До чого сниться гаманець – сонник, втратити гаманець з грошима, знайти або купувати новий гаманець уві сні, крадіжка грошей з гаманця

Гаманець як символ має неоднозначне тлумачення, що змінюється в залежності від деталей сну. Частіше це сприятливий знак, що обіцяє позитивні зміни. Але іноді його розцінюють як застереження.

Гаманець по соннику Міллера

Згідно соннику Міллера, побачений гаманець – сприятливий символ. Наповнений коштовностями, він віщує зміну кола спілкування. Людина, побачивши сон, буде оточений пошаною. Також його чекають романтичні стосунки, які переростуть у велику і чисту любов.

Якщо гаманець у Вашому сні вкрали — то в реальності Вам дуже важко жити без любові

Тлумачення сну про гаманець в сонник Ванги

За сонником Ванги, знахідка гаманця – знак майбутніх матеріальних проблем, викликаних недалекоглядними рішеннями. Будьте уважні, оцінюючи ризики при вкладенні грошей. Краще відмовитися від ідеї дати комусь в борг, навіть якщо це дуже хороший знайомий.

Якщо ж гаманець вкрали – вам важко жити без любові. Але не поспішайте кидатися у вир перших же подвернувшихся відносин. Гідного обранця доведеться почекати.

Приснилося, що ви викидаєте гаманець з грошима? Ви на порозі поворотного моменту в житті. Зупиніться, видихніть, візьміть паузу. Сили вам знадобляться зовсім скоро для прийняття доленосних рішень.

Сон з кошелем в ісламському соннику

Ісламський сонник радить уважно поставитися до деталей сну. Якщо гаманець повний – це знак прийдешнього матеріального благополуччя. Якщо ж кошель порожній, чекайте важких випробувань і потреби.

Кому приснився гаманець?

При тлумаченні сновидіння враховуються всі деталі. Важливо знати, кому саме приснився сон.

Жінки

Гаманець, як і інші аксесуари, що символізує жіночність. Підсвідомо ви бажаєте розкрити її світу і показати себе у всій красі. Може бути, настав час рішучих дій?Знайдений гаманець для незаміжньої дівчини може обіцяти вигідне заміжжя, але без любові.

Важливо! Втратити в сні гаманець на базарі – попередження для жінки. Уникайте ситуацій, коли може постраждати ваше добре ім’я.

Якщо уві сні Ви загубили гаманець, то в реальності можете втратити стосунки з кимось близьким

Чоловікові

Для чоловіків подібні сновидіння частіше символізують фінансову та кар’єрну сфери. Залежно від обставин сну, вони можуть служити попередженням про можливі матеріальні втрати, звільнення, банкрутство (вкрадений гаманець). Або, навпаки, натякати на швидке поліпшення фінансової ситуації, поява нових можливостей чи зустріч з корисними людьми (гаманець з копійками).

Довідка А от якщо чоловікові нав’язливо сниться порожній гаманець – близькі вважають його скнарою. Варто проаналізувати свої витрати. Можливо, купівля подарунків для дорогих людей і участь в благодійних заходах позбавить вас від нав’язливих підказок підсвідомості.

Подробиці сну з гаманцем

Основний настрій сну можна зрозуміти, проаналізувавши деталі. Дуже важливо звертати увагу на суперечливі, незвичайні знаки. Таким чином підсвідомість намагається повідомити щось важливе.

Втратити гаманець з грошима

Недобрий знак. Застереження про те, що ви можете втратити стосунки з кимось із близьких людей. Причому втрата не обов’язково буде пов’язана з обманом чи сваркою. Зверніть увагу на здоров’я та душевний стан тих, хто дорогий вам.

Знайти гаманець

Якщо уві сні ви знайшли гаманець – чекайте довгоочікуваного щастя в особистому житті. Нова любов зустрінеться вам зовсім скоро. Почуття будуть взаємними, серйозними і гармонійними.

Червоний гаманець

Приснився гаманець червоного кольору – готуйтеся до змін. Ви підсвідомо знаєте, в якій сфері життя вони вас чекають. Налаштуйтеся – і зможете прискорити їх і контролювати.

Порожній гаманець у сні — до достатку в реальності

Купувати новий гаманець уві сні

Купівля гаманця також обіцяє зміни. Це дуже сприятливий знак. Особливо вдалими будуть зміни, якщо сниться, як ви милуєтеся своєю покупкою.

Гаманець повний паперових грошей

Гаманець, наповнений паперовими грошима, сниться до достатку. Вже найближчим часом відбудеться щось, що допоможе вам поліпшити фінансову ситуацію настільки, щоб більше ніколи не потребувати. Швидше за все, вас чекає нова посада або проект, який виявить ваші приховані таланти та здібності. Але тільки в тому випадку, якщо цей гаманець уві сні не буде вкрадений.

Вкрали гаманець у сні

Крадіжка в сновидінні – застереження. В реальному житті вас також може очікувати ситуація, коли ви втратите матеріальних благ з вини іншої людини. Причому його участь може бути як випадковим, так і умисним. Крім того, недоброзичливець спробує зруйнувати стосунки з кимось із близьких вам людей. Будьте обережні!

Довідка Якщо ж у сні вам дісталася роль викрадача, то ви відкриті до нових задумів і можливостей, знаєте свої сильні і слабкі сторони.

Порожній гаманець

Порожній гаманець в сновидінні обіцяє достаток в реальному житті. Ваші матеріальні можливості зростуть. У фінансовій сфері будуть панувати спокій і достаток.

Дрібниця в гаманці

Гаманець, повний дрібних монет, – знак нових можливостей. У вас з’явиться шанс завести багато корисних зв’язків, познайомитися з потрібними людьми за рахунок розширення кола інтересів. Вирушайте в подорож або займіться самоосвітою, і нові знайомства не змусять себе чекати.

Старий пошарпаний гаманець

Якщо вам приснився старий пошарпаний (але не дірявий!) гаманець, це добрий знак. Скоро на вашому шляху зустрінеться старий знайомий, який може бути корисний в просуванні кар’єрними сходами або зіграє важливу роль у поліпшенні вашої матеріальної ситуації.

Якщо ж гаманець дуже старий, має сильні потертості і дірки, готуйтеся тугіше затягнути пояси: вас чекає складний фінансовий період. Добре, якщо вийде заздалегідь відкласти певну суму на чорний день.

Подарували гаманець уві сні

Подарований гаманець сниться до ситуації, в якій ви оціните підтримку і турботу близьких вам людей. Можливо, трапиться щось неординарне, що змусило вас поглянути іншими очима на своє оточення.

Довідка Якщо ж гаманець даруєте ви, то побоюйтеся імпульсивних незапланованих витрат.

Висновки

При тлумаченні сну важливо врахувати не тільки основний символ, але і всі деталі. Зверніть увагу на парадоксальні, незвичайні знаки – саме таким чином підсвідомість намагається вказати вам напрямок розшифровки сновидіння.

Сонник - тлумачення снів