Сміх у сні – тлумачення по сонникам

Сміх – не гріх, якщо приємний для всіх. Наяву люди сміються, коли щасливі, радісні і задоволені життям. Однак сміх уві сні не завжди означає щось хороше, все залежить від конкретних обставин: хто сміявся, як і над чим. Розглянемо тлумачення різних сонників і дізнаємося, чим же загрожує чути сміх в обіймах Морфея?

Зловісний регіт над невдачами інших не говорить ні про що хороше

Сонник Міллера

 • Побачити себе в сні сміється і веселим означає майбутній успіх у всіх справах, особливо в бізнесі. Варто розраховувати на підвищення по службі або вдалу угоду.
 • Чути дзвінкий дитячий сміх — до радісних подій у житті та набуття міцного здоров’я. Хвороба відступить, а неприємності обійдуть стороною.

Насміхатися уві сні над долею не обіцяє нічого хорошого. Це говорить про те, що сновидець в реальному житті глибоко нещасний і самотній. Потрібно приборкати свою гординю і постаратися налагодити стосунки з близькими людьми.

 • Зловісний регіт над невдачами інших, свідчить про надмірний егоїзм сплячого. Можливо, ви навмисно шкодите своїм друзям, щоб самоствердитися за чужий рахунок.
 • Чути уві сні глузування на свою адресу означає наближення хвороба або низку невдач. Варто уважніше поставитися до свого здоров’я.

Сонник Ванги

 • Весело сміятися уві сні разом з дітьми обіцяє отримання довгоочікуваної роботи або підвищення по службі. Таке тлумачення передбачає швидке настання щасливих подій.
 • Сміятися одному означає прийдешні зміни в житті, які допоможуть реалізувати приховані здібності, подарують корисні знайомства і відкриють нові фінансові можливості.
 • Насміхатися над кимось- втратити щось цінне наяву.

Ісламський сонник

 • Голосно реготати у сні – до глибокої печалі.
 • Бачити себе смиренно усміхненим — до народження дитини.
 • Якщо сниться сміх померлої людини, це означає, що його душа знайшла мир і спокій.
 • Нестримний, безконтрольний сміх у сні наяву призведе до розчарувань і втрат.

Якщо сміх приснився в ніч на зростаючу місяць, скоро це призведе до радісних подій.

 • Сміятися в сні на убутному місяці — можна чекати серйозних змін в житті.

Для різних людей сміх може означати різне

Кому сниться сміх?

 • Незаміжньою дівчині

Якщо юна особа сміється уві сні, їй слід утриматися від легковажної поведінки, яка може зганьбити її честь. Варто з обережністю поставитися до нових знайомств і приділити час саморозвитку.

 • Жінки

Доросла жінка, веселящаяся в обіймах Морфея, скоро буде щаслива в коханні. Такі сни – провісники романтичних подій, гармонії в родині.

Якщо дама нестримно сміється уві сні і не може зупинитися, значить наяву їй потрібно бути більш відкритою у відносинах з чоловіком.

 • Чоловікові

Якщо чоловікові сниться, як він сміється, ймовірно, його чекає нове любовне захоплення і успіх у справах.

Голосно сміятися в повній самоті означає новий поворот у долі. Зміни дадуться складно, але в підсумку змінять життя на краще.

Якщо ж чоловік сам виступає об’єктом насмішок йому потрібно уважно придивитися до близького оточення: можливо, воно приховує недоброзичливців. Не погоджуйтеся на сумнівні пропозиції і не ризикуйте тим, що вам дорого.

Сміх без особливої причини уві сні не обіцяє нічого хорошого

Тлумачення сну по подробиць

 • Сміятися уві сні

Сміх у сні без особливої причини може тлумачитися як якась емоційна розрядка сплячого. Можливо, ви занадто напружені, і вам не дає спокою нав’язлива ідея. Варто відпустити хвилюючу ситуацію, і скоро всі проблеми вирішаться самі собою.

Насміхатися над ким-то уві сні – означає прийдешні дрібні неприємності. Потрібно бути насторожі.

Веселощі в колі сім’ї, хай і у сні, обіцяє радісні події: можливо весілля або народження дитини.

 • Чужий сміх

Бачити уві сні, як сміються сторонні люди – поганий знак. Це обіцяє неприємні розмови, плітки і пересуди. Якщо сміх здається знущальним, значить, хтось затаїв на вас образу, заздрить або хоче нашкодити. Будьте обачні.

Сміється незнайомець уві сні попереджає про можливу хворобу, розлуку з близькими людьми.

 • Сміються люди

Сон, у якому сміються люди, може тлумачитися по-різному. Все залежить від того, хто саме сміється і який настрій несе саме сновидіння.

Добродушний сміх друзів уві сні знаменує швидке веселощі в приємній компанії. Таке бачення означає, що ви симпатичні оточуючим, з вами хочуть завести нове знайомство.

Якщо уві сні дзвінко сміються діти – сплячого чекає зцілення від хвороби, свобода від порожніх тривог.

Голосно хохочущая натовп у сні означає прийдешні неприємності на роботі і в сім’ї.

 • Злий сміх

Чути уві сні злісне хихикання або зловісний регіт само по собі неприємно. Однак значення таких мрій не обов’язково повинно бути негативним. Якщо сплячий не підтримує зловісний сміх, а просто чує його з боку – таке сновидіння, швидше за все, не несе ніякого пророчого сенсу. Його можна забути і не надавати йому особливого значення.

Якщо ж ви розсмієтеся у відповідь на зловісний регіт – це не обіцяє нічого хорошого. Будьте готові до затяжної хвороби або великих неприємностей у родині.

Вірити чи не вірити в тлумачення снів – особиста справа кожного. Але не можна заперечувати той факт, що наша підсвідомість іноді знає більше, ніж ми можемо припустити. Сміх у сні не завжди означає зміни на краще. Навіть якщо трактування сну вас лякає, не сприймайте її як вирок. Пам’ятайте, що ви самі творите своє майбутнє і негативних наслідків завжди можна уникнути, якщо змінити свою тактику поведінки.

Сонник - тлумачення снів