До чого сниться хвороба – сонник, тлумачення сну про хворобу дитини, невиліковний рак і альцгеймер уві сні

Не варто панікувати, якщо побачили сон про невиліковну хворобу. Краще звернутися до соннику і спробувати розгадати, про що саме попереджає греза. А як це правильно зробити і на що звернути особливу увагу розповімо в цій статті.

Хвороба по соннику Міллера

Сон попереджає про підступи недоброзичливців, непорядний колезі. Якщо примарилось, що ноги гангрена вразила, то наяву доведеться зіткнутися з перешкодами у досягненні цілей і проблемами на роботі. У грезе від важкої недуги страждав незнайомець – доведеться змінити роботу або успішно вирішити складну проблему.

За ісламським соннику хвороба у сні — до випробувань

Тлумачення сну про хворобу сонник Ванги

Згідно соннику Ванги бачити себе страждають від невиліковної хвороби– переживати з-за грубих слів, сказаних близькій людині. Приснилося, що захворів іншого – потрібно переглянути ставлення до цієї людини, можливо, йому потрібна допомога сновидця.

Хвороба в ісламському соннику

Випробування будуть послані на голову того, хто побачить себе в сні хворим, бо це покарання за лицемірство і хитрість. Бачити себе в гарячці – до спокути гріхів, праведного життя і поваги близьких. Страждати від шкірних захворювань – на ділі зробити добрий вчинок, допомогти нужденним або пожертвувати гроші на добру справу.

Кому приснився сон?

Важливо, кому саме приснився сон. Одна і та ж марення, в якому людина бачить себе хворим, для чоловіків і жінок тлумачиться по-різному.

Незаміжньою дівчині

Якщо молода дівчина, побачить себе в сні важко хворий — наяву вона не хоче серйозних відносин і не хоче виходити заміж. Приснилося, що захворів улюблений – відносини з ним будуть складатися дуже добре, можливо, скоро він зробить пропозицію.

Вагітній

Для вагітної сон про хвороби пов’язаний з дозволом від тягаря, побоюваннями за дитину і її власне здоров’я. На ділі такий сон не збувається, навіть якщо жінка бачить себе помирає від тяжкої хвороби.

Виключення складають мрії, коли захворює ще не народжений малюк — наяву йому нічого не загрожує, а пологи пройдуть абсолютно нормально.

Якщо захворіла Ваша мама у сні — чекайте поганих звісток

Заміжній Жінці

Заміжній жінці бачити себе хворий проказою – до легкого флірту з колегою по роботі, незручних ситуацій, в яких вона може опинитися власних необдуманих дій. Якщо хворіє хтось із близьких – наяву належить подбати про родинне вогнище, дітей

Чоловікові

Сильній статі сон про хвороби не обіцяє нічого хорошого, перш за все, чекають проблеми на роботі і в особистому житті. Можливо, доведеться пережити розрив відносин з коханою чи випробувати розчарування в людині, якого сновидець вважав другом.

УВАГА! Страждати від тяжкої хвороби і померти – сон передвіщає захворювання сечостатевої системи.

Хто хворів у вашому сні?

Важливо при тлумаченні сну врахувати, кого саме бачив хворим сновидець. Якщо це був сторонній чоловік, особливо турбуватися не варто. Коли привидівся член сім’ї, то краще уважно прочитати, що про це говорять сонники.

Власна хвороба

Страждати від хвороби самому – шкодувати про втрачений шанс, обурюватися через пліток недоброзичливців. Вразило кишкове захворювання – можливі незручні ситуації на роботі. Простудне захворювання (нежить, лихоманка) – чекають порожні турботи і суєта.

Дитина

Не варто сон сприймати буквально, він не віщує нічого поганого. Наяву грезившему належить подолати чимало труднощів і досягти поставлених цілей. Уві сні страждав власний малюк – сновидець почує новини, які його здивують.

Мама

Захворіла мама – до неприємних переживань або поганим вістям. Якщо уві сні вона померла від важкої хвороби — грезившему чекають значні зміни в житті, він буде випробовувати побоювання за долю близьких і дорогих йому людей.

Батько

Батько – символ чоловічого початку, мудрості і розуму. Якщо він хворіє, значить, сновидінню чекають серйозні випробування, які вплинуть на його фінансове благополуччя. Примарилось, що хвороба важка й невиліковна – наяву не уникнути проблем з контролюючими інстанціями.

Близька людина

Хвороба близьких уві сні слід сприймати як нагадування про те, що не можна ними нехтувати, навіть якщо зовсім немає часу. Примарилось, що рідна людина страждає від недуги – насправді чекає несподівана зустріч.

Друг або подруга

У такий мрії кілька значень, перше — вона відображає тугу за втраченою любові, нездійснених надій. Друге – метушня та біганина не доведуть до добра, треба зупинитися і подумати про своє здоров’я.

Дріб’язкова хвороба уві сні — лише відображення дрібних переживань в реальності

Що за хвороба була у сні?

Сни про хвороби можуть бути дуже тривожними і плутаними, тому розгадати їх складно. Щоб правильно зрозуміти їх зміст слід пригадати, який саме недуга пригрезился в сновидінні.

Дрібна болячка

Не варто переживати того, хто побачив себе хворим дріб’язковим недугою. Цей сон всього лише відображення повсякденних турбот, ніякого глибоко сенсу він не несе.

Сильна застуда

Застудитися у сні – турбуватися про справи, можливо, грезившему дійсно належить перенести це захворювання. Бачити хворим інших – дізнатися про недоброжелателе, позбутися заздрісника. Сновидця сильно лихоманило – наяву належить занепокоєння і суєта.

Рак

Як не дивно саме це захворювання не обіцяє проблем зі здоров’ям, такий сон попереджає про нестандартних ситуаціях, в які потрапить грезивший. Якщо в грезе у людини виявили рак крові, то наяву він відчує розчарування в родича.

Альцгеймер

Досить часто призначення такого сну полягає в тому, щоб нагадати людині про забутих справах або неприємних подіях, яких йому хотілося б уникнути. Якщо уві сні недуга виявився у члена сім’ї – чекають переживання про його здоров’я.

ВАЖЛИВО! Доглядати за хворим синдромом Альцгеймера – можливі проблеми зі здоров’ям, пов’язані з серцево-судинною системою.

Хвороба серця

Сон, у якому людина страждає від серцевої хвороби, є передвісником сумних новин. Швидше за все, сновидінню повідомлять про смерть доброго знайомого, втрати важливої речі або про проблеми на роботі.

Страшна шкірна хвороба

Шкірні хвороби уві сні символізують сором, небажання змиритися з дійсністю. Якщо сліди захворювання проявилися на обличчі, сновидця чекають суперечки і з’ясування стосунків з колегами, його можуть звинуватити в присвоєнні чужих заслуг. Болячки, що покрили руки і зап’ястя, віщують поліпшення матеріального становища.

ВАЖЛИВО! Якщо в грезе хвороба вразила слизову або мова – наяву виникнуть проблеми з законом.

Смертельна хвороба невиліковна

Якщо приснилося, що смертельно хворий близький родич – наяву він видужає, або дивом уникне серйозної небезпеки. Бачити себе невиліковно хворим або помираючим – згоряти від сорому, зробити необачний вчинок, переживати через глузувань навколишніх.

ВАЖЛИВО! Заразитися уві сні невиліковним вірусом під час пандемії і померти — наяву такі сни рідко збуваються, зазвичай вони символізують переживання через дрібниці.

Сни про хвороби, навіть невиліковних, не завжди мають негативне значення. Часто вони лише попереджають про те, що слід приділити увагу собі і близьким, трохи відпочити, щоб потім з новими силами зайнятися важливими справами.

Сонник - тлумачення снів