До чого сниться пожежа у сні — сонник, тлумачення сну

Сни за участю пожежі приходять до пристрасних натур, спраглим змін і розриву з минулим. Сновидіння з палаючим полум’ям, обходящиеся без жертв, несуть сильну енергетику і позитивне значення. Виходячи з подробиць бачення, можна скласти більш точну картину тлумачення.

Пожежа по соннику Міллера

По соннику Міллера бачення з сильною пожежею, який не забирає людських життів, завжди обіцяє сновидінню кардинальні зміни в житті в кращу сторону. Подібне знак може передвіщати швидкий матеріальний достаток і благополуччя.

ДОВІДКА: Також Міллер вважає, що якщо людина уві сні споглядає розбурхане полум’я, то це може сигналізувати про його сильних внутрішніх переживаннях і нездатності відкритися оточуючим.

Ісламський сонник вважає що вогонь у сні — символ пекельного полум’я

Сонник Ванги

Велика провидиця навпаки вважає, що сни з участю вогню обіцяють голод і різке погіршення справ у всіх життєвих сферах. Наявність у сні великої кількості диму попереджає сновидця про те, що в реальному житті недоброзичливці розпускають плітки про нього і поширює брехливі чутки.

Пожежа в ісламському соннику

В ісламському соннику пожежа має багатогранне значення, обіцяє як позитивні події, так і болісні неприємності.

Висока стіна вогню віщує муки, смерть і війну. Чим більше від джерела загоряння виходить диму, тим жахливіше події очікують сновидця. Нахилитися над вогнем або спробувати його на смак – опинитися в полоні демонічних сил, вподобу війні і загибелі. Чуму, біду, розруху і війну також означає спалена одяг і смерть при спробі пройти через вогонь уві сні.

Позитивне значення ісламського соннику мають ті ведення, у якому джерело пожежі не несе негативного значення. Вогонь, що освітлює все навколо і дає можливість зігрітися – це знак швидкої радості і добрих новин. Деякі сни за участю вогню здатні вказувати на сильну тривогу, богобоязливість і чесні наміри.

ВАЖЛИВО: Згідно з давнім ісламським повір’ями будь-сон, у якому людина бачить вогонь, багаття або пожежа пророкують йому гріховність і потрапляння в пекло. Сновидінню радиться покаятися у всьому скоєному, навіть якщо він не відчуває за собою провини.

Кому сниться пожежа і гасіння вогню

Трактування сновидіння може нести абсолютно різне значення в залежності від того, кому приходить бачення. Статеві і вікові відмінності мають величезний вплив на символіку сну.

Чоловікові

Представникам сильної статі сни за участю вогню і гасіння загоряння сняться до захоплення азартними іграми, пияцтва, марнування життя і безконтрольної витрати грошей. Подібні видіння застерігають чоловіка від великої біди, яка може маскуватися під невинне розвага.

Жінки

Жінкам сни про пожежу та гасіння джерела загоряння сняться до швидких змін в особистому житті, які зможуть наступити тільки через втрату. Це може бути розрив з коханим, зміна роботи або переїзд. Будь-які події, які на перший погляд можуть здатися сумними, незабаром зміняться радістю і щастям.

Дівчині

Молодим дівчатам усунення пожежі сниться в знак швидких необдуманих вчинків, зайвого легковажності здатного привести до проблем. Юній особі, побачив подібний знак вночі, слід ретельно зважувати свої вчинки, особливо якщо справа стосується молодих людей.

Гасити пожежу сіллю — до швидкого подорожі

Тлумачення сну про потушенный пожежа подробицям

Найменші деталі сновидіння також можуть суттєво впливати на його тлумачення. Від обстановки подій, учасників ведення і результату пожежі разюче змінюється трактування сну.

Бачити пожежа у сні

В загальному розумінні пожежа у сні говорить про давні справи, які були забуті, але мають вплив в теперішньому часі. Слід розібратися у фінансових і робочих питаннях, врегулювати любовну сферу і обміркувати становище нагальних проблем.

Стати уві сні свідком сильного спалаху – до невеликих втрат у майбутньому, не виключено крадіжка не особливо цінних речей.

Якщо пожежа у сні відбувається в квартирі, то сновидця незабаром чекає приємна подорож або далека дорога. У подорожі не виключені нові знайомства, здатні зіграти важливу роль у майбутньому.

Лісові пожежі застерігають від позичання грошей. Після подібного ведення не слід давати гроші в борг навіть дуже близьким людям. Подібна благодійник може закінчитися вельми плачевно.

Найкраще значення пожежа у сні несе хворим людям. Після подібного ведення хвороба відступить в найкоротші терміни.

УВАГА: найгіршим значенням володіє той сон, в якому сновидець отримав в полум’я сильні опіки або горів живцем – це знак прийдешніх збитків і невгамовних витрат.

До чого сниться пожежа потушенный

Тлумачення бачень з гасінням пожежі залежить від того, чи вдалося приборкати вогонь. Якщо пожежу було погашено, то незабаром сновидця може очікувати прибуток, зустріч з любов’ю і навіть весілля. Нездатність уві сні загасити пожежу символізує майбутні сварки, збитки, конфлікти і хвороби наяву. В залежності від способів гасіння вогню може залежати трактування сновидіння:

  • Гасити пожежу снігом – швидка удача і приємні сюрпризи:
  • Гасити водою – швидке примирення з внутрішніми переживаннями, згасання пристрастей;
  • Використовувати вогнегасник – настає ситуація, в якій сновидінню належить приборкати чий-то запал і згладжувати конфлікти;
  • Піною – до спалахів гніву;
  • Сіллю – швидке подорож;
  • Ногою – намічаються несподівані приємні покупки;
  • Закінчилася вода – брак аргументів у майбутніх суперечках.

Сон про гасіння пожежі у чужому будинку говорить про Ваше почуття участі та емпатії

Гасити пожежу в своєму будинку водою

Гасити в сні загоряння у власному будинку – до прагнення збереження старого, небажання змінювати власне життя. Якщо в сні на допомогу в гасінні приходять сторонні люди, то наяву буде надана допомога третіх осіб у питанні кардинальних життєвих змін.

За однією з версій гасити пожежу у власній оселі – знак швидких втрат і збитків. Необхідно звернути увагу на результативність гасіння уві сні.

Ще одне значення такого знаку – це швидка зустріч з агресивним людиною, разгоранию конфлікту з ним і зіпсованого настрою.

Сновидіння з гасінням пожежі можна прив’язати до погодних змін. Якщо привидівся пожежа взимку, то незабаром нагрянуть люті морози і сніг, а якщо влітку – нестерпна спека.

Загасити загоряння в чужому домі

Сон, у якому гаситься вогонь у чужому житлі, уособлює увагу до сторонньої долю та участь у чиємусь житті. Сновидінню незабаром доведеться вплинути на долю іншої людини.

Також сни, в яких горять чужі будинки, обіцяють несподівану удачу і щастя.

Сонник - тлумачення снів