Повний місяць

Це час повного висвітлення місяця і розквіту її енергії. Небесний об’єкт досягає свого піку, встановлює контакт зі всім сущим.

Будь-яка енергія у цей період перебуває на межі. Вона досягає результату, тому настав етап пожинати плоди зусиль. Процеси, що відбуваються в організмі, повністю розкриваються. Свідомість відкрито для інформації, що надходить.

Приготуйтеся, що після цієї фази ви зможете отримати те, заради чого працювали в попередні періоди. Час покаже, як багато ви зробили.

Завзяті трударі знайдуть все, на що сподівалися. Якщо ж ви не витрачали достатньої кількості зусиль, то не варто розраховувати на успіх. Доведеться розчаруватися.

Наближення повні більше відчувають люди з загостреним сприйняттям. Для них це неприємний період крайнощів, перезбудження і здійснення несподіваних або необачних вчинків.

Повний місяць погано впливає і на тих, чия психіка нестабільна. У цій фазі посилюються нав’язливі думки, з’являється бажання зробити щось ризиковане. Тому саме в повний місяць реєструють велику кількість злочинів.

Для кого цей період є сприятливим, оскільки для людей, пов’язаних з бізнесом. Зараз вони можуть приймати важливі рішення та укладати вигідні контракти. Можна наймати нових працівників.

Люди відкриті для нової інформації, тому охоче беруть участь у ярмарках, рекламних акціях та інших заходах.

Успіх супроводжує представникам творчих професій — художникам, письменникам, музикантам. Муза не буде залишати їх у цей час.

Повня завжди вважається перехідною фазою, під час якої приймають важливі рішення. Ув’язнені в цей час шлюбні союзи будуть міцними, а нова романтична зв’язок — тривалою.

Не варто сваритися з оточуючими. Звичайно, уникнути скандалів непросто, оскільки всі навколо знаходяться в стані збудження. Але саме тому будь-яка, навіть незначна, сварка може привести до розриву відносин.

Багато в цей період погано засинають і часто прокидаються вночі. Організм збуджений, а мозок активний, оскільки місячна енергія знаходиться на піку.

Ця фаза впливає не тільки на людей, але і на все що відбуваються в світі процеси. Раніше вважалося, що в повню не квасять капусту, оскільки вона буде занадто м’якою через активності мікробів.

Зараз легко можна серйозно захворіти. Мікроорганізми перебувають у збудженому стані. Тому будьте обачнішими. Не допускайте зараження і обробляйте навіть самі маленькі ранки.

В цей час можуть проявитися симптоми небезпечних хвороб. Не ігноруйте їх, а відразу звертайтеся до лікаря.

Сонник - тлумачення снів