Збила машина у сні – до чого сниться сон, де авто збиває дитину або близької людини по сонникам

Сни про аварії рідко віщують небезпеку для життя людини. Частіше вони вказують на проблеми в особистому житті і переживання, які негативно позначаються на здоров’ї. Як розгадати сенс мрії, на які деталі звернути особливу увагу?

Збила машина — тлумачення по соннику Міллера

Сни, в яких чорний автомобіль збиває людину, символізують крах надій, відсутність перспектив і повне розчарування в житті. Якщо сновидець побачив своє скалічене тіло як би з боку – краще утриматися від розваг, а також від подорожей на поїзді або літаку.

Результатом зіткнення стала легка травма — здавалися нездоланними труднощі насправді виявляться несерйозними і не завадять реалізації планів.

sbila mashina vo sne   k chemu snitsya son, gde avto sbivaet rebenka ili blizkogo cheloveka po sonnikam72 Збила машина у сні   до чого сниться сон, де авто збиває дитину або близької людини по сонникамЗа ісламським соннику сбивающая людини машина ототожнюється з несподіваними перешкодами

Збила машина по соннику Ванги

Згідно соннику Ванги бути збитим машиною у сні – до більших неприємностей, матеріальних втрат і сварок. Якщо греза неодноразово повторюється, людині необхідно переосмислити своє життя, поставити нові цілі і відмовитися від шкідливих звичок.

Бачити, як збила машина швидко зникла з виду – треба пробачити образи близьким людям або друзям, примиритися з дійсністю і відкрити для себе нові шляхи до досягнення заповітної мети.

Машина яка збиває людей в ісламському соннику

В ісламському соннику машина, сбивающая людей, ототожнюється з несподіваними і непереборними перешкодами, впоратися з якими без допомоги сторонніх не вийде. Якщо автомобіль був зеленого кольору – належить постраждати за власні переконання, червоного – конфлікт між людьми закінчиться розривом відносин.

Також вона символізує душевні терзання, пов’язані з сумнівами у правильності своїх дій або відмовою від заповітної мрії. Можливо, що на сновидця впливають люди, затаившие недобрі думки.

Кому приснився сон?

Значення мрії змінюється в залежності від того, якої статі і віку був сновидець. Якщо жінкам сон пророкує труднощі в сім’ї, то чоловікам – звільненням від небезпеки або любовні стосунки.

Жінки

Дівчатам сновидіння пророкує початок нового етапу в житті, але це станеться зовсім так, як їм би хотілося. Це може бути попередження про несподівану звістку, бурхливий роман, вагітності або заміжжя.

Зрілої дами греза обіцяє несподіване знайомство з чоловіком, закоханість без взаємності. Друге значення сну – сварки в родині призведуть до сварок і розладу і навіть до розлучення. Також можливі труднощі у кар’єрному зростанні, її можуть вирішити в заслуженому підвищення, віддавши перевагу чоловікові.

Чоловікові

Для юнака сон може бути як застереженням від необдуманих кроків, так і передбаченням приємних подій, наприклад, нових відносин.

Зрілому чоловіку вижити після аварії або дивом ухилитися від мчить автомобіля – уникнути ускладнень після хвороби, викрити обман людини, якого щиро вважав другом, не стати жертвою шахраїв. Також греза має ще одне значення – бачив її чекає розчарування, пов’язане з роботою, наприклад, невиплата преміальних.

УВАГА! Якщо уві сні чоловік був збитий автомобілем, за кермом якого була жінка – йому належить стати об’єктом жадання дослідної і дуже розважливою особи, яка буде готова домагатися мети будь-якими способами.

sbila mashina vo sne   k chemu snitsya son, gde avto sbivaet rebenka ili blizkogo cheloveka po sonnikam73 Збила машина у сні   до чого сниться сон, де авто збиває дитину або близької людини по сонникамТакі сновидіння можуть попереджати про серйозну хворобу

Тлумачення сну по подробиць

Тлумачення снів вимагає уважного ставлення до деталей, для правильної розшифровки важливо врахувати: хто постраждав в аварії, стать водія, а також обставини події.

Машина збила дитину

Не варто сприймати це сновидіння буквально, воно лише попереджає про можливу небезпеку, наприклад, серйозної хвороби. Бачити себе за кермом авто, яке збило власної дитини – наяву самому перенести простудне захворювання, яке призведе до серйозних ускладнень. Стати очевидцем події – опинитися в незручній ситуації.

Якщо в аварії постраждав незнайомий хлопчик – чекають клопоти або хвилювання з дріб’язкового приводу. Ще одне значення сну – намічені плани не здійсняться, а вже понесені витрати не принесуть прибутку. А ось дівчинка, яка опинилася під колесами авто, символізує обман, який незабаром розкриється.

Бачити власної дитини, постраждалої в аварії – переживати за його долю, відчувати занепокоєння. Можливо, цей сон є відображення конфлікту між членами сім’ї.

ВАЖЛИВО! Сон, у якому збитий дитина помирає на руках сновидця, має зовсім інше значення. Він попереджає про те, що з’являться обставини, які завадять втілення важливого плану і призведуть до погіршення матеріального становища. Якщо дитина вижила – відбудеться подія, яка докорінно змінить життя в кращу сторону.

Сновидець збив людину уві сні

У цієї мрії два значення. Перше – відбудеться несподівана зустріч з важливою людиною, який допоможе поправити справи або запропонує нову роботу. Власникам бізнесу належить завзята боротьба з конкурентами, яка закінчиться повною перемогою.

Друге – через необдуманих слів сновидець накличе на себе великі неприємності, аж до участі в судових розглядах в якості відповідача. Також можлива велика сварка з недоброзичливцем, який потай розпускає чутки і намагається зганьбити.

УВАГА! Сновидіння, в якому збитий чоловік сам кинувся під колеса, означає порожні турботи або не здійснюється взагалі.

Машина збила близької людини

Якщо жертвою аварії виявився близький чоловік або родич – доведеться пережити важкий період, пов’язаний з хворобою або поганими вістями. Гірко плакати над тілом потерпілого – у реальності радіти приємної звістки, власним одужання або поліпшення матеріального становища.

Машина збила члена сім’ї, а сновидець накинувся на водія – наяву він зможе відстояти свої інтереси, захистить бізнес від розорення, доб’ється справедливості в суді.

Авто збило знайомого

Побачити в сні, як машина збиває знайомого чи друга – скоро цій людині знадобиться допомога, так як він потрапить у скрутне становище. Бачити кров на обличчі або тобі збитого – до хвороби людини або сумних новин, пов’язаних з родичами. Чоловік залишився живий і зміг самостійно йти – щасливий збіг обставин допоможе подолати раптові проблеми.

Якщо вас мало не збила машина

Якщо машина ледь не зачепила сновидця — в житті людини відбудуться події, які корінним чином вплинуть на його добробут. Можлива втрата роботи, серйозний конфлікт з начальством, матеріальний збиток від дій шахраїв. Якщо сновидець почав нову справу — воно принесе збитки або важливий діловий партнер несподівано вирішить припинити співпрацю.

Дивом ухилитися від машини – знайти вихід із складної ситуації, отримати допомогу від родичів або друзів. Так само сновидіння пророкує позбавлення від недуги.

Людину збили на смерть уві сні

Винуватцем аварії був сновидець – недоброзичливці отримають відсіч, а будь-які перешкоди на шляху до успіху будуть усунені. За кермом був хтось інший – чекають сумні вісті, пов’язані з хворобою чи смертю родича.

Бути очевидцем аварії з летальним результатом – спостерігати за неприємностями у житті близької людини. Інше значення – втратити дорогу річ або майно, стати жертвою аферистів.

УВАГА! Для закоханих сон пророкує несподіване охолодження у відносинах і розставання.

Сновидіння – містичне явище, через яке людині відкривається таємне знання про майбутнє. Не треба впадати у відчай, якщо сон передвіщає неприємності, краще подумати над його сенсом і шляхами, які допоможуть уникнути зайвих проблем.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сонник - тлумачення снів