До чого сниться залізниця – сонник, тлумачення сну про потяг, рейки і мости з залізницею у сні

Шлях символізує якийсь шлях, тому сновидіння можна трактувати як попередження про неприємності або підбадьорення задуманого, виходячи з значень приснився образів. Незважаючи на те, що залізниця у сні пророкує подорожі, в різних сонники трактується такий сон по-різному. Розглянути сновидіння з різних кутів зору допоможе інформація з декількох джерел.

Залізниця по соннику Міллера

Сонник Міллера дає можливість бути попередженим про майбутній серйозній розмові щодо бізнесу. Для того щоб зрозуміти хороший розмова або негативний придивіться до деталей. Якщо поїсть брудний, то ні до чого доброго не призведе. Якщо чистий, станете на сходинку вище по кар’єрних сходах.

Будьте обережні! Залізниця досить часто негативний знак

Тлумачення сну про залізницю в сонник Ванги

Шлях віщує подорож. Воно буде не простим відпусткою. Це саме подорож. Може бути навіть кругосвітню. Те, про що так давно мріяли. Може варто зібрати речі і купити квитки. Якщо довго вирішуватися може пройти життя, і так нічого не побачиш у цьому прекрасному світі. Дане сновидіння дає поштовх, може, вистачить думати і потрібно діяти, потрібно відпочивати!

Залізниця в ісламському соннику

Будьте обережні, якщо вам приснилася залізниця. Це знак того, що можете втратити будинку. Саме тому вам потрібно буде відправитися в шлях. Щоб відразу не впадати в істерику, задумайтеся, чи немає у вас планів, які можуть зіпсувати ваше майно. Приміром, у вас договір який передбачає заставу житла. Або довгостроковий кредит, який не сплачено і тепер можуть описати майно. Щоб це попередити, задумайтеся, чи все у вас в порядку зі справами.

Кому приснився сон?

Дуже важливо, кому ж приснився шлях. Природно, що тлумачення сну буде по-різному. Якщо дорога приснилася жінці та чоловікові, то наяву будуть зовсім різні ситуації. І так розглянемо, які ж розгадки сну.

Жінки

Шлях для жінки знак того, що у неї буде багатий коханець, з яким у неї буде дуже тривалі стосунки. Щоб зрозуміти до чого вони призведуть, потрібно звернути увагу, приїхав поїзд промчав повз.

Якщо він благополучно зупинився, то саме майбутнє побачення принесе дуже міцний союз.

Якщо поїзд промчав повз, то, швидше за все, цей чоловік герой зовсім не вашого роману.

Чоловікові

Шлях для чоловіка це його цілеспрямованість. Якщо по дорозі їде поїзд, значить, він рухається в правильному напрямку. Якщо ж поїзд стоїть на місці, то плани не будуть втілені в життя. Якщо проїхав повз, щось робиться не так у його житті. Потрібно переглянути пріоритети.

Якщо уві сні Ви кудись мчить на поїзді — це до фінансового благополуччя

Тлумачення сну по подробиць

  • Бачити уві сні залізну дорогу далеко – зміни в житті, в робочій сфері, зміна начальства, зміна діяльності, підвищення в посаді, відрядження;
  • Мчати на поїзді у сні – фінансове благополуччя, несподівана вигода, вдала угода;
  • Чекати відправлення поїзда – клопоти, очікування чого-то і в житті;
  • Спізнитися на поїзд – упустити свій шанс;
  • Зустрічатися з людиною на вокзалі – зустрітися з ним же і в житті;
  • Їхати на поїзді уві сні не поспішаючи – романтична зустріч, побачення;
  • Бігти по рейках до успіху, який прийде завдяки наполегливій праці і самовіддачі;
  • Аварія на залізничних коліях, катастрофа – поганий знак, пересторога. Краще відмовитися від дороги, яка запланована на найближче майбутнє.

Перехід через залізницю

Незабаром вам доведеться змінити думку про своїх близьких. Зрада і розчарування швидко повернуть вас на землю. Не варто впадати у відчай. Краще раніше дізнатися про підлості друзів, ніж все життя вважати їх своїми рідними людьми.

Рейки на залізниці

Несподіване погіршення здоров’я віщують рейки. Наскільки вони довгі, настільки тривале захворювання може вас осягнути. Для того щоб не потрапити в халепу відвідайте свого лікаря і попередьте недугу.

Залізничний міст

Міст завжди віщує зміни. Якщо переходьте за нього поодинці, то можливо втратите другої половини. Якщо удвох, то вас очікує поповнення в сім’ї. Саме тому переходьте по мосту в інше життя. Життя, в якому вас буде чекати маленьке диво.

Приміська електричка уві сні

Електричка уві сні передвіщає бідність. Будьте обережні в людних місцях. Вас можуть пограбувати.

Якщо електричка у вогнях або ліхтарях, то вас чекає нова компанія, в яку буде непросто влитися. Все тому що зовсім інші інтереси.

Аварія на залізниці

Аварія обіцяє вам критичну ситуацію вдома. А саме, прорив каналізації, можуть затопити сусіди чи пропустить газ, стара труба. Будьте обережні, щоб сновидіння не втілився в реальність.

Поїзд збив людину

Якщо вам сниться страшний сон, то вас чекає позбавлення премії або навіть місця на роботі. Якщо людина, якого збиває поїзд, вам не приємний, то в житті вас позбавить від своєї присутності неприємна вам людина.

Висновки

Як мовиться, попереджений, значить озброєний. Так і у снах. Якщо вам сниться сон, поспішайте його розгадати. Саме трактування сну в подробицях допоможе вам правильно зрозуміти, що він хоче вам сказати. Ви відразу зрозумієте, як вчинити далі: їхати в подорож або працювати до сьомого поту.

Сонник - тлумачення снів