До чого сниться двері – тлумачення по сонникам

Кожну ніч ми бачимо якісь сни. Одні виявляються позитивними і легкими, інші – сумними і жорстокими, треті – містичними і безплідні. Іноді ми навіть не замислюємося, чому нам приснилося це саме сьогодні і що це означає.

Однак дуже часто сни – шляхи до вирішення реальних проблем, тому давайте розберемося, до чого сниться двері, раптом це допоможе вам зробити правильний вибір сьогодні і захистити себе від неприємностей завтра.

Люди виходять із дверей — ознака майбутнього хаосу в житті.

Двері в соннику Міллера

Щоб правильно інтерпретувати ваш сон, потрібно згадати всі подробиці.

Якщо уві сні ви входите в двері, значить, ви дуже хочете зайти додому. Чому саме будинок? Тому що вдома вас оточують рідні люди, панує атмосфера тепла і щастя. Ви хочете піти від «брудного» світу, брехні, ворогів в своє затишне житло, де будуть панувати щастя, дитячий сміх і справедливість. Раз вам приснилася така двері, значить, скоро все це буде, тільки треба докласти зусиль.

Якщо раптом ви дивитеся на двері вночі під проливним дощем, будьте обережні. Цей сон попереджає вас про можливу небезпеку. Будьте уважні з людьми, не приймайте необдуманих рішень, перш ніж зблизитися з людиною, краще його вивчіть.

Якщо уві сні ви бачите, як люди входять і виходять з дверей, то це показує можливий хаос, який може з’явитися ваших справах. Не піддаєтеся загальну думку і робіть все спокійно, тоді у вашому житті буде порядок.

Якщо уві сні ви починаєте закривати двері, але вона зривається з петель, будь ласка, будьте акуратні. У ці дні ваші друзі і близькі можуть бути в небезпеці, приділіть їм більше турботи і уваги.

Двері по соннику Ванги

Треба пригадати, яка була двері. Якщо на ній були різні орнаменти, незвичайні малюнки і символи, то це хороший знак. Ймовірно, для вас в майбутньому відкриються нові можливості і перспективи, як в особистому, так і в професійному плані.

Отже, якщо ви відкриваєте цю двері, значить, в реальності ви незадоволені тим, що маєте і шукаєте щось інше. Наприклад, хочете змінити роботу або напрям професійної діяльності на більш перспективний. Добре, якщо двері відчинилися: зміни скоро будуть, тільки потрібно докласти зусилля. А ось якщо двері не відчинилися, значить, такі зміни відбудуться у вас ще не скоро, як би це не хотілося.

Коли ви закриваєте двері, ви хочете усамітнитися, побути на самоті, закритися від усього світу. Таким шляхом ви хочете піти від проблем, але, на жаль, нічого не вийде. Вам доведеться відкритися світу і вирішувати існуючі проблеми.

УВАГА! На щастя, людей, хто побачив порожнечу на місці двері – скоро відбудеться тепла романтична зустріч! Чекайте, але сильно не захоплюйтеся.

Двері в ісламському соннику

Дуже позитивний сон, якщо ви відкриваєте двері і виходьте з неї. Це означає, що ви виходите на новий рівень. Якщо жили в бідності, у вас буде достаток, якщо були в небезпеці, то опинитеся під захистом, якщо було важко на душі, відчуєте легкість.

Якщо у вашому сні двері відкриті, значить, ви готові брати радісні і сприятливі вісті. Раз двері відкрито, значить, добро до вас обов’язково прийде незабаром. А ось якщо зачинені, значить, можливі неприємності. Будьте готові до всього і не падайте духом!

І ще позитивна новина! Якщо ви входите у сні в двері, то здобудете перемогу, так говориться в Корані. А яку перемогу, це вирішувати вже вам.

Якщо приснилася двері, що замикаються на ключ — то значить скоро заміж.

Кому приснилася двері?

Незаміжньою дівчині

Якщо ви дівчина чи незаміжня жінка і вам сниться, що ви замикаєте двері на ключ, і цей ключ тримаєте в руках, значить, скоро ви вийдете заміж. Найголовніше, що це буде міцний шлюб, можливо, на все життя (але, звичайно, все залежить від вас!).

Жінки

Якщо ви жінка, і ви відкриваєте двері, щоб сховатися від зливи, будьте уважні. Ваші необдумані вчинки можуть спричинити за собою багато лиха. Перш ніж що-небудь зробити, подумайте кілька разів.

Але є й інше значення сну. Заходити у відчинені двері, ховаючись від дощу, значить ховатися і уникати неприємностей, намагатися піти від внутрішніх страхів і переживань. Постарайтеся розібратися в собі і вирішити ваші страхи, а не ховатися від них. Крім того, якщо уві сні у дверях ви побачите чоловіка, значить, ви поголить нового шанувальника!

Вагітній

Якщо ви вагітні і у сні побачили нові двері, значить, скоро у вас народиться дитина, дуже ймовірно, що син.

Чоловікові

Якщо образ двері прийшов у сні до чоловіка, значить, його чекають нові труднощі. Але ці проблеми будуть несуттєвими, і їх рішення він скоро знайде.

Стара двері означає незначні неприємності.

Тлумачення сну по подробиць

Скляні двері

Якщо ви побачили скляні двері, то ви вже унікальні. Скляна двері означає здатність бачити людей наскрізь. При прийнятті будь-яких життєво важливих питань ця здатність дуже знадобиться. Тільки не використовуйте під шкоди ні собі, ні оточуючим. Також скляні двері не принесе у ваше життя значних змін. У вас відбудуться лише незначні зміни, але їх не варто випускати з виду, адже вони можуть привести вас до успіху.

Стара двері

Якщо раптом приснилася стара двері, нічого страшного. У вашій зустрінуться деякі неприємності, але вони будуть незначними. Ви швидко вирішити всі питання і підете далі!

Вкрали двері

Якщо в сні на ваших очах крали двері, значить, ваш внутрішній світ знаходиться в небезпеці.

Вам потрібно зважитися розкритися оточуючим, інакше можете впасти в депресію, з якою впоратися буде дуже важко.

Зламана або розбита двері буде означати майбутні невдачі.

Вхідні двері

Вхідні двері – це стан вашої душі. Якщо вона закрита, значить, у вас є якісь думки, переживання, з якими вам важко, але ви не діліться ними з близькими. Ви закриваєтеся в свою коробочку і нікого до себе не пускаєте і вам від цього важко.

Якщо ви уві сні закриваєте вхідні двері в своєму будинку, в житті обміркуйте вчинки, перш ніж їх здійснювати. Підійдіть відповідально до вирішення того чи іншого питання. Двері в свій будинок — це важливо.

Якщо ви художник чи артист і ви бачите, як у вхідні двері заходять незнайомці, вам пощастило – успіх у справах буде на вашій стороні. А от якщо ви бізнесмен, то у ваших справах можуть виникнути труднощі, з якими потрібно буде впоратися.

Зламана двері

Тріснуті, розбиті двері символізують невдачі, не сповнені бажання. Можливо, в житті щось не вийшло, цей сон просто як підтвердження. Але і не потрібно це сприймати як даність, у вас ще є можливість все виправити. Просто це буде нелегкий вибір, який належить зробити для вирішення проблеми.

А якщо ви самі зламали двері, то в реальному житті вам також потрібно проявити сміливість і рішучість і повністю зміниться у всіх відносинах.

Якщо ви ламаєте двері, щоб пройти всередину, це добре. Значить, ви боретеся з перешкодами і зміните своє життя. А от якщо не можете пробратися, не потрібно продовжувати. Відпочиньте, передумайте і поміняйте що-небудь у вашому житті.

Отже, ми переконалися, що сни, пов’язані з дверима, такі різні. Кожен сон потрібно інтерпретувати індивідуально. Однак не варто сподіватися тільки на значення снів, адже ми здатні керувати власною долею! Не треба забувати, що все залежить від нас: який вибір зробиш зараз, то і отримаєш в майбутньому!

Сонник - тлумачення снів