Підмітати до чого сниться сон по сонникам, підмітати підлогу віником в чужому будинку, вимітати вулицю мітлою, мити підлоги і килими в сні

Підмітання складно віднести до несприятливих сновидінь. Психологи і тлумачі приблизно сходяться в одному: це дія – символ нового етапу, доленосних змін, які можуть буквально перевернути ваше життя.

Міллер вважає, що таке діяння у сні передвіщає гарні зміни

Інша ж категорія людей схильна до того, що підмітання мітлою несе виключно благополуччя, душевний спокій і навіть внутрішнє очищення. Слід детальніше розібратися в питанні.

Підмітати по соннику Міллера

Психолог є визнаним авторитетом у своїй сфері, тому до його думки варто прислухатися в першу чергу. На його думку, це гарний сон і є ознакою приємних змін в житті. Особливу увагу варто звернути на кар’єрні успіхи, так як велика ймовірність отримати нову посаду. Також можна змінити місце проживання, причому зробити це на вигідних умовах.

Є кілька нюансів. Якщо сон бачить дівчина, вона втратила віник, то це показник її внутрішньої нецілісності. Міллер вважав, що такі люди «незібрані» і схильні до неохайності. Зараз вдалий момент для зміни положення. Варто визнати, що ви вважаєтеся не кращою господинею, але пора робити кроки у бік змін.

Підмітати сонник Ванги

Знаменита провидиця також не бачила в цьому сновидінні нічого поганого. Підмітати – це показник найближчого кар’єрного зростання, новій посаді, комфортній обстановці в робочому колективі. Варто відзначити, що різких і вдалих підвищень не буде. Вам потрібно планомірно намагатися кожен день, і це обов’язково помітить керівництво.

Але також провісниця звертає увагу на особистісні недоліки. Посилене підмітання говорить про те, що людині не вистачає терпимості. Ви схильні зривати злість на інших, не прислухатися до чужої думки і часто забуваєте про конструктивному діалозі. Не варто забувати про толерантність до інших, і тоді позитивні зміни не змусять себе довго чекати.

Ісламський сонник

Тлумач попереджає про те, що у вашому житті дуже багато ситуацій або речей, які необхідно вирішити або позбавитися. Вони забирають у вас занадто багато енергії і не дають зосередитися на головних подіях.

Ваше завдання – розібратися з усім, що ви відкладали, і приступити до того, що вимагає рішення. Сонник радить залучити своїх друзів для допомоги.

Жінкам такий сон обіцяє благополуччя

Кому приснився сон?

Важливу роль відіграє підлогу, так як без цього тлумачення не було б повним. Особливу увагу приділяє цьому Ванга, хоча і Міллер у своїх роботах також знаходить взаємозв’язок.

Чоловікові

Хоч у цілому це позитивний сон, але чоловікові доведеться трохи поконфліктувати з людьми. Хто це? Це можуть бути рідні, друзі або кохана людина, так як в соннику сказано, що проблеми доставлять ті люди, яких чоловікові доводиться бачити кожен день.

Представнику сильної статі потрібно запастися терпінням. Всі проблеми можна вирішити, головне – не конфліктувати і знайти компроміс.

Жінки

А ось для жінок це гарний сон, що обіцяє благополуччя. Скоро в сім’ї настане довгоочікувана гармонія, підуть стреси, а їх місце займе спокій.

Старання жінки нарешті будуть оцінені. Їй стануть допомагати по господарству, підтримувати в справах і пропонувати свою допомогу. Також підмітати уві сні – показник поваги членів сім’ї один до одного і поліпшення здоров’я.

Тлумачення сну по подробиць

Ще більш цілісну картину можна скласти, якщо трохи заглибитися з подробицями і згадати, чим саме ви підмітали і в якому положенні.

Підмітати підлогу віником

Якщо будинок був власним, то це хороший знак. Зовсім скоро ви позбудетеся від обтяжливих проблем, почнеться новий етап. Цілком ймовірно, що зараз вам здаються виникли обставини досить важкими і навіть нерешаемыми. Буде потрібно трохи терпіння, і все обов’язково вирішиться, причому незабаром.

Також це показник того, що вам не доведеться справлятися з проблемами поодинці. Ви отримаєте підтримку не тільки близьких людей, але ще несподівано і сторонніх.

Особливо варто звернути увагу на розмір мітли. Чим вона більше, тим сильніше стрес із-за проблем, які вас оточують. Якщо мітла була великою, то зовсім скоро у вас буде позитивні зміни.

А от якщо вас змушують підмітати у власному будинку, то з’являться розбіжності з близькими людьми. Конфліктом вирішувати питання не потрібно. Підіть на поступки, необхідно налагодити контакт.

Підмітати в чужому домі

Якщо ви не знаєте, де подметаете, то потрібно більше думати про себе. На даний момент ви сконцентровані на потреби інших людей, які користуються вашою добротою.

В найближчому майбутньому така модель поведінки може призвести до проблем, тому необхідно переглянути свій підхід до людей.

А от якщо ви прибираєте разом з іншою людиною, то це хороший знак. Всі поточні справи завершаться успішно.

Якщо уві сні Ви подметаете килим — чекайте зустрічі з другою половинкою

Помсти двір і вулицю мітлою (підмітати листя)

Тут, знову ж таки, варто зробити розмежування по місцевості:

  1. Якщо ви підмітали власний двір, то так уві сні проявляється ваша цілеспрямованість і сильна воля. Ви досить сильні, за це вас цінують інші люди.
  2. А ось якщо двір був незнайомим, то можуть виникнути непорозуміння. Вам не потрібно найближчим часом провокувати когось на конфлікт, інакше ситуація може обернутися проти вас.

Підмітати, а потім мити брудний підлогу уві сні

Це показник очищення від проблем. Також велика ймовірність, що ви почнете для себе новий життєвий етап, тому зміни сприймайте з готовністю та щирістю.

Підмітати килим

Така незначна деталь говорить про великих життєвих змін. У вас може з’явитися друга половинка, з якою буде тривалий роман. Також велика ймовірність переїзду.

Головне, що всі зміни будуть вдалими, навіть якщо здаються сумнівними і туманними. Вам варто не випускати з уваги доленосних шансів і «ловити момент».

Підмітати свій під’їзд

Такий сон говорить про те, що ділитися зі своїми колегами, та й просто з малознайомими людьми не варто. Велика ймовірність, що вас не зрозуміють, а репутація опиниться під загрозою.

Небіжчик підмітає підлогу уві сні

На даний епізод немає точного тлумачення, але в цілому такий сон не несе негативної забарвлення. Вам варто пам’ятати про своїх накопичених справах і знаходити час для допомоги іншим.

Якщо покійний чоловік допомагає підмітати вам, то вам також бажано надати допомогу кому-то.

Висновки

Варто відзначити, що дане сновидіння має позитивне забарвлення. Лише в деяких випадках належить негатив, і то, його можна уникнути, якщо прислухатися до думки авторитетних сонників.

Сонник - тлумачення снів