Укус змії – до чого сниться сон, де вас кусають змії? Тлумачення по сонникам

Змія частіше всього викликає асоціації, пов’язані з люттю, болем, отрутою. Людям характерно швидше боятися цих рептилій, ніж «дружити» з ними, особливо, якщо зустріч сталася в один момент.

Схожа реакція повністю обґрунтована, так як зміїні укуси справді можуть бути дуже небезпечні, навіть смертельні.

До чого сниться, що кусає змія, обов’язково заінтригує всякого, тому що, зазвичай, такі сни запам’ятовуються і потім від них залишається неприємний осад.

Укус змії в соннику Міллера

Сни, в яких вам привиділися кусающие змії, по соннику Міллера не обіцяють радості. Такі сни повідомляють про наближення біди або попереджають про появу у вашому житті поганого людини, який вплине на вас негативно.

Також змії у снах означають про проблеми зі здоров’ям або про швидкої біді.

Якщо уві сні вам вдалося перемогти змію, і вона не встигла вас вкусити, то це означає, що ви переможете свого недоброзичливця і справедливість буде на вашій стороні.

Якщо ж змія встигла вас вкусити, то значить, що ви скоро захворієте, але хвороба швидко відступить від вас, якщо вчасно почати її лікувати.

Зверніть увагу! Якщо ви вбили змію, яка вкусила, то це означає, що ви потрапите в таку ситуацію, де вас підставлять і спробують вижити. Але ваше вірне рішення змусить людей повірити вам, і ви отримаєте перемогу над недоброзичливцем.

Якщо уві сні ви йдете по зміям і виходите цілим і неушкодженим, то це означає що на психологічному рівні у вас існує боязнь за своє здоров’я.

Зміїні укуси уві сні завжди означають наявність біди або якнайшвидшої сварки, головне згадати, що ви зробили з цією змією. Головне, її перемогти або знищити, і тоді ви зумієте подолати будь-які труднощі.

Змія вкусила за сонником Ванги

Поява змії у вашому сні сонник Ванги трактує як присутність ворога поруч з вами. Наскільки сильно вас образить цей ворог, залежить яку змію ви зустрінете на своєму шляху.

Якщо змія проповзе повз вас і не вкусить, то цей ворог не зможе зробити ніякого жахливого вчинку. Але якщо змія вкусила і була до всього іншого отруйною, то чекайте біди від такого недруга.

Також сну, в якому вас вкусила змія, сонник Ванги дає значення зради близького людини. Причому ви навіть не будете здогадуватися, що ця людина зможе заподіяти вам біль.

Рада! Також варто сходити очиститися, тому що бути укушеним уві сні змією означає, що на вас лежить прокляття від коханої людини. Змія – це символ зради.

Якщо уві сні було багато змій, які так і норовили вас вкусити, то це означає, що у вашому житті є багато недоброзичливців, які так і чекають вашого падіння.

Можливо, в даний момент ви зараз успішні у всіх аспектах життя, і навколишні дуже сильно заздрять.

Ісламський сонник

Укус змії в мусульманському соннику означає проблеми зі здоров’ям сновидця. Якщо вас вкусила змія, то варто відмовитися від шкідливих звичок, щоб не погіршити ситуацію зі слабким здоров’ям.

Якщо змія була отруйною, то вашому життю загрожує небезпека, негайно зверніться до лікаря і почати лікуватися.

Якщо вас кусає багато маленьких змій, то придивіться до свого оточення. Вони явно хочуть заподіяти вам зло. Можливо, хтось із них розпускає погані звістки про вас, які можуть обернутися не найкращим чином для вашої репутації.

Якщо змія кусала у вашому будинку, то значить серед родичів хтось бажає вам зла. Якщо ви змогли вбити змію, то ви отримаєте перемогу над своїм недругом.

Якщо змія кусала вас на вашому ліжку, то це обіцяє зраду одного з подружжя. Якщо змія сама помре після укусу, то карма сама зіграє з ним злий жарт.

Якщо ви не побоялись після укусу взяти змію в руки, то ні один ворог вам не страшний і не зможе причини вам поганого.

Кому приснився укус змії?

Незаміжньою дівчині

Якщо незаміжню дівчину кусає уві сні гадюка, то це означає що хтось заважає її відносин з молодою людиною. Придивіться до свого оточення і згадайте, хто бажає вам зла.

Жінки

Дівчина або жінка, яка побачила плазун уві сні, зіткнеться з лицемірством по відношенню до неї самої в найближчому майбутньому. Саме воно і змусить її страждати.

Вагітній

Якщо вагітна побачила у своєму сні змію, то незалежно від того, вкусила її й немає, то такий сон буде означати, що у майбутньої матері народиться дочка.

Чоловікові

Сни, з участю бридкого істоти, для чоловіків обіцяють боротьбу з конкурентами і прояв своєї чоловічої сили.

Тлумачення сну по подробиць

Маленька змія вкусила

Укус від маленької змії передує невеликим сварок і суперечок.

Рада! Будьте готові, що навколо вас є люди, які готові зрадити заради своїх інтересів. Причому ці люди опиняться з близького оточення, і навіть ті, яким ви колись допомогли самі.

Також такий сон дає підказку вам, що не варто довіряти кожній людині, адже у світі є не тільки добро.

Гадюка вкусила

Сама по собі не отруйна гадюка. Тому, якщо уві сні вас вкусила саме вона, то це означає, що станеться якесь невелике нещастя. Якщо ж гадюка вкусила ваших друзів або родичів, то скоро ви почуєте від них сумні новини.

А бачити, як гадюка кусає незнайомої людини – це до несподіваних неприємностей. Будьте готові, що в будь-який момент може статися нещастя.

Змія вкусила дитину

Якщо уві сні ви намагаєтеся захистити дитину від укусу бридкої рептилії, то це означає, що потрібно бути уважним до своїх партнерів. Можливо, вас намагаються ошукати і наживатися на вашої простодушності.

Також такий сон може означати зраду від партнера по роботі.

Велика змія вкусила

А ось велика змія – це до серйозних негараздів. Така змія несе великі неприємності і колосальні проблеми для людини. Як вирішити ці проблеми, залежить від того, чи зможете перемогти таку велику змію.

Важливо! Якщо ця велика гадюка встигла вкусити вас, то проблем не уникнути. Якщо ж ви зуміли втекти від великої змії, то вам дуже пощастило і наяву ви зумієте викрутитися з проблем, що склалися.

Укус зеленої змії

Зелений колір завжди був символом чогось нового і корисного. Зелені змії – це хороший знак. Якщо вас вкусила така змія, то це до добрих вістей.

Такий колір змії уві сні обіцяє вам перехід на новий рівень життя, все старе і непотрібне піде на другий план, а ваше життя заграє щасливими моментами.

Якщо ж зелена змія просто в’ється навколо вас і не кусає, то щось у житті заважає вам виконати давню мрію. Пам’ятайте, що вихід є з будь-якої ситуації і потрібно якнайшвидше її вирішити належним чином.

Змія вкусила іншої людини

Якщо ви уві сні тільки спостерігали, як змія кусає іншої людини, то наяву хтось постраждає від ваших слів. Будьте обережніше з висловлюваннями.

Укус отруйної змії

Укус отруйної змії означає, що ви будете вражені ворогами і все, що планувався проти вас – збудеться.

Укус змії уві сні не завжди є символом неприємностей. Такі сни можуть бути як попередженням про ситуаціях, які можуть виявитися причиною страждань.

Адже подібним сновидінням доля попереджає про ворожої активності. Можлива поява проблем і на роботі, і в стосунках.

Проте варто пам’ятати, що все це загрожує лише в тому випадку, якщо ви піддастеся злісним підступам. А якщо залишатися стійким, то ніякі недоброзичливці не зуміють зробити помітного впливу на ваше життя.

Сонник - тлумачення снів