До чого сниться закритий гріб – сонник, тлумачення сну про небіжчика в закритій труні, багато трун, бачити червоний закриту труну

Труну завжди асоціюється зі смертю, сумом і втратою, яка завжди супроводжує. Але уві сні цей предмет означає внутрішній стан сновидця. Те, що його хвилює і не дає спокою. Це може бути підлість, яку він зробив давно, але пам’ятає про неї, відчуває муки совісті і співчуття. Також сон з труною може пророкує майбутні події, які здадуться незрозумілими і можуть бути з елементом містики.

Закритий гріб по соннику Міллера

Має не дуже сприятливий тлумачення:

 • Належить втрата когось із близьких.
 • Якщо людина займається бізнесом, то його чекає темна смуга невдач з позбавленням навіть самого невеликого успіху.
 • Для того, хто в домашньому господарстві тримає тварин, належить їх масова хвороба з летальним результатом. Для землеробів — збір малої кількості врожаю.
 • Коли поверхні гробу усипана квітами, то майбутній шлюб буде невдалим. Особливо, якщо предмет перебуває в церкві.
 • Присісти на труну — захворіти серйозною хворобою.

Для жінок такий сон означає позитивні зміни в житті

Тлумачення сну про закриту труну в сонник Ванги

Інтерпретація снів за Вангу носить не настільки негативний характер:

 • Загальний посил — звільнення від чогось непотрібного і зайвого в житті.
 • Особливо, коли він падає. Тоді майбутня небезпека обходить сновидця стороною.
 • Якщо самостійно забивати цвяхи для закриття гробу, то всі страхи і сумніви, які постійно долали і не відпускали, підуть остаточно.
 • Але якщо труну опустили в вириту яму і починають зверху присипати землею, може статися несприятливий подія, що має незворотні наслідки.
 • Якщо сновидець йде по кладовищу і бачити труну або надгробок зі своїм ім’ям, то йому варто задуматися про життя. Переглянути свою поведінку і наміри. Вони вимагають коригування або кардинальної зміни.

Закритий гріб в ісламському соннику

Згідно тлумачення мусульманського сонника, закритий гріб сниться до майбутньої печалі і смутку. Вони виникнуть після зустрічі з друзями дитинства.

Кому приснився сон про труну?

Правильне тлумачення сну залежить від того, кому він приснився. Для жінок цей предмет означає позитивні зміни в житті, а для чоловіка віщує позитивні зміни в кар’єрних справах.

Жінки

Якщо труну приснився молодий і незаміжньою дівчині, то сон має позитивне значення. Незабаром їй надійде пропозиція руки і серця, а майбутній шлюб буде довгим і щасливим.

Для зрілої жінки труну, що знаходиться у власному будинку віщує спокій у родині. Всі її члени будуть здорові і оточені благополуччям. Якщо кришки труни немає або вона відкрита, то сон пророкує закінчення неблагополучного періоду і настання миру в сім’ї і спокою у відносинах.

сон для чоловіка віщує позитивні зміни в кар’єрних справах.

Чоловікові

Якщо чоловік працює у великій компанії, то його чекають нові проекти і підвищення по службі.

Варто звернути увагу на колір гробу і деталі в оббивці:

 • Дорогий матеріал, з якого виготовлений предмет, говорить про майбутню фінансову прибутку від перспективних проектів.
 • Якщо присутній оксамит і золота окантовка, то чекає несподіваний і швидкий ріст по кар’єрних сходах.

Довідка. Розмір труни також має значення. Маленький — до дрібних неприємностей і вигод, а великий — до більш масштабної проблеми або впливовості значущої події.

Тлумачення сну по подробиць

Кожна деталь у сні має значення. Вона впливає на загальне тлумачення.

Порожній чорний труну

Це сприятливий сон.

Він віщує придбання нерухомості.

Якщо він рухається, то варто побоюватися виникнення ситуації, пов’язаної з ганьбою і соромом. Вона може виникнути стосовно партнера з-за неправильно поведінці сновидця та привести до несприятливих наслідків.

Закриту труну з небіжчиком

Закритий гріб — це невідомість, тайна, яка ховається під його кришкою. Вона віщує в житті складності і втрати. Варто бути уважним і обережним.

Червоний труну

Колір — ця важлива деталь. Червоний означає плітки, інтриги і розмови за спиною. Їх зазвичай ведуть колеги і партнери по бізнесу.

Якщо сон ставиться до відносин з партнером, то сновидець може побачити іншу не дуже приємну сторону у близької людини.

Білий

Сприятливий сон. Він передвіщає виконання намічених планів, здійснення заповітних бажань. Те, що раніше здавалося нереальним і не повинно було виповниться і здійсниться, реалізовується. У сновидця підніметься настрій, з’явиться бадьорість духу.

Важливо. Звертаючи увагу на кольори, варто мати на увазі особистий смак.

Для деяких темні кольори улюблені. Тоді подібні сни не будуть носити класичний і традиційний похмурий характер, а будуть звертати увагу на почуття людини і його потаємні думки.

Багато закритих трун

присіли на труну уві сні — захворієте серйозною хворобою

Велика кількість домовин у сні означає:

 • Якщо труни знаходяться на кладовищі і в них є небіжчики, то сновидця чекають нещастя і численні проблеми. Можливі нещастя і погіршення здоров’я, відновлення хронічних захворювань.
 • Багато закритих трун, але порожніх всередині говорить про те, що потрібно скоріше позбутися від проблем. Їх потрібно покласти в ці ящики і забути про них. У сновидця, при прийнятті рішення і певних діях, все повинно вийти.

Висновки

Труну уві сні — це не завжди погано. Тлумачення залежить від деталей і навколишнього оточення навколо сакрального предмета. Сон з несприятливим тлумаченням можна розцінювати як попередження. Він допоможе вберегти від необдуманих дій і спонукати на підприємство визначених кроків, які допоможуть поліпшити ситуацію.

Сонник - тлумачення снів