Збила машина у сні – до чого сниться сон, де авто збиває дитину або близької людини по сонникам

Сни про аварії рідко віщують небезпеку для життя людини. Частіше вони вказують на проблеми в особистому житті і переживання, які негативно позначаються на здоров’ї. Як розгадати сенс мрії, на які деталі звернути особливу увагу?

Збила машина — тлумачення по соннику Міллера

Сни, в яких чорний автомобіль збиває людину, символізують крах надій, відсутність перспектив і повне розчарування в житті. Якщо сновидець побачив своє скалічене тіло як би з боку – краще утриматися від розваг, а також від подорожей на поїзді або літаку.

Результатом зіткнення стала легка травма — здавалися нездоланними труднощі насправді виявляться несерйозними і не завадять реалізації планів.

За ісламським соннику сбивающая людини машина ототожнюється з несподіваними перешкодами

Збила машина по соннику Ванги

Згідно соннику Ванги бути збитим машиною у сні – до більших неприємностей, матеріальних втрат і сварок. Якщо греза неодноразово повторюється, людині необхідно переосмислити своє життя, поставити нові цілі і відмовитися від шкідливих звичок.

Бачити, як збила машина швидко зникла з виду – треба пробачити образи близьким людям або друзям, примиритися з дійсністю і відкрити для себе нові шляхи до досягнення заповітної мети.

Машина яка збиває людей в ісламському соннику

В ісламському соннику машина, сбивающая людей, ототожнюється з несподіваними і непереборними перешкодами, впоратися з якими без допомоги сторонніх не вийде. Якщо автомобіль був зеленого кольору – належить постраждати за власні переконання, червоного – конфлікт між людьми закінчиться розривом відносин.

Також вона символізує душевні терзання, пов’язані з сумнівами у правильності своїх дій або відмовою від заповітної мрії. Можливо, що на сновидця впливають люди, затаившие недобрі думки.

Кому приснився сон?

Значення мрії змінюється в залежності від того, якої статі і віку був сновидець. Якщо жінкам сон пророкує труднощі в сім’ї, то чоловікам – звільненням від небезпеки або любовні стосунки.

Жінки

Дівчатам сновидіння пророкує початок нового етапу в житті, але це станеться зовсім так, як їм би хотілося. Це може бути попередження про несподівану звістку, бурхливий роман, вагітності або заміжжя.

Зрілої дами греза обіцяє несподіване знайомство з чоловіком, закоханість без взаємності. Друге значення сну – сварки в родині призведуть до сварок і розладу і навіть до розлучення. Також можливі труднощі у кар’єрному зростанні, її можуть вирішити в заслуженому підвищення, віддавши перевагу чоловікові.

Чоловікові

Для юнака сон може бути як застереженням від необдуманих кроків, так і передбаченням приємних подій, наприклад, нових відносин.

Зрілому чоловіку вижити після аварії або дивом ухилитися від мчить автомобіля – уникнути ускладнень після хвороби, викрити обман людини, якого щиро вважав другом, не стати жертвою шахраїв. Також греза має ще одне значення – бачив її чекає розчарування, пов’язане з роботою, наприклад, невиплата преміальних.

УВАГА! Якщо уві сні чоловік був збитий автомобілем, за кермом якого була жінка – йому належить стати об’єктом жадання дослідної і дуже розважливою особи, яка буде готова домагатися мети будь-якими способами.

Такі сновидіння можуть попереджати про серйозну хворобу

Тлумачення сну по подробиць

Тлумачення снів вимагає уважного ставлення до деталей, для правильної розшифровки важливо врахувати: хто постраждав в аварії, стать водія, а також обставини події.

Машина збила дитину

Не варто сприймати це сновидіння буквально, воно лише попереджає про можливу небезпеку, наприклад, серйозної хвороби. Бачити себе за кермом авто, яке збило власної дитини – наяву самому перенести простудне захворювання, яке призведе до серйозних ускладнень. Стати очевидцем події – опинитися в незручній ситуації.

Якщо в аварії постраждав незнайомий хлопчик – чекають клопоти або хвилювання з дріб’язкового приводу. Ще одне значення сну – намічені плани не здійсняться, а вже понесені витрати не принесуть прибутку. А ось дівчинка, яка опинилася під колесами авто, символізує обман, який незабаром розкриється.

Бачити власної дитини, постраждалої в аварії – переживати за його долю, відчувати занепокоєння. Можливо, цей сон є відображення конфлікту між членами сім’ї.

ВАЖЛИВО! Сон, у якому збитий дитина помирає на руках сновидця, має зовсім інше значення. Він попереджає про те, що з’являться обставини, які завадять втілення важливого плану і призведуть до погіршення матеріального становища. Якщо дитина вижила – відбудеться подія, яка докорінно змінить життя в кращу сторону.

Сновидець збив людину уві сні

У цієї мрії два значення. Перше – відбудеться несподівана зустріч з важливою людиною, який допоможе поправити справи або запропонує нову роботу. Власникам бізнесу належить завзята боротьба з конкурентами, яка закінчиться повною перемогою.

Друге – через необдуманих слів сновидець накличе на себе великі неприємності, аж до участі в судових розглядах в якості відповідача. Також можлива велика сварка з недоброзичливцем, який потай розпускає чутки і намагається зганьбити.

УВАГА! Сновидіння, в якому збитий чоловік сам кинувся під колеса, означає порожні турботи або не здійснюється взагалі.

Машина збила близької людини

Якщо жертвою аварії виявився близький чоловік або родич – доведеться пережити важкий період, пов’язаний з хворобою або поганими вістями. Гірко плакати над тілом потерпілого – у реальності радіти приємної звістки, власним одужання або поліпшення матеріального становища.

Машина збила члена сім’ї, а сновидець накинувся на водія – наяву він зможе відстояти свої інтереси, захистить бізнес від розорення, доб’ється справедливості в суді.

Авто збило знайомого

Побачити в сні, як машина збиває знайомого чи друга – скоро цій людині знадобиться допомога, так як він потрапить у скрутне становище. Бачити кров на обличчі або тобі збитого – до хвороби людини або сумних новин, пов’язаних з родичами. Чоловік залишився живий і зміг самостійно йти – щасливий збіг обставин допоможе подолати раптові проблеми.

Якщо вас мало не збила машина

Якщо машина ледь не зачепила сновидця — в житті людини відбудуться події, які корінним чином вплинуть на його добробут. Можлива втрата роботи, серйозний конфлікт з начальством, матеріальний збиток від дій шахраїв. Якщо сновидець почав нову справу — воно принесе збитки або важливий діловий партнер несподівано вирішить припинити співпрацю.

Дивом ухилитися від машини – знайти вихід із складної ситуації, отримати допомогу від родичів або друзів. Так само сновидіння пророкує позбавлення від недуги.

Людину збили на смерть уві сні

Винуватцем аварії був сновидець – недоброзичливці отримають відсіч, а будь-які перешкоди на шляху до успіху будуть усунені. За кермом був хтось інший – чекають сумні вісті, пов’язані з хворобою чи смертю родича.

Бути очевидцем аварії з летальним результатом – спостерігати за неприємностями у житті близької людини. Інше значення – втратити дорогу річ або майно, стати жертвою аферистів.

УВАГА! Для закоханих сон пророкує несподіване охолодження у відносинах і розставання.

Сновидіння – містичне явище, через яке людині відкривається таємне знання про майбутнє. Не треба впадати у відчай, якщо сон передвіщає неприємності, краще подумати над його сенсом і шляхами, які допоможуть уникнути зайвих проблем.

Сонник - тлумачення снів