Чоловік дарує квіти у сні – трактування по сонникам Ванги, Міллера та ін

Побачити уві сні те, як чоловік підносить вам квітковий подарунок, — знак, який ніколи не можна трактувати однозначно.

Сонники дають одночасно і позитивні значення, і негативні. Це може обіцяти як пропозицію руки і серця, так і швидку розлуку з коханим. Розібратися у всьому конкретніше допоможуть деталі.

Сонник Міллера

Квіти, подаровані чоловіком, обіцяють радість і задоволення. Особливо цінними будуть рослини, які дарувальник виростив самостійно.

Якщо сон пригрезился дівчині, це говорить про те, що в її оточенні багато таємних прихильників і поклонників, але всі вони не зроблять представницю прекрасної статі щасливішими. Свою долю вона зустріне пізніше.

Сонник Ванги

Подаровані квіти у сні, на думку болгарської провісниці, сигналізують про душевний самоті, яке може затягнутися на довгий час. У вас накопичилася велика кількість претензій до якоїсь людини, однак в житті вони не знайдуть своєї реалізації.

Ісламський Сонник

Побачені квіти — добрий знак. Життя сновидця буде наповнена спокоєм, затишком і обіцяє швидку зустріч зі своєю половинкою. Головне, щоб рослини не були зламаними або пом’ятими. У цьому випадку особи будуть оточувати тільки біди й печалі.

Якщо уві сні вам піднесли штучні квіти, то будьте впевнені в тому, що людина, яка це зробила, наяву вас ніколи не зрадить і не підставить.

Комусь приснилося?

Незаміжньою дівчині

  • Якщо хлопець підносить квіти молодої дівчини уві сні, в реальному житті вона відчуває до нього романтичні почуття. Але таке тлумачення актуально тільки в тому випадку, якщо рослини були рожевих або червоних відтінків. Вони виступають символом пристрасті і прагненням до відносин.

Коли піднесений вам букет виглядав дуже дорого, приготуйтеся до зустрічі з цікавим співрозмовником.

  • Якщо рослини уві сні загорнуті в кілька обгорток — наяву вам належить зустрітися з дуже замкнутою людиною. Його внутрішній світ ви зможете розгадати набагато пізніше.

Жінки

Такий сон підказує, що в реальному житті людина мріє зустріти свою долю і створити міцні відносини. І зараз шанс знайти гідного шанувальника значно зростає. Особливо актуально це в тому випадку, якщо букет складений з різних рослин.

Вагітній

Жінці в положенні сон з квітковим подарунком віщує легкі пологи і поява на світ здорового немовляти. У певні моменти вагітність здатна пригнічувати представницю прекрасної статі. Це відбувається з-за побоювань з приводу того, що вона не зможе належним чином впоратися з роллю матері. Але всі тривоги виявляться марними.

Що це були за квіти?

Одна троянда

  • Квітуча троянда уві сні — ознака щастя.
  • Зривати розу — до швидкого заміжжя.
  • Отримувати квітка у подарунок — знак того, що скоро ви зустрінете вірну любов.

Весільний букет

Букет нареченої свідчить про вірність обранця. Такий сон говорить про те, що в його почуттях можна не сумніватися. Якщо у дівчини поки що немає хлопця, сновидіння пророкує його поява в самий найближчий час.

Якщо заповітний букет тримає в руках наречений, змін в особистому житті також не уникнути. Жінка скоро зустріне хорошої людини, ідеально підходить на роль чоловіка.

Букет червоних троянд

Більшість пояснень снів з червоними трояндами пов’язані з романтикою та пристрастю. Але не предвосхищайте події. Спочатку постарайтеся згадати якісь подробиці про подарованих вам трояндах.

  • Наприклад, чи були вони справжніми? Більшість тлумачів снів вважає, що рукотворний букет троянд вважається недобрим знаком. Штучні квіти принесуть з собою прикрість і навіть скорботу.
  • В той же час не забувайте, що все добре в міру. Якщо троянд уві сні занадто багато, це повинно насторожувати. Скоро вам належить дізнатися сумну новину.
  • Якщо у троянд є шипи, в реальному житті якийсь чоловік, добре вам знайомий, виявиться не таким вже «білим і пухнастим».

Багато чого також буде залежати не тільки від кольору букета, але і від відтінку, яких у природі існує безліч. Червоні троянди прогнозують виконання заповітного бажання. Тут мова йде не лише про вияв кохання, але й знак поваги і визнання чиїхось заслуг.

Бордові квіти підказують вам, що доля дарує другий шанс для відродження колишніх почуттів. Але не намагайтеся повернути час назад: точну копію колишньої пристрасті повернути навряд чи вдасться, а от внести в минулі відносини нові фарби — вийде точно.

Якщо «квітковий» сон привидівся людині, діяльність якого пов’язана з флористикою, ніякого тлумачення це не несе. Просто під час нічного відпочинку відбувається оцінка подій і вражень, отриманих протягом дня.

Білі троянди

Білий колір у сні говорить про зародження нових почуттів та їх височини.

  • Якщо подаровані квіти щедро задекорували стрічками і блискітками, є ймовірність того, що наяву хтось свідомо намагається збити вас з наміченої мети. Для цього постійно використовуються малозначні і сторонні розмови.
  • Коли людина уві сні збирає білі троянди своїми руками, а потім складає з них композицію для подарунка, сон натякає людині про здатності піклуватися не тільки про зовнішню красу, але і про внутрішню.

Впустити білі троянди у сні — символ безсилля в критичній ситуації. Або це говорить про сильному переляку або тривалої хвороби.

Вядший, засохлий букет

Засохлі квіти віщують сварки і навіть розрив відносин, якщо вчасно не будуть вжиті якісь заходи по налагодженню ситуації. Сновидінню з нуля доведеться відновлювати свій авторитет перед оточуючими.

Також засохлу рослина може сигналізувати про негатив, скопившемся в душі людини. Цілком імовірно, що він хоче комусь нашкодити.

Польові квіти

Такі квіти обіцяють радісний період в житті: примирення з близькими або матеріальне благополуччя. Якщо людина збирає рослини в букет, значить незабаром він зустріне хорошого і надійного друга.

Букет рожевих троянд

Рожевий колір пелюсток — знак ніжності; а квітучий рожевий кущ обіцяє сновидінню щастя і процвітання.

Що це був за чоловік?

Знайомий чоловік

Якщо молодий чоловік, що подарував вам букет уві сні, добре вам знайомий, і ви відчуваєте до нього симпатію, чекайте від нього в недалекому майбутньому прояви відповідного почуття.

Хлопець дарує вам квіти і при цьому обсипає вас ними? Це говорить про ваших завищених вимогах до представників сильної половини і боргом самоті.

Але найбільш несприятливою ситуацією, що сталася у сні, є та, в якій подаровані чоловіком квіти в горщику. Це віщує швидку смерть когось із близьких людей.

Незнайомий чоловік

У такого сновидіння позитивний посил: вас чекає довгоочікуваний загальне визнання. Особливо актуально це для людей з активною життєвою позицією і представників творчих професій.

Вручення букета померлому повідомляє про підсвідомому прагненні позбутися від якогось людини. Така ж символіка буде у сну, пов’язана з покладанням квітів на чиюсь могилу.

Хлопець, коханець

Отримати квіти від коханого — хороший знак. З цим людина ви завжди будете як за кам’яною стіною і зможете знайти гармонію. Якщо презент зробив колишній залицяльник, у дівчини з’являється шанс повернути колишні почуття і емоції. Але існує й інше трактування: старі відносини більше не будуть турбувати сновидицу — вона, нарешті, готова почати життя з чистого аркуша.

Висновок

Квіти — такий символ, який зазвичай приємно бачити як уві сні, так і наяву. Але щоб правильно розтлумачити власне сновидіння, доведеться згадати велику кількість важливих деталей: хто подарував букет, який колірний відтінок домінував в ньому, яка якість у квітів? У будь-якому випадку засмучуватися не варто, адже майже будь-який символ можна трактувати по-різному.

Сонник - тлумачення снів