До чого сниться їхати верхи на коні – сонник, кататися на коні, верхова їзда в сідлі уві сні

Переважна більшість снів, де так чи інакше фігурує кінь, трактується позитивним чином. Тим не менш, є деякі моменти, при яких значення сновидіння виявляється різко негативним, тому перед безпосереднім тлумаченням важливо згадати, як виглядало тварина, як поводилося і які почуття випробовував сам сновидець.

Їхати верхи на коні по соннику Міллера

Їзда верхи на спокійною, слухняною коні — це показник згоди і абсолютної довіри між партнерами по бізнесу. Сновидець має дійсно надійну і згуртовану команду, з якою вдасться не тільки заробити багато грошей, але і просувати свою компанію, захоплюючи все більшу частку ринку.

Скакати на вкраденій коні уві сні, по соннику Міллера — дуже поганий знак. Таке бачення передвіщає серйозні фінансові ризики і подальше зубожіння.

Якщо уві сні довелося скакати по брудній дорозі і вибоїнах, значить, в реальності сновидінню почнуть заздрити друзі — не варто відкриватися їм повністю і розповідати про найближчі плани, велика ймовірність того, що вони намагатимуться завадити здійсненню задуманого.

Випасти з сідла — до серйозної тривалої хвороби і появі ворогів в робочій сфері діяльності.

Якщо кінь уві сні вела себе агресивно — незабаром Вас чекає неприємна розмова

Скакати на коні в сонник Ванги

Їхати в сні на коні, відчуваючи при цьому задоволення чи радісні почуття — до придбання нових друзів, на чию допомогу можна буде розраховувати в будь-якій складній ситуації. Якщо сновидець гарцював або скакав галопом, значить, незабаром він втратить пильність. Не можна закривати очі на недоліки і недоліки в роботі інших людей, оскільки це обов’язково зіграє злий жарт з тим, хто побачив таке сновидіння.

Дика, агресивна кінь, налаштована вкрай вороже і намагається скинути вершника, є попередженням про майбутнє неприємному розмові.

Їздити на коні в ісламському соннику

Ісламський сонник вважає прогулянку верхи на коні позитивним знаком. Такий сон обіцяє швидке втілення в життя найзаповітніших планів, над якими сновидець працював впродовж тривалого часу. Якщо кінь при цьому іржав, варто чекати просування по кар’єрних сходах і в цілому успіху в будь-яких починаннях, пов’язаних з робочою діяльністю.

Кому приснився сон?

Дівчині

Для дівчини їзда верхи означає успіх у любовних справах, розташування людини, який їй симпатичний.

ВАЖЛИВО! Молода наїзниця при цьому повинна знати, що за цю любов доведеться поборотися, не все складатиметься добре.

Якщо дівчина під час такої прогулянки випадає з сідла — її чекає визнання в любові, яке вона відкине.

Вагітній

Кінь для вагітної жінки є символом великого щастя, особливо якщо тварина уві сні мала світлий колір. Якщо сновидица скаче на коні, значить, її чекають легкі пологи і поява на світ абсолютно здорову дитину, крім того, удача стане супроводжувати сплячої у всіх починаннях.

Жінки

Для жінки такий сон є показником того, що вона користується популярністю у протилежної статі, має велику кількість прихильників (хоча далеко не всі відкрито заявляють про себе) і не обділена увагою.

Чоловікові

Чоловікові, скачущему уві сні на коні, варто розраховувати на успіх у професійній сфері діяльності і перемогу над конкурентами. Найближчим часом відбудеться просування по кар’єрних сходах і підвищення заробітної плати не менше, ніж удвічі.

Скакати на коні без сідла — до серйозної боротьби

Тлумачення сну по подробиць

УВАГА! Одна з найбільш розповсюджених помилок при інтерпретації сновидінь полягає в тому, що людина намагається витлумачити побачене на основі одного головного символу. Це в корені невірно, оскільки сни завжди включають в себе безліч різних деталей, прямим чином впливають на результат тлумачення. Ось чому важливо звертати особливу увагу на окремі деталі.

Їхати без сідла уві сні

Скакати на коні без сідла — до тривалої нелегкої боротьби, з якої, втім, сплячий вийде переможцем, якщо докладе до цього досить зусиль і не стане відмовлятися від допомоги близьких.

Крім того, їзда без сідла означає, що сновидінню в цьому житті ще належить пізнати смак забороненого плоду.

Верхова їзда галопом

Їзда галопом трактується як обов’язкова потреба сновидця виділити якийсь певний час конкретно для себе: відпочити, зайнятися улюбленою справою або просто привести себе в порядок.

ДОВІДКА! Галоп в даному випадку є показником того, що і в реальності ця людина не дає собі перепочинку від роботи і домашніх справ, повністю присвячуючи себе тільки їм.

Поїздка на коні по лісі

Їзда на коні по лісі обіцяє швидке поява другої половинки. Якщо у людини, яка побачила таке бачення, вже є законний супутник, цей сон передвіщає їм довгі щасливі роки спільного життя і розумних, дбайливих дітей.

Якщо кінь при цьому сильно втомився і упирається, таким чином вищі сили попереджають сплячого про наявність недоброзичливців, які, діючи нишком, прагнуть зруйнувати кар’єру сновидца або завдати шкоди його особистого життя.

Гарцювати сидячи на коні

Гарцювати на коні — до втрати пильності в реальному житті. Інтереси сновидця можуть сильно постраждати із-за дурного поведінки знайомого або близького родича, що займає високе положення. При цьому, якщо чоловік гарцював на коні в безпосередній близькості від власного будинку, це означає, що скоро йому належить відправитися в тривале відрядження.

Висновки

Тлумачення снів про коней в основному несуть в собі позитивні значення. Але навіть у тому разі, коли побачене пророкує неприємності, варто знати, що за допомогою підказок, показаних в сновидінні, можна постаратися направити долю у більш позитивне русло.

Сонник - тлумачення снів