До чого сниться викидень – сонник, тлумачення сну про кров і переривання вагітності у жінки з дитиною в сні

В реальності така подія, як зрив вагітності, приносить чимало бід як самої дівчини, так і кожному її близьких. Але що робити, коли трапляється викидень не наяву, а вві сні? Наскільки жахливими можуть бути наслідки таких образів для сновидця? Значення більшості сонників сходяться в негативному значенні сну, але давайте розберемо все детальніше..

Викидень по соннику Міллера

Заглянувши на сторінки сонника Міллера, можна знайти такі значення сну з викиднем:

  • дізнатися про загрозу викидня у себе – в реальності такий сон говорить про приховані проблеми зі здоров’ям, які поки не виявилися у гострій формі. Щоб уникнути серйозних наслідків сновидінню необхідно приділити увагу своєму здоров’ю вже зараз;
  • зрив вагітності – до череді поганих подій у житті, які почнуться з зради того, кому на даний момент найбільше довіряєте. Навіть в такий момент у вас буде міцна підтримка близьких, не відмовляйтеся від неї;
  • бачити викидень, кров – до зрадництва й розчарування.

Молодій дівчині, що побачила викидень уві сні, треба бути акуратніше з новими знайомствами

Тлумачення сну про викидень по соннику Ванги

Цілителька Ванга тлумачила сновидіння з викиднем наступним чином:

  • молода дівчина, яка бачить свій викидень у сні – до нових знайомств з протилежною статтю, при яких не слід занадто швидко відкриватися і довіряти вподобаного кандидата в чоловіки. Слід бути гранично обережною, час покаже, якою людина є насправді;
  • знати про загрозу зриву і намагатися зберегти вагітність – до спроб виправдати і підняти близької людини в ваших очах після необачного вчинку. Не шукайте виправдань для інших, дайте людині час на усвідомлення свого вчинку.

Сон з викиднем в ісламському соннику

Ісламський стародавній сонник тлумачить зрив вагітності в сновидінні як крах планів в робочій сфері, а також як зрада тих, хто так яро втирався в вашу довіру протягом останнього часу.

Особливо неприємний наслідками такий сон для тих, хто має власне підприємство чи бізнес. У такому випадку варто перечекати не найкращі часи і не робити великих капіталовкладень найближчим часом.

Кому приснився сон?

Сновидіння не обов’язково розшифровувати тільки в негативному ключі, можливі варіанти як нейтрального, так і позитивного значення сну з викиднем. У чому тлумачення залежить від того, кому саме приснився такий сон.

Дівчині

Молодій дівчині, бачити сон про викидень обіцяє дрібні неприємності зі здоров’ям. Вчасно звернувши увагу на себе, і приділивши достатню кількість часу для відпочинку можна буде уникнути більш серйозних наслідків.

Вагітній

Вагітній бачити викидень – таке сновидіння не тлумачиться в негативному ключі. Сон говорить про переживання сновидицы в реальності за майбутні пологи, за дитину і його життя. Подібні сни для дівчат в положенні – звична справа, вони спровоковані вашими страхами і сильними емоційними потрясіннями в реальності.

Побачити сон про загрози викидня означає переживання про рідних наяву

Жінки

  • заміжньою бачити таке сновидіння – до розбіжностей з другою половинкою, які швидко зійдуть нанівець через досягнення компромісу;
  • незаміжньою бачити викидень – до добрих змін у житті. Якщо ви зараз зможете відпустити минуле і давні образи, зробивши крок вперед, вас чекає реальна можливість стати щасливою на довгі роки.

Чоловікові

Чоловікові бачити викидень у сні – таке сновидіння спровоковано реальними проблемами всередині самого сновидца. Ставлення до оточуючих, обман заради своєї вигоди і багато інших нехороших вчинків сновидця відображаються для нього тривожними снами і кошмарами. Саме таким способом підсвідомість намагається достукатися, і сказати про те, що пора щось міняти. Якщо не прислухатися до нього зараз і не зробити відповідних висновків – наслідки для сновидця будуть дуже плачевними, в кінцевому підсумку він залишиться один на один зі своїми проблемами та переживаннями.

Тлумачення сну по подробиць

Значення сну також залежить і від більш детальних подробиць, які допоможуть правильно розтлумачити таке приємне сновидіння.

Викидень з кров’ю у сні

  • викидень, кров – до візиту старих знайомих, з якими давно не бачилися з проханням про допомогу. Не поспішайте відмовляти, можливо, ви єдина людина, якій під силу стати світлим променем у чиємусь житті;
  • кров при викидні, операційна – незабаром сновидця очікують серйозні неприємності, які спровокував необдуманий вчинок по відношенню до близької людини. Уникнути наслідків не вдасться, але попросити вибачення не буде зайвим.

Сон про загрозу викидня

Дізнатися про загрозу зриву у сні – переживання в реальному житті про рідних. Здається, проблема в тому, що в реальному житті ви звалили на свої плечі непосильну ношу, і тепер вирішуєте за всіх проблеми як дріб’язкові, так і досить серйозні. Більшість людей давно це зрозуміли, і просто сіли на вашу шию. Прийшла пора для зняття рожевих окулярів і прийняття реальності в більш адекватному світлі.

Бачити чужий викидень у сні

Бачити викидень у когось у сні – у реальному житті ви станете свідком неприємної, серйозної ситуації, в якій вам доведеться зайняти позицію однієї із сторін. Опинившись на одній стороні, ви можете втратити повагу в робочій сфері і навіть роботу, зайнявши оборону другої сторони можете назавжди попрощатися з тим, кому довіряли багато років і ділили порівну хороше і погане. Вийти із ситуації з мінімальними втратами не вдасться. Вибір доведеться зробити, і прийняти наслідки як випробування, яке ви зобов’язані пройти, не впавши обличчям в бруд.

Найчастіше сни про викидень нічого хорошого не обіцяють

Викидень у подруги

  • дізнатися про зрив вагітності подруги – будьте готові до поганого вчинку з її боку, яка розділить вашу дружбу на до і після;

Бути поруч з подругою під час викидня – у реальному житті ви зумієте пройти всі труднощі і негаразди за час довгих років міцної дружби.

Висновки

Таким чином, можна сказати, що основне значення сновидіння про викидень все ж досить негативне, за винятком буквально кількох випадків. Навіть якщо розшифровка і сам сон вас лякають, пам’ятайте, що ваше життя в ваших руках і всі події залежать тільки від вас. Сновидіння – це спроба вашого підсвідомості достукатися д вас, щоб донести щось важливе. Прислухайтеся до нього і зробіть правильні висновки.

Сонник - тлумачення снів