем в справах: можуть виникнути труднощі з їх завершенням. Якщо подібне сновидіння приходить до літньої людини, означає, що в реальності він побоюється втратити енергійність. Також пачки грошей сняться до розчарування в бізнесі, великих витрат і клопоту.

Золоті монети

Золоті монети знятися на віщують щастя і багатство. Але витрачати їх— до непередбачених витрат, яких можна уникнути. Знайти монетку — символ удачі, віддати — застереження. Крім грошей, монети можуть символізувати час, знання та енергію, тому, коли вони присутні в сновидінні, варто очікувати підвищення фізичної активності або придбання нових знань.

Якщо уві сні монет багато — буде надбавка до зарплати, або збільшиться прибуток. Старовинні грошики віщують шану і похвалу, а якщо доводиться розраховуватися — довголіття.

ВАЖЛИВО! Фальшиве золото сниться до обману або помсти.

Мідні гроші

Мідні монети означають, що чесна і наполеглива праця принесе велику винагороду, а також задоволення від скоєного. Одним з варіантів розвитку подій може стати просування по службі. А розсипана дрібниця — символ смутку, і навіть сліз.

Фальшиві гроші

Фальшиві гроші обіцяють спілкування з нечесними людьми, які принесуть неприємності. Якщо ж сплячий власноруч займався виготовленням підробок, то це — до різкого погіршення матеріального становища.

Розплачуватися фильшивками — значить усвідомлювати бедственность свого становища, але прикидатися, що це не так.

Добрий знак, коли людина уві сні усвідомлює, що гроші несправжні: значить і в реальності він добре розбирається в людях і здатний бачити суть речей.

Образ фальшивих купюр пророкує швидку хворобу, втрату доходу або спадщини. У випадку з іноземними підробками слід остерігатися зради близької людини. А коли сняться несправжні старі купюри, сплячий приймає мрії за реальність.

Іноземні гроші

Гроші в іноземній валюті — провісники великого заробітку і успіху в будь-яких починаннях. Однак це не означає, що багатство звалиться з неба — необхідно багато працювати. Знайти закордонні гроші — до позитивних змін у фінансовій сфері життя, міняти дрібні купюри на великі — до вигідного використання власних можливостей.

Якщо ж грошей ціла пачка, і хтось їх у сплячого забирає, то це обіцяє втрати в бізнесі з вини знайомого або родича. Давати валюту в борг — до збитків, особливо якщо просить їх уже помер.

Тлумачення дій з грошима

Знайти гроші уві сні

Знайти в сні монети або банкноти обіцяє удачу і дальню дорогу. Причому срібні монети означають набуття гармонії з собою, золоті — процвітання і здоров’я, мідні — втрати. Також образ символізує владу і силу.

Деякі сонники кажуть, що подібний сон може з’явитися перед банкрутством або втратою стану. Також можлива зміна партнера, отримання нових відчуттів.

Коли сплячий знаходить власну дрібниця — це провісник поліпшення справ за рахунок приємних несподіванок. А в разі якщо «скарб» прийшов у вигляді пачок купюр, варто переглянути розподіл фінансів і спрямувати кошти у бізнес.

ВАЖЛИВО! Знайти в сні гроші серед сміття — до прибутку.

Віддавати гроші

Виплата по кредиту сниться до невдачі і появі фінансових проблем. Однак покупка, особливо довгоочікувана, — до вигоди.

Якщо сниться, що сплячий віддає борг, то йому краще ретельно планувати витрати. Фінансові витрати на задоволення обіцяють виконання бажань. А оплата за близької людини означає спорідненість душ, за незнайомого — раптове щастя.

Втрачати гроші

Сновидіння з подібним чином закликає до обережності. Ймовірно виникнення проблемних ситуацій на роботі: хтось із колег планує привласнити собі ідеї або напрацювання сплячого. Якщо гроші пропали, але обставини неясні, то слід краще контролювати емоції і бути більш уважним. У разі, коли втрачаються монети, неприємності можуть трапитися у дітей.

Позичати гроші

Бачити уві сні процес позичання обіцяє успіх, удачу, прибуток і вірність у стосунках. Якщо ж виникають проблеми з боржником, то сон закликає проявити більшу рішучість у житті. А повернення грошей в строк передбачає знайомство з новим другом.

Рахувати гроші

Підраховувати гроші у сні — до хороших заробітків: підвищення зарплати або пропозиції новій посаді. Вважати паперові купюри — до достатку, отриманому в результаті наполегливої праці; дріб’язок — до необхідності змінити ставлення до грошей. Якщо під час підрахунку сплячий засмучений, то починати нові проекти і приймати рішення слід обережно. А коли виявлена недостача, потрібно готуватися до неприємностей.

Витрачати гроші

Витрачати гроші в сні на купівлю непотрібної речі або послуги — до невдачі. Також образ може символізувати незаплановане придбання чого-небудь в реальності. Іноді він є ознакою нових відносин або збільшення сім’ї.

Вкрали гроші

Якщо уві сні була спроба крадіжки, то доведеться зіткнутися із зрадою когось із близьких. Також крадіжка грошей може обіцяти невдачі, бідність, проблеми. Якщо сновидіння прийшло до закоханій людині, воно віщує втрату партнера. Це найбільш імовірно у випадку, коли злочинцю вдалося легко втекти з видобутком. Іноді образ є попередженням про небезпеку.

Позичати гроші

Позика свідчить про швидку втрату або важкій ситуації, де сплячий залишиться без допомоги. Тому треба зібратися і спланувати самостійне рішення проблеми. Брати в сні в борг велику суму — до невдачі і серйозній скруті.

Отримувати гроші

Сновидіння з отриманням готівкових грошей може передбачати появу дитини, а переклад — збитки та перешкоди. Якщо спящему дали дрібниця — це до неприємностей або конфліктів на роботі, срібні монети — до розчарування, золоті — до перспектив, купюри — до прибутку. Коли приймається порвана банкнота, можлива втрата накопичень, фальшива — обман.

Висновки

Один сон може мати кілька різних значень, тому в пошуку правильного потрібно постаратися пригадати якомога більше деталей і довіритися інтуїції. Головне, не варто надавати великого значення сновидінням, які згадати не виходить. Адже іноді найдрібніша деталь здатна повністю перевернути тлумачення. Сни, які важливі, зазвичай добре запам’ятовуються.

Сонник - тлумачення снів