До чого сниться сильний вітер – сонник, бачити уві сні дощ з вітром, заметіль і буря за вікном

Досить часто людям сняться сни, пов’язані з вітром. Багато хто замислюється, як правильно трактувати таке сновидіння, і чого чекати наяву? Як правило, такі сни обіцяють прийдешні зміни в житті. До хорошим або поганим подій сниться вітер – залежить від його характеру, інтенсивності та інших деталей.

Сильний вітер по соннику Міллера

Згідно думку психолога Р. Міллера, сильний і нищівний вітер уві сні обіцяє крах планів, великі зміни в житті, конфліктні ситуації. Якщо приснився вітер, зруйнував житло, значить сплячого очікує переїзд або зміна роботи. Якщо ж у сні побачити тільки наслідки урагану (зруйнований будинок, зламані дерева), це означає, що не варто вірити порожнім обіцянкам. Бути підхопленим вітром у сні – чекайте приємних змін в житті. Легкий вітерець дме в обличчя — передвіщає радість. Вітер в спину обіцяє розставання з близькою людиною.

Взагалі Міллер вважав, що сновидіння, пов’язані з вітрами, вказують на розчарування в житті. Згідно його сонником, якщо відпустити всі старі образи, то справжнє життя стане набагато приємніше.

Спокійний вітер уві сні передвіщає приємну зустріч

Тлумачення сну про сильний вітер сонник Ванги

Згідно тлумаченням Ванги, вітер уві сні обіцяє прийдешні зміни. Позитивні або негативні події відбудуться в життя, залежить від різних факторів:

 • йти назустріч вітру, опираючись його поривів – в житті буде здобута перемога над неприємностями;
 • вітер зриває головний убір – можливо сплячий втратить своє становище в суспільстві;
 • вітер, що ламає дерева і піднімає у повітря різні предмети – чекайте неприємностей з тієї сторони, звідки і подумати не можна було;
 • легкий і приємний вітерець – в житті відбудуться приємні зміни.

Сильні вітри в ісламському соннику

Сильний вітер в ісламському соннику віщує лихо, невдачі і страждання. Особливо це стосується вітру, що дме з великою силою з західної сторони.

Якщо сниться вітер, що руйнує стіни будинків, і відносить з собою людей і тварин, значить в житті сплячого чекають випробування і негоди.

Якщо ж вітер спокійний і приємний, такий сон передвіщає радісні речі і приємні новини. А от сильний ураган, що піднімає в повітря клуби пилу, віщує війни і негоди.

Кому приснився сильний вітер?

Значення сну багато в чому залежить і від того, кому він приснився. Один і той же сон можна трактувати по-різному. Якщо він приснився незаміжньої дівчини, то він може мати одне значення, заміжньої – зовсім інше. А для чоловіка такий сон буде розшифровуватися зовсім інакше.

Незаміжньою дівчині

Якщо незаміжньою дівчині приснився сильний вітер – її чекає велика радість в житті. Швидше за все, наяву відбудуться такі приємні події, які перевернуть все догори дном. Також такий сон обіцяє приємні подарунки і сюрпризи від шанувальників.

Вагітній

Якщо вагітній жінці приснився сильний вітер, що збиває її з ніг, слід чекати проблем зі здоров’ям. Якщо уві сні, вагітна жінка виявиться в центрі урагану, наяву її чекають проблеми з виношуванням дитини, аж до викидня. Якщо ж вітер був спокійним і приємним, нічого поганого в житті не відбудеться.

Заміжній Жінці

Якщо заміжній жінці сниться шум вітру за вікном, значить вона надто вірить порожнім словам і обіцянкам. Легкий бриз у сні означає, що наяву потрібно вирішувати життєві проблеми, які тривалий час відкладалися на потім. Якщо сниться сильний і холодний вітер, жінку чекає поїздка до батьків.

Важливо: якщо заміжній жінці приснився сильний вітер з дощем — це обіцяє довгоочікувану вагітність.

Чоловікові

Чоловікові сильний ураган уві сні обіцяє приємні сюрпризи з боку жінок. Швидше за все, найближчим часом йому зустрінеться та єдина, з якою він захоче пов’язати своє життя

Вітер, що збиває з ніг уві сні, попереджає про прийдешні неприємності

Що за вітер був у вашому сні?

Тлумачення сну про вітрі багато в чому залежить від його характеру:

 • сильний вітер, що дме з півдня, обіцяє великі перешкоди на шляху. Тому наяву, варто бути дуже обережним;
 • вітер південний обіцяє фортуну. Сплячого очікує досягнення давно поставлених цілей;
 • поривчастий і холодний веете – провісник простудних захворювань;
 • лагідний бриз, що обдуває обличчя у сні — обіцяє кінець самотності наяву. Найближчим часом в житті з’явиться той єдиний чоловік, з яким ви знайдете сімейне щастя;
 • сильний вітер з піском – чекайте емоційних переживань, тривог і хвилювань;
 • вітер, що збиває з ніг, попереджає про невдачі в справах;
 • вітер в спину обіцяє розставання з близькою людиною і його зрада;
 • вітер, що дме з моря – чекайте приємних новин від родичів або старих друзів.

Важливо: якщо у сні чути тільки шум вітру – це віщує порожні обіцянки від близьких людей.

Ураганний вітер

Ураганний вітер у сні може бути попередником неприємної розмови з начальством наяву. Швидше за все, до вас будуть пред’являтися претензії. Тлумачення ураганного вітру уві сні залежить від самого сновидіння:

 • сильний вітер у полі – спящему не про що переживати;
 • ураган в лісі – потрапите в неприємну ситуацію, з якої вам допоможуть вибратися близькі друзі;
 • ураганний вітер за вікном – вас очікує приємний час у колі сім’ї;
 • смерч у сні обіцяє плутанину в особистих думках;
 • ураган, який руйнує на своєму шляху будинки – чекайте премію або підвищення зарплати;
 • ураган, що збиває з ніг – готуйтеся до захоплюючого подорожі.

Також, ураганний вітер у сні є символом розладу сімейного життя. Можливо, наяву відбудеться серйозна сварка з коханою, яка може стати причиною розриву відносин.

Дощ з сильним вітром

Вітер з дощем сниться до:

 • хорошим життєвим змін;
 • завершення розпочатих справ;
 • прояву рішучості, якої не вистачало раніше;
 • досягнення великих результатів в роботі.

Якщо сниться невеликий вітерець і дрібний дощик, то такий сон не віщує нічого цікавого в житті. Тобто, все буде таким же розміреним і постійним, як і завжди. Якщо ж сниться сильна злива та шквалистий вітер, можливо настав час відпочити і розслабитися. Так як таке сновидіння може бути причиною постійних стресів і перевтоми на роботі.

Сильна хуртовина

Заметіль у сні, супроводжувана сильними поривами вітру, говорить про те, що в житті людини є чимало невирішених питань, які не дають йому спокою. Сон, у якому людина пробирається крізь сильну заметіль, попереджає про те, що пора розглянути своє близьке оточення. Можливо серед оточуючих вас людей є недоброзичливці і вороги.

Якщо сниться хуртовини і сильний вітер в спину, швидше за все, наяву сплячий легко досягне поставлених цілей. Якщо вітер з хуртовиною дмуть в обличчя, значить сплячого очікують складнощі на шляху, вирішити які допоможуть сторонні люди.

Увага: сон з сильним вітром і хуртовиною попереджає про те, що треба уважно ставитися до нових знайомств.

Звуки сильного вітру за вікном

Звуки сильного вітру за вікном обіцяють сприятливі зміни в житті. Можливо вас чекає підвищення на роботі. Якщо сниться, як ви спостерігаєте з вікна за сильним вітром з дощем – значить хтось з близьких буде потребувати вашої допомоги.

Увага: чути звуки сильного вітру у сні означає, що ваше душевну рівновагу порушено. Можливо, прийшов час взяти невелику відпустку і відпочити від роботи.

Якщо ж вітер увірвався в оселю через вікно, необхідно терміново щось змінити у своєму житті.

Побачити у сні як вітер ламає дерева — в бід і негараздів

Тлумачення сну по подробиць

Тлумачення вітру уві сні, безпосередньо залежить від його напряму, сили і поривів. Якщо вітерець легкий і приємний, такий сон до добробуту і досягнення поставлених цілей. Сильний і холодний вітер завжди обіцяє проблеми та негоди.

Бачити, як вітер ламає дерева

Бачити уві сні, як вітер ламає дерева – до негод і бід. Якщо приснилося, що вітер нагинає дерева до землі наближаються неприємні звістки, які змінять життя сплячого. Якщо уві сні стати спостерігачем, як сильний вітер ламає дерева – це завжди до переживань і тривог.

Сховатися від сильного вітру на вулиці

Якщо сплячий намагається всіма силами сховатися від пронизливого вітру, значить наяву він також зможе сховатися від усіх проблем та негараздів. Такий сон свідчить про ваганні відпочиваючого, який не вміє протистояти своїм проблемам.

Увага: якщо сильний вітер уві сні застав вас зненацька, і від нього не можна сховатися, значить в реальному житті варто очікувати тиск з боку друзів або колег.

Йти проти сильного вітру

Якщо спящему сниться, що він йде проти сильного вітру – чекайте труднощів у професійній сфері. Якщо уві сні ви змогли протистояти вітру і йти далі, значить наяву вас чекають слава, успіх і гарне фінансове становище.

Також, сон в якому людина йде назустріч сильному вітрі свідчить про те, що про наяву він прагне внести зміни в особисте життя.

Важливо: якщо людині сниться, що незважаючи на сильний вітер в обличчя він продовжує свій шлях, це свідчить про його твердому характері і непохитної рішучості.

Вітер зносив вас з ніг у сні

Вітер, подбрасывающий сплячого в небо – недобрий знак. Можливо вас чекають хвороби і невдачі найближчим часом. Якщо ж після підкидання вітром ви плавно опускаєтеся на землю, хвороба буде недовгою.

Якщо приснилося, що вітер відірвав вас від землі, то це попередження про небезпеку. Швидше за все, наяву ви втратите контроль над якоюсь ситуацією, і такий сон попереджає, що треба бути обережніше.

Впало від вітру дерево

Впало від вітру дерево у сні означає наступне:

 • дерево ураганний вітер повалив — варто подбати про репутацію, яка може бути «підмочена»;
 • дерево, повалене на сплячого – обіцяє затяжну хворобу;
 • смерч повалив сухе дерево – ви потрапите в нестабільну ситуацію;
 • вирване дерево вітром з корінням — сплячого очікує туга і печаль.

Висновки

На закінчення варто відзначити, що сон про вітер обіцяє зміни в житті. Хорошими вони будуть або поганими залежить від його напряму і інтенсивності. Пронизливі вітри, що дмуть в обличчя, обіцяють перешкоди на шляху. Слабке та приємне подув вітерцю – чекайте приємних новин, романтичних побачень і просування по кар’єрних сходах.

Сонник - тлумачення снів