До чого сниться плаття? Тлумачення сну з сукнею по сонникам

Щоб завжди бути готовим до поворотів долі варто уважно ставитися до снів. Сукня – частий гість жіночих снів і по тому, як воно виглядає можна зробити висновки про найближчому майбутньому.

Варто взяти до уваги не тільки колір, але і фасон або вид одягу, і тоді ви побачите повну картину і зможете зрозуміти, що означало ваше сновидіння.

Сонник Міллера

Відомий тлумач Густав Міллер вважав, що для жінки бачити сни про красивому модному платті – це прекрасний знак. Він говорить про те, що дівчина викликає захоплення і визнання у її оточення. Крім того, сновидіння про нову сукню – символ багатства і процвітання.

Сонник Ванги

На думку Ванги, сни, в якому ви носите плаття віщує життя, повне щастя і процвітання в справах.

Однак, якщо плаття виглядає зношеним і неохайним, то це вісник швидкої хвороби. Провісниця вважала, що для тлумачення дуже важливий колір одягу, його загальний вигляд, саме ці ознаки вкажуть сновидице про істинному значенні бачення.

Ісламський Сонник

На основі мусульманського сонника, тлумачення сну про красивому вбранні для дівчини – знак успішного заміжжя. У той же час, для чоловіка сон, у якому він бачить розкішний одяг, є символом високого статусу.

Комусь приснилося?

Молодим дівчатам сон про красивих нарядах вказує на привабливість в очах сильної статі.

Носити неохайне сукня – символ неприємностей і осуду за недозволену поведінку. Носити або приміряти лахміття – провісник бідності або серйозної хвороби.

Для жінки подібні сновидіння говорять про прагнення до задоволення і веселощів. Милуватися собою перед дзеркалом – до здійсненню честолюбних задумів. Особливо важливо бачення, в якому фігурує розкішне, старомодне вбрання. Воно віщує зліт кар’єрними сходами або велику грошову прибуток. Якщо бачите, що хтось інший приміряє ваші речі – це ознака високої конкуренції в роботі або в особистому житті.

Заміжнім жінкам сни про примірці сукні вказують на проблеми у стосунках з коханою людиною, можливо наявність суперниці. Але якщо уві сні вона худне щоб одягти улюблену сукню, то це знак того, що їй не потрібно побоюватися суперниці.

Вагітній сновидіння про сукню віщує міцне здоров’я і легкі пологи. Якщо разом з сукнею бачите дитячий одяг – на вас чекає достаток в сімейному житті. Колір дитячого одягу в сновидінні також може вказувати на стать майбутньої дитини.

Тлумачення сну по платтю

ВАЖЛИВО! Побачений наряд уособлює ставлення інших людей до сновидця. Різні деталі, такі як колір, розмір або призначення сукні можуть допомогти вам краще зрозуміти сенс сновидіння і зробити тлумачення повним.

чорне плаття

Чорна одяг у сні – знак горя і печалі. Можливо, такий сон указує на наявність депресії. Бачити себе у чорному вбранні – до швидкої і тривалої хвороби. Знімати чорний одяг – до вирішення існуючих проблем або прийняття вірного рішення. Траурний наряд означає втрату чи грошову втрату.

біле плаття

Одяг білого кольору передвіщає хорошу звістку або зміни. Якщо бачите свою сім’ю в білих шатах – це провісник вдалого переїзду на нове місце. Якщо білий одяг вкрита плямами або брудом – чекайте осуду з боку родичів.

червона сукня

Значення сновидіння про червоному кольорі неоднозначно і пов’язано з емоціями: якщо вам сподобався наряд і доставив радість – наяву вас очікує щастя. Одиноким такий сон обіцяє набуття великої любові. Але якщо сновидіння було неприємним, ви випробували тривогу або страх – варто бути обережними, відмовитись від ризикованих справ.

зелене плаття

Зелений наряд означає зміни на краще. Особливо сприятливий для дівчат. Зелений колір символізує процвітання і здоров’я.

коротке плаття

Якщо уві сні носите коротку одяг – це знак того, що вас очікує приємний сюрприз. Однак, якщо одяг на вас надмірно короткий або не за розміром – чекайте погіршення у справах. Заміжнім такий сон обіцяє сварки в сім’ї і нерозуміння з боку чоловіка.

довге плаття

Якщо ж ви носите довгий одяг, то це ознака скорого виконання задуманого. Цей сон пророкує успіх або здійснення мрії. Сновидіння про вбранні з довгим шлейфом – символ довгого і щасливого життя.

брудне плаття

Бачити стару, брудну або зношений одяг – поганий знак. Вам не слід погоджуватися на сумнівні пропозиції маловідомих людей. Приміряти дірявий одяг – до збитків.

блакитна сукня

Наряд блакитного кольору – провісник того, що дуже скоро вам зустрінеться велика любов. Заміжнім такий сон обіцяє приємний сюрприз від улюбленого.

Різнобарвні шати, а також карнавальні наряди символізують достаток, можливо надходження дуже вигідної пропозиції.

весільна сукня

Весільну сукню – ознака успіху в справах, для незаміжніх – швидка весілля. Брудне весільне вбрання передвіщає сварки з коханою людиною.

Що робили з сукнею?

одягати, міряти

Приміряти уві сні новий одяг – хороший знак, він пророкує нові знайомства. Крім того, примірка може бути доречними підвищення на роботі або грошову прибуток. Якщо ж приміряєте старий наряд, який вам подобається – до швидкої зустрічі одного.

Якщо уві сні допомагаєте комусь надіти одяг – будьте готові незабаром опинитися в складній життєвій ситуації і тоді вам доведеться просити про допомогу.

купувати

Купити потрібний наряд – символ якнайшвидшого примирення після довгої сварки. Також, це сновидіння може означати успіх і гарне становище в суспільстві. Якщо ж у сні купуєте багато одягу для інших людей або просто роздаєте одяг – будьте обережні. Можливо, поруч із вами людина зі злими намірами.

Сновидіння, в якому отримуєте наряд у подарунок означає що у вас є покровитель. Якщо подароване вбрання виглядає старим – остерігайтеся пліток.

Сновидіння, в якому шиєте одяг віщує труднощі в сім’ї. Надягати зшите власними руками – це символ прийняття існуючих проблем.

прасувати

Прати, чистити або прасувати одяг – до швидких щасливим змін, можливо, до переїзду. Велика кількість чистою і красивою одягу предзнаменует багатство і щасливе життя.

 

Висновки

При спробі зрозуміти сновидіння варто більше уваги приділяти власним почуттям і емоціям, а не радам тлумача. Різні сонники можуть давати несхожі, а іноді і суперечать один одному відповіді. У будь-якому випадку, ваша віра і оптимізм стануть запорукою щасливого майбутнього!

Сонник - тлумачення снів