До чого сниться помада – сонник, тлумачення сну про червону помаду, купувати рожеву губну помаду уві сні

Сон, в якому вам привидівся губна помада, говорить про ваше прагнення бути привабливою. Будь-яка жінка, в першу чергу, є кокеткою, якій важливо справити враження на оточуючих. Негативне забарвлення набуває сновидіння, де учасник наносить на свої губи помаду. Розібратися в конкретному окремо взятому випадку допоможуть подробиці зі сну.

Помада по соннику Міллера

Даний сонник пояснює появу помади уві сні наявністю у жінки холоднокровного характеру, який дозволяє приховувати вади. Таким представницям необхідно навчитися любити себе. Яскравий колір помади передрікає нерозуміння з боку близьких, а темний сигналізує про бажання бути затребуваною. Якщо ж сновидица позичила помаду уві сні, то її чекає романтична пригода.

Ісламський сонник вважає, що помада уві сні — ознака впевненості в собі

Тлумачення сну про помаду сонник Ванги

Нафарбовані губи свідчать про можливі любовних інтригах. Жінці надасться можливість звабити бажаного чоловіка, але слід бути обережним, так як обранець може виявитися не готовий до серйозних стосунків. Знайдена помада обіцяє хороші шанси на вдалий результат в амурних справах.

Помада в ісламському соннику

Предмет косметички, побачений у сні, говорить про впевненість у своїй красі. Інші трактування припускають можливе багатство, якщо помада була отримана на безоплатних засадах. Дівчатам, зберігає невинність до весілля, незабаром доведеться її зіграти.

Кому приснився сон?

Важливим чинником у розгадуванні сенсу сновидіння є те, кому воно привиділося.

Незаміжньою дівчині

Дівчина в найближчому майбутньому зустріне судженого, а жінка – одруженого коханця. Якщо дівчина народилася влітку, її обранець незабаром може запросити під вінець. Легкий макіяж предзнаменует несерйозні зв’язку, а грунтовний виступає символом вашого сварливого характеру.

Яскраві кольори обіцяють пристрасні відносини, що перетікають у щось більше.

Вагітній

Дівчині «в положенні» помада уві сні сигналізує про нестачу бурхливих емоцій, позитивно позначаються на протіканні вагітності. Варто грунтовно переглянути коло спілкування і знайти заняття по душі, які позитивно позначаться на емоційному стані. Бажання бути привабливою і подобатися партнеру не варто тримати в собі.

Заміжній жінці

Заміжнім особам предмети косметики загрожують невірністю дружину. Інша трактування говорить про успіх на роботі і фінансової незалежності від не надто бажаного партнера. Також можливі проблеми в сексуальному житті, пов’язані з постійними сварками з чоловіком.

Яскрава помада уві сні передбачає наявність проблем інтимного характеру

Чоловікові

Помада для чоловіка ознаменує флірт і залицяння за потенційною коханкою. Якщо він наносив макіяж уві сні, то наяву його чекають потрясіння у вигляді несприятливої вести. У разі, коли фарбувала губи обраниця чоловіки, означає, що йому не подобаються склалися між ними відносини. Але якщо дівчина постала вже нафарбованою, то почуття довго не охолонуть і обов’язково стануть передумовою до шлюбу.

Тлумачення сну по подробиць

Для більш детальної і правильного трактування сну не варто випускати з виду подробиці і нюанси сновидіння:

  • дорога косметика – до багатого коханця;
  • бюджетна помада – намагайтеся економити;
  • зі специфічним запахом – до неприємностей;
  • фарбувати когось- до сварки з одним;
  • купуєте – до побачення;
  • подарували – до знайомства;
  • даруйте – до флірту;
  • втратили дізнаються вашу таємницю;

Косметика на обличчі виступає свого роду маскою, яка покликана приховати дефекти. Отже, сон з її участю є ознакою якогось такого ж скритного, ненатурального, нещирого явища.

Яскраво-червона помада уві сні

Яскрава помада символізує правильність прийнятих рішень. Інша версія припускає наявність проблем інтимного характеру або ж навпаки, сексуальне збудження і довгоочікуване свято.

Нанесення помади червоного кольору свідчить про занижений думці про свою привабливості. Приділіть увагу боротьбі з комплексами і навчитеся приймати і любити себе.

Чужі губи червоною помадою уві сні знаменують фальшивість почуттів вашого партнера. Всі його слова і дії спрямовані на задоволення своїх ненаситних потреб, а не на створення гармонійних відносин між вами. Придивіться до обранця щоб уникнути сумних наслідків у вигляді розриву відносин.

Червона помада

Світлий колір елемента косметики заміжнім і одруженим передрікає сварки подружжя, викликані труднощами сексуального плану. Якщо сновидець неодружений, то він незабаром зустріне гідну кандидатуру для створення сімейного щастя. Також помада такого кольору може означати емоційну нестійкість, близькість до нервового зриву. Відкладіть неприємні справи на якийсь час в бік, поки ситуація не зміниться в кращу сторону.

Вибирати помаду

Якщо уві сні ви стоїте в магазині перед вибором, яку помаду придбати, будьте готові до несподіваних інтимних пригод. Щоб спокусити вподобаного чоловіка вам слід застосувати хитрощі жіночого зваблювання. Можливо, будуть потрібні навіть недвозначні натяки, якщо попадеться нерішучий партнер. Будьте обережні в своїх бажаннях, щоб не злякати його відразу ж після першої ночі.

Будьте акуратніше з оточуючими в реальності, якщо уві сні Ви купували помаду

Купувати помаду в магазині

Після сну з купівлею губної помади сонники рекомендують насторожитися. Людина з оточення, який постійно хвалить і захоплюється вами, має недоброзичливий настрій. Щоб уникнути удару в спину, поставтеся з холодом до лестощів на вашу адресу.

Чоловікові, що купує косметику потрібно частіше балувати супутницю подарунками та увагою, інакше вона знайде собі більш ініціативного обранця. Також йому слід очікувати позитивних змін на роботі, але для цього потрібно взяти волю в кулак і зібратися з думками.

Рожева помада

Рожевий колір губної помади гарантує теплі почуття з коханим. Через чур бліда говорить про інфантильність сновидця, а дуже яскрава – про непохитність поглядів і непредусмотрительном слідування модним трендам.

Уві сні вам подарували помаду

Подарунок у вигляді даної косметики відкриє для вас нові знайомства, які призведуть до продуктивних відносин і можливе весілля. Якщо ви нафарбували губи отриманої помадою, це означає, що ви на шляху до успіху та фінансової незалежності, яку забезпечить потенційний чоловік. Він буде не тільки добре заробляти, але і виявиться прекрасним розуміючою людиною.

Втратити помаду

Сон з втратою губної помади передрікає неприємності або навіть розрив у стосунках через зайвої примхливості і надмірного егоїзму. Інше тлумачення передбачає знайомство з різнобічною людиною. Незнайомець втілить в собі ті якості, які ви давно шукали потенційних супутниках.

Якщо пошуки помади уві сні затягнулися або не увінчалися успіхом, ваш характер у відносинах з партнером залишає бажати кращого. Відкиньте убік всі забобони і почніть насолоджуватися часом, проведеним з коханою людиною.

Висновок

Як бачите, приснився губна помада означає як позитивні зміни в житті, так і застерігає від можливих негараздів у відносинах і робочої діяльності. Більш детальну картину допоможуть скласти подробиці сновидіння, але пам’ятайте, що будь-яке тлумачення є лише підказкою. Будьте вірні собі, і тоді ніщо не зможе встати на шляху до втілення намічених цілей.

Сонник - тлумачення снів