До чого сниться срібне кільце – тлумачення по сонникам

Практично всі люблять прикраси і дорожать ними. Тому, коли людям сниться срібне кільце, багато пов’язують сновидіння зі швидким заміжжям. І будуть праві!

Однак далеко не у всіх випадках. Для того, щоб отримати більш точне тлумачення, необхідно конкретизувати сновидіння.

Сонник Міллера

Психолог Густав Міллер вважав, що, якщо приснилося срібне кільце, то сновидінню незабаром доведеться взяти на себе серйозну відповідальність, яка стане для нього важким тягарем.

Втрата прикраси – не самий хороший знак, що віщує неприємні новини про близьку людину. Ви дізнаєтеся щось таке, що змусить вас розчаруватися у приятеля.

Міллер був упевнений, що сновидіння, в якому отримали в подарунок срібне кільце, означає, що хтось буде намагатися заплутати вас, збити з вірного шляху своїми гучними словами та обіцянками.

На жаль, ви наївно повірите брехуну.

Сонник Ванги

Тлумачення болгарської провидиці Ванги дещо відрізняється від сонника Міллера: ясновидиця була впевнена, що сновидіння, в якому вам подарували прикраса, є передвісником приємних новин, а також зцілення сердечних ран.

Якщо ви бачите колечко на блюдце, то в майбутньому на вас чекає міцний, а найголовніше – щасливий шлюб, в якому подружжя будуть повністю один одному довіряти і розуміти з півслова.

Ісламський Сонник

Згідно з цим сонником, срібне кільце символізує велич, славу і владу. Якщо уві сні сновидець знайшов прикраса, то це позитивний знак, що передвіщає одруження і швидке народження дитини.

Комусь приснилося кільце з срібла?

Якщо незаміжньою дівчині приснилося срібне кільце, що лежить на блюдце або якійсь іншій поверхні, то це погана ознака, який натякає, що сновидицу очікує нещасна і нерозділене кохання.

Заміжній жінці сон, де вона упускає прикраса на підлогу, натякає на зраду з боку чоловіка. Особливість полягає в тому, що благовірний заведе роман з сумнівною особистістю, яка в результаті почне шантажувати чоловіка і зіпсує його репутацію.

Якщо срібне колечко приснилося представнику сильної статі, то це означає, що сновидець незабаром буде змушений прийняти складне рішення, яке в підсумку буде правильним.

Тлумачення сну по подробиць

знайти срібне кільце

Якщо приснилося, що знайшли срібний перстень і відразу ж одягли на палець, то наяву ви схопите удачу за хвіст. Кар’єристам подібний сюжет обіцяє підвищення по службі, що спричинить не тільки поліпшення статусу, але і матеріального становища.

Знайдене кільце з каменем обіцяє успіх і шана, сновидець досягне всіх поставлених ним цілей.

дарувати кільце

Сновидіння, в якому сам сновидець дарує кому-небудь срібне кільце, є не самим хорошим знаком, що обіцяє йому негаразди і невдачі в найближчому майбутньому.

одягати обручку

У вас збудуться всі ваші цілі і бажання, якщо вам приснилося, що ви одягаєте колечко на свій палець.

Якщо ще не заміжня, то сновидіння, в якому вам одягають кільце, віщує швидку заручини з коханою людиною.

вибирати

Сновидіння, в якому стоїть вибір, означає, що попереду вас чекає якась небезпека, однак не варто турбуватися: ви легко обійдете всі перешкоди.

купувати кільце

Купити срібне кільце уві сні кому-небудь – це тривожний сигнал, який говорить про те, що в реальному житті сновидінню катастрофічно не вистачає уваги.

Є також й інше тлумачення: якщо ви купуєте срібний перстень, то це символ сильної прихильності і закоханості.

показувати кільце комусь

Якщо уві сні ви хвалилися, демонструючи кому-небудь прикраси, то в реальному житті вас чекають низка невдач у справах.

Тлумачення за типом кілець

З чорним каменем

Колечко з шикарним чорним каменем – до смутку. Можливо, ви розлучитеся з кимось близьким, і будете сильно по ньому нудьгувати. Не лякайтеся, мова не йде про смерть коханої людини, розуміється на увазі швидше за все саме розлука в зв’язку зміною місця проживання.

срібні укращения

Ювелірні прикраси, зроблені з срібла, багато сонники трактують, як символ радості і стабільності, а також кар’єрного зростання, змін в особистому житті в кращу сторону. Якщо уві сні ви побачили срібні сережки або підвіски, то наяву вас чекає радість.

І навіть, якщо вам здається, що підстав для особливого щастя немає, не турбуйтеся: незабаром доля подбає про це. Сниться брошка? Найближчим часом на вас будуть звертати увагу представники протилежної статі. Ланцюжок символізує міцну дружба, а браслет, навпаки, сімейні сварки.

залізне кільце

Прикраса з заліза – символ, що передвіщає сновидінню великий обсяг роботи. У вас накопичилося багато невирішених проблем, незакінчених завдань і проектів. Зараз ви повинні задіяти всі свої ресурси: сили, час, енергію.

обручку

Весільна прикраса споконвіку вважалося прекрасним символом, який передвіщає щасливе сімейне життя.

Якщо ви побачили кільце на пальці одного або будь-якого іншого людини, то це означає, що ви не сприймете чиєїсь обіцянки серйозно, а даремно.

Якщо ви ще не заміжня, то подібний сюжет для вас – натяк долі, що ваш обранець байдуже до вас ставиться. Придивіться до нього уважніше, зніміть рожеві окуляри. Велика ймовірність, що в реальності він виявиться людиною, яка думає тільки про себе.

золоте кільце

Сновидіння, в якому ви бачите прикраса з золота, обіцяє нові цікаві та корисні знайомства. Велика ймовірність, що один з придбаних приятелів стане вашим супутником по життю. Безліч золотих кілець, згідно соннику Міллера, обіцяє сновидінню багатство.

Підсумки

Підводячи підсумки, срібне кільце, з’явилося у сні, не несе ніяких негативних наслідків, однак подібне сновидіння може бути попередженням в залежності від нюансів ваших мрій. У більшості випадків, прикраса на пальці має позитивне значення.

Сонник - тлумачення снів