До чого сниться лопата – сонник, чистити сніг, копати могилу або картоплю лопатою уві сні

Лопата у свідомості різних народів — шановний інструмент. Їй і гроші гребуть, і бійцеві без неї не обійтися, і в праці допоможе, і в останній шлях проводить. Це відношення перейшло і сонники. Сон, у якому є лопата, у цілому нейтральний. Є нюанси, як хорошу, так і погану сторону, що залежать від контексту.

Лопата в соннику Міллера

Згідно з цим сонником, якщо побачили в сні лопату, отже, готуйтеся довести нарешті нудну і обридлу роботу до кінця. Пускати справу на самоплив не можна, потрібен ваш постійний контроль за ходом її виконання.

побачити в сні лопату означає, що незабаром ви доведете справу до кінця

Тлумачення сну про лопату в сонник Ванги

Болгарська провидиця Ванга тлумачила приснилося лопату як знак, що людина знайде особливе призначення. Але для цього він повинен стати добрішими і почати допомагати людям. В результаті доля винагородить його за добрі справи.

Лопата в ісламському соннику

Важливо! Приснився лопата віщує придбання, обіцяють чималу вигоду.

Якщо самі працювали на землі лопатою, то вам надійде інформація, завдяки якій зможете вирішити давню проблему.

Кому приснився сон

Незважаючи на велику кількість тлумачень сну про цей інструмент можуть бути нюанси в залежності від того, кому вона примарилася.

Дівчині

Може передвіщати марні надії на розвиток любовних відносин. Але зроблена з нестандартних матеріалів обіцяє несподівані знайомства.

Якщо раптом дівчина довбала землю, причому держаком, а не заступом, значить, зможе домогтися розташування впливового або заможної людини аж до заміжжя.

Вагітній

Якщо чекає дитину жінці наснилося лопата, можливо, це вказує на те, що у неї народиться хлопчик.

Жінки

Важливо! В цілому такий сон для жінки — до змін в особистому житті.

для жінки сон обіцяє зміни в особистому житті

Після сну, в якому фігурує лопата, жінці варто задуматися про зовнішньої привабливості. А також про те, чи не ходить чоловік наліво, особливо якщо уві сні інструментом когось вдарили.

Чоловікові

Важливо! Цей предмет віщує представникам сильної статі зміну місця роботи або взагалі сфери діяльності.

У тлумаченні снів за Фрейдом — це ознака постійних думок про секс. А зламана лопата — проблем з ерекцією.

Тлумачення сну по подробиць

Важливо! Для тлумачення снів, де присутній цей інструмент, важливі всі подробиці.

Зокрема, у якому вигляді постала лопата:

  • Міцна класична штикова лопата (дерев’яна ручка і залізний заступ) — зможете вирішити всі нагальні питання самостійно. Якщо в сні хтось намагається вирвати у вас з рук лопату, але у нього це не виходить — на шляху виникнуть легко переборні перешкоди.
  • Зламана ручка — заздрісники заважають втілити ваші починання в життя. Але якщо ви наполегливо працювали такою лопатою, у них нічого не вийде, а ви досягнете мети.
  • Заіржавілий заступ — ваші методи розв’язання задачі не годяться, треба їх міняти. Якщо ж у сні ви змінили заступ на новий, значить, наяву вас теж чекають нові цілі.
  • Брудна або стара — треба придумати якесь свіже креативне рішення, яке допоможе нарешті завершити обридлу роботу.

побачили уві сні брудну лопату — незабаром розберетеся зі своїми проблемами

  • З незвичайного матеріалу — вас чекає просування по кар’єрних сходах. Можливо, доведеться підвищити кваліфікацію, наприклад, відправитися на курси, і це дозволить вам збільшити зарплату.
  • Занадто маленька — ваші проблеми багато в чому надумані. Пустіть їх на самоплив, вони здатні вирішитися і без вашої участі.
  • Занадто велика — ви тягнете на плечах непомірний тягар. Якщо все ж таки вдається працювати такий лопатою, вас очікує велика прибуток. Також можете або відкрити нову справу, або вирішити всі складні проблеми, докучавшие вам довгий час.

Чистити сніг лопатою уві сні

Чистка снігу цим інструментом віщує великі зусилля, які потрібно докласти, щоб отримати хороший прибуток або успішно завершити справу. Якщо вам у сні вдалося закінчити намічену роботу, то і реальності все у вас вийде.

Картопля і лопата

Якщо уві сні садили картоплю — отримаєте прибуток чи досягнете успіху. Підгортали — належить почати справу, віддає авантюризмом. Викопували — отримаєте звістки від одного, знаходиться дуже далеко.

Рити траншею або яму

Якщо рили траншею, щоб прокласти труби або протягнути кабель — до барышам. Причому чим довше і глибше траншея, тим більше зусиль доведеться докласти, щоб їх отримати, але і кількість прибутку збільшується пропорційно.

До речі! Якщо ж примудрилися уві сні вирити яму чи траншею такої глибини, що сховалися там з головою і не можете вибратися — загрузнете в справах.

Почали копати, а там глина, і інструмент застряв, — чекайте активної протидії всім починанням. Доведеться активно переконувати колег або партнерів у своїй правоті.

Постали в ролі солдата копающего окоп, значить, не впевнені у власних силах, а це може перешкодити в досягненні мети. Ситуація ускладнюється, якщо інструмент в ваших руках був саперною лопаткою. Якщо хочете успішно завершити справу, пора почати працювати над собою.

Закапуєте яму — до завершення справ. Або отримаєте несподівані звістки. Якщо над ямою утворився горбик, ці відомості будуть пов’язані з родичами.

Роботи в городі або в саду

Копали грядки — до грошей. Але може нести застереження — занадто копаетесь в минулому, не думаючи про сьогодення. Поверніться до дійсності, інакше може статися нервовий зрив.

Якщо копаєте свій город, вам належить випробувати батьківську гордість за дітей (або відкриєте прибутковий сімейний бізнес), чужий — начальство вважає вас незамінним співробітником, чекайте підвищення або зарплати, або по кар’єрних сходах.

Розкидали гній, особливо якщо навіть уві сні відчували характерний запах, — здійсніть вигідну угоду (можлива покупка, так і продаж), отримаєте цінний подарунок або вам підвищать зарплату.

До речі! Стояти на великій купі і тримати в руках лопату — ваша найзаповітніша мрія збудеться.

Носити землю

Якщо просто носили землю на лопаті, вас очікують потребують міцних нервів праці, пов’язані або з власними дітьми або наставництвом. Наприклад, доведеться робити з дитиною уроки або на роботі прикріплять не дуже кмітливого стажиста.

Якщо безцільно перекладали землю з одного місця на інше і назад, належить особливо нудна і тривала робота. Але зате після її завершення відчуєте велике полегшення.

До речі! Є ще одне тлумачення цього сну — доведеться переробляти зроблене кимось роботу.

Лопата і скарб

Якщо вам вдалося відкопати скарб, життя скоро зміниться в кращу сторону.

Якщо уві сні загребали совковою лопатою дорогоцінні камені, перлини, монети золоті або срібні, вас чекає несподіване збагачення. Але для цього треба не упустити свій шанс і бути уважним до будь-яких дрібниць.

До речі! Стояли з лопатою напереваги на купі золота — вас чекає несподівана удача.

Вбити змію лопатою

Якщо уві сні ви вбили змію за допомогою цього предмета, в реальності переможете небезпечного ворога, після чого вам дістануться почесті, а також здійсняться бажання.

Рити могилу лопатою

Довелося рити могилу за допомогою лопати — попередження, що не варто починати ніяких нових справ. Вони будуть приречені на провал. Утримайтеся від зміни роботи, кредитів, великих покупок.

копаєте яму уві сні — нові починання виявляться провалом

Закапувати труп на кладовищі

Закопування трупа на цвинтарі також віщує невдачу. Ситуацію можуть допомогти врятувати нестандартні методи.

Боротьба лопатою

Якщо ви відібрали у кого-то інструмент, значить, є непогана можливість перехопити в конкурентів вигідний контракт.

Удар лопатою віщує зраду, необов’язково подружню.

Відмахувалися їй від когось — у вас є вороги, але їх дії проти вас не досягнуть мети, а обернути негативною стороною для них самих.

До речі! Цей сон може передвіщати успішне закінчення судових тяжб.

Шукати лопату

Процес пошуку лопати у сні означає, що, навіть відпочиваючи, не можете викинути з голови мучать вас проблеми.

Якщо пошуки завершилися успіхом, ваші справи незабаром завершаться з вигодою.

Знайшли і знову втратили — не готові завершити справу, вам здається, що треба ще щось довести до досконалості.

Купити лопату

Важливо! Купівля лопати — не найвдаліший сон.

Він може обіцяти швидке пониження в посаді або навіть звільнення.

Якщо ви інструмент вкрали, доведеться вирішувати чужі проблеми. Але впораєтеся з ними успішно.

Лопата в руках іншої людини

Важливо! Загальне тлумачення таких снів — до прибутку. Але в деяких випадках це може бути застереження.

Приснився якийсь чоловік, просто копаючий землю — можливо, на вас збирають компромат. Будьте обережні у вчинках і висловлюваннях.

Людина риє яму — це ви замышляете щось недобре.

Побачений використовував лопату не за призначенням, значить, у справах вам ніхто не допоможе, треба сподіватися тільки на себе.

До речі! Якщо уві сні спостерігали за роботою археологів, значить, незабаром може статися несподівана зустріч з людиною, з яким станете довго та плідно співпрацювати.

Висновки

Сни, в яких фігурує лопата, як правило, оповідають про нудним і тривалим, але успішній роботі. Але в ряді випадків не варто нехтувати застереженнями, на які вказують різні нюанси сновидіння.

Сонник - тлумачення снів