До чого сниться ремонт у квартирі – сонник, робити ремонт ванної кімнати, будинку або чужої квартири у сні

Ремонтувати квартиру у сні – це хороший знак насуваються позитивних змін у житті. Як ще трактують це сонники, дізнаємося в статті.

Ремонт по соннику Міллера

Сонник Міллера віщує позитивні моменти.

Якщо сниться, що робиться ремонт всієї квартири або кімнати, то життя скоро почне змінюватися в кращу сторону. Причому, несподівано. Також може означати, що всі мрії збудуться, а цілі реалізуються.

А якщо ремонт тільки намічається, але на нього не вистачає фінансів, часу або будматеріалів, значить наяву доведеться докласти певні зусилля до досягнення бажаного.

ВАЖЛИВО! Якщо уві сні довелося ремонтувати взуття або одяг, то сновидця чекає неприємна ситуація, в якій його виставлять винуватим.

Якщо жінці сниться капітальний ремонт – нехай чекає швидке пропозицію руки і серця

Тлумачення сну про ремонт сонник Ванги

Тлумачення по соннику Ванги:

 • незроблений ремонт у своїй новій квартирі – для побудови сімейного щастя доведеться докладати зусилля;
 • зроблений ремонт у новій квартирі – до фінансового благополуччя найближчим часом;
 • чужа квартира або будинок з багатим ремонтом – до кардинальних позитивних змін у всіх сферах життя: від роботи до сім’ї.

Ремонт з в ісламському соннику

Ісламський сонник не такий оптимістичний, як інші:

 • робити ремонт у себе вдома – до великих і необдуманим фінансових витрат;
 • ремонт в квартирі у знайомих або близьких – наяву очікує сильна сварка з тими, чий будинок приснився.

Кому приснився сон?

Від того, кому приснився сон, також залежить результат передбачення.

Жінки

Для жінки будинок – це уособлення родинного вогнища. Тому, якщо їй доводиться уві сні займатися ремонтом, значить її майбутнього чи нинішнього чоловікові пощастило: така дружина буде вірною помічницею в усіх його справах.

Капітальний ремонт – швидке пропозицію руки і серця, укладення шлюбного союзу.

Якщо дівчині сниться, що вона лагодить взуття або зашиває порваний одяг – це до прибутку і фінансової стабільності.

ДОВІДКА. А ось якщо під час сну жінка відчуває неприємні відчуття або почуття, це може означати швидку сильну сварку з партнером.

Чоловікові

Якщо чоловікові сниться, що він робить ремонт або просто за ним спостерігає – це знак того, що в житті потрібно щось міняти і почати серйозніше ставиться до роботи і справах. А які саме справи знаходяться в занепаді і на що слід звернути увагу, залежить від того, що ремонтується:

 • квартира – проблеми з партнером, в сім’ї;
 • одяг проблеми з репутацією;
 • взуття – варто більше часу приділяти роботі.

ДОВІДКА. Якщо чоловік уві сні ремонт казенного будинку, значить, йому варто задуматися над зміною роботи. На новому місці його чекає неймовірний успіх.

Тлумачення сну по подробиць

Додаткові деталі сновидіння також можуть розповісти багато чого.

Ремонт у своїй квартирі

Власна квартира в сні – це внутрішній світ сновидця, його відносини з близькими і колегами. Тому, якщо сниться ремонт у своєму домі, це може означати:

 • Розпочати капітальний ремонт і не закінчити його, залишивши квартиру в руїнах і бруду, – очікуються серйозні зміни в житті, які ні до чого доброго не наведут.
 • Бачити, як хтось клеїть шпалери в квартирі або кладе плитку – свої проблеми і частина справ можна без проблем перенести на оточуючих.

А ось ремонт у ванній обіцяє неприємності і суєту

Ремонт в чужій квартирі

Якщо уві сні робити ремонт у чужій квартирі, то наяву це обернеться тим, що доведеться звалити на себе чужі проблеми. Найчастіше, тієї людини, до якого клеїли шпалери і лагодили паркет. Якщо ж квартира незнайома, то варто бути обережними з новими людьми: не всі з них так відверті, як здається. Можливо, вони просто хочуть використовувати сновидця в своїх корисливих цілях.

ДОВІДКА. Побачити якісний євроремонт у чужому житлі – до дорогого подарунку наяву.

Саме негативне трактування зустрічається в українському соннику. Ремонтувати чужий будинок – до затяжної хвороби або смерті.

Друзі в чужій квартирі стелять паркет? До перемоги над ворогами, завдяки оточенню, яке повністю на стороні сновидця.

Робити ремонт своїми руками

Відремонтувати квартиру самостійно – щастя, одужання і гармонія у стосунках з коханою людиною. А зробити якісний і дорогий ремонт своїми руками – на період безтурботного спокою у всіх справах, гармонії в душі.

Ремонт ванної кімнати

Ванна кімната – це те місце, де людина відпочиває після важкого дня, розслабляється, змиваючи втому водою. Тому побачений ремонт в цій кімнаті може обіцяти неприємності і суєту, від яких довго не буде спасіння. А також:

 • хто робить ремонт у ванній сновидця – допомога або набрання хорошого друга;
 • зроблений хороший ремонт після періоду невдач наступають щасливі часи;
 • прибиратися у ванній після ремонту (підмітати, витирати пил) – очікуються невеликі труднощі, які буде легко подолати.

ВАЖЛИВО! Повністю зруйнована заради ремонту ванна кімната – постійні труднощі, які приведуть до серйозного душевного сум’яття чи розладу. Депресія.

Ремонт на кухні

Зроблений якісний та гарний ремонт в обідній зоні обіцяє сновидінню удачу у всіх справах. Фортуна буквально повернеться до нього і всілякі блага і привілеї стануть доступними.

ДОВІДКА. Чим краще або красивіше ремонт, тим більше успіху досягне в справах і сім’ї.

Ремонт підлоги(паркету)

Класти паркет у себе в будинку – до невеликих побутових труднощів, які будуть віднімати надто багато часу. А ось займатися цим же у чужій квартирі – до взяття на себе чужих проблем, інфантильний один.

Стелити лінолеум – готовність до кардинальних змін у житті.

ВАЖЛИВО! Також деякі сонники трактують заміну підлоги, як підставу для того, щоб подивитися на стосунки з родичами під іншим кутом: хтось використовує сновидця.

Новий будинок з дорогим ремонтом

Якщо уві сні приснився новий будинок, де сновидець господар, і там повним ходом йде ремонт – це може означати підсвідоме бажання змінити своє життя, почати «з нуля». Також ремонт в новому будинку обіцяє:

 • капітальний – всі починання будуть успішними;
 • дорогий ремонт не в усьому будинку – уникнення проблем.

Ремонт даху у сні

Довелося уві сні лагодити дах? Сонник Медеи провіщає поліпшення якості життя та захист від недоброзичливців. А ось стара або дірявий дах – до біди.

Старий будинок, який потребує ремонту

Побачений застарілий або просто старий будинок без ремонту символізує душевні терзання сновидця. Варто простіше відноситься до постійних стресів, інакше це може вилитися в невроз.

Висновки

В реальному житті мало кому подобається ремонт. Тому багато хто асоціює сон, в якому він відбувається, з чимось тривожним і віщує біди. Насправді це не так. Найчастіше, він символізує розлад у душі і проблеми в оточенні. Варто легше відноситься до стресових ситуацій і більше часу приділяти близьким.

Сонник - тлумачення снів