До чого сниться мити посуд – сонник, тлумачення сну про брудну, розбитий посуд і її мити у своєму або чужому домі

Посуд уві сні — відображення життєвої ситуації, рутинних і домашніх турбот, атмосфери в будинку. Тому саме її поява в сні не віщує нічого, але от за її станом можна визначити, це поганий сон чи ні.

Мити посуд у соннику Міллера

Сонник Міллера пов’язує такі сни безпосередньо з душевним стан сплячого. Найчастіше миття посуду несе сприятливий знак, однак його можуть змінити сколи та тріщини: це буде означати крах планів і неможливість реалізувати мрію. Але, якщо у сні Ви бачите блискучі келихи і страви, це означає, що атмосфера в родині буде щасливою, дружною і повного взаєморозуміння. Якщо кухонні прилади в сновидінні миє незаміжня дівчина і насолоджується процесом, це означає, що в майбутньому її чекає щасливий довговічний шлюб.

Увага! Тлумачення сну по соннику Міллера може відрізнятися в залежності від дрібних деталей, тому намагайтеся пригадати якомога більше.

Мити багато посуду у сні — до успішного подолання труднощів

Тлумачення сну про миття посуду в сонник Ванги

За сонником Ванги таке сновидіння означає відсутність взаєморозуміння та занадто велику завантаженість. Якщо сплячий сімейна людина, то варто почати приділяти більше часу собі, а не прагнути виконати якомога більше домашніх справ. У такому випадку потрібно домовитися зі своїми домочадцями розділити домашні обов’язки на всю родину, щоб з’явився час для відпочинку. Якщо ж сновидець не має сім’ї або не обтяжений великою кількістю домашніх справ, це означає, що потрібно відгородити себе від частини рутинних обов’язків, тому що швидше за все трата часу на них марна.

Миття брудного посуду з ісламського соннику

Ісламський сонник трактує появу кухонного приладдя в сновидінні по різному. Якщо Ви насилу миєте важку брудний посуд, це говорить про Вашу сильній залежності від якого або людини. Якщо ж миєте багато тарілок і чашок, але справляєтеся з цим, це говорить про швидке подолання труднощів. Миття срібного посуду може свідчити про Вашу гріховності.

Для нареченого подібне сновидіння обіцяє про можливої втрати великої суми грошей. Будьте уважнішими!

До чого приснився сон про посуд жінці?

Незаміжньою дівчині миття посуду у сні говорить про швидкої зустрічі з людиною, який призначений їй долею, і, можливо, на все життя. Такий шлюб обіцяє бути міцним, щасливим і довговічним. Розбити або мити посуд із тріщинами заміжньої жінки — до розладу і сварок у родині, можливо до швидкого розлучення. Але, якщо Вам сняться чисті блискучі прилади, або Ви їх миєте, це обіцяє про швидке примирення з чоловіком.

До чого сниться сон про посуд чоловікові?

Для чоловіків миття посуду під час сну найчастіше означає звільнення від обтяжливих завдань, наведення порядку в справах, звільнення від страхів і підозр. Прибирання посуду зі столу може говорити про швидкі новинах.

Тлумачення сну по подробиць

Мити посуд і розбити її уві сні

Розбита кухонні прилади говорить про прийдешні труднощі, виникнення проблем у справах, з якими буде не так то легко впорається. Якщо Ви розбили посуд дощенту, це говорить про серйозні втрати чогось дуже дорогого для Вас. Так само це може обіцяти матеріальні проблеми. Якщо Ви несподівано розбили що, наприклад, зачепивши ліктем, то це віщує сюрпризи, як від оточуючих, так і від долі. Однак не зрозуміло, хорошими вони будуть або поганими. В цілому розбити посуд у сні — досить тривожний знак, який говорить про те, що потрібно бути обережніше і уважніше ставитися до своїх речей, справах, і близьким людям.

Бачити, як хтось зовсім незнайомий миє посуд у сні — в реальності хтось сторонній завадить Вашим планам

Мити посуд в чужому будинку, в гостях

Миття посуду в чужому будинку говорить про Ваших добрих взаєминах з господарем цього будинку. Найчастіше таке сновидіння говорить про внутрішнє бажання допомогти людині, що передвіщає хорошу, міцну, справжню дружбу.

Так само миття кухонних предметів в чужому будинку говорить про Вашу доброту, любов і вміння дружити, про внутрішній силі і чистої душевної енергії.

Бачити, як хтось миє посуд

Якщо Вам сниться, як хто інший миє посуд, це може говорити про брехливість оточуючих, які здатні розпустити плітки за спиною, а так само не проти скористатися результатами Вашої праці. Якщо Ви бачите абсолютно незнайомої людини, це може говорити про те, що Вашим справах завадить хтось сторонній. Такий сон говорить про те, що варто уважніше дивитися на своє оточення і не довіряти людям безпричинно.

Сниться багато битого посуду

Багато розбитої брудного посуду в будинку віщує плутанину і сварки. Розбиті чисті тарілки говорять про нетривкому і швидкоплинному щастя. Найчастіше цей сон так само є свого роду попередженням про можливі невдачі, проблеми і великі біди. Тому, побачивши таке сновидіння, потрібно бути гранично уважним і акуратним.

Сниться біла посуд

Біла посуд є ознакою чистоти, порядку в домі, як морального, так і фізичного. Кожен з членів сім’ї чесний і довіряє іншому, тому атмосфера в будинку затишна і душевна. Ви можете бути впевнені в кожному з членів своєї сім’ї, вони не приховують ніяких секретів.

Купувати і мити посуд у сні

Купувати нову посуд — до швидкого шлюбу, але якщо вона бракована або зіпсована, цей шлюб не принесе Вам щастя. Мити нові столові прилади в будинку — до можливого поповнення в сім’ї, до вагітності однією з родинних жінок. Якщо ви побачили нову тарілку, це може говорити про поліпшення Вашого фінансового стану. В цілому миття нової кухонного начиння — хороше бачення, яке обіцяє в недалекому щось гарне і радісне.

Сниться порцеляновий посуд

Маніпуляції з фарфоровим посудом уві сні має кілька значень. Наприклад, миття може передвіщати чисту і благородну дружбу, як і сам матеріал. Але є з порцеляновій тарелі — втратити друга. Побачити порцеляновий посуд говорить про успіх у справах, розбити її — створити неприємності із-за Вашого незнання, упередження або помилки.

Якщо ж жінка розставляє порцеляновий посуд, це говорить про те, що затишок і благополуччя оселяться у Вашому домі. Однак, якщо жінка миє порцеляновий посуд однією рукою, це говорить про нерозуміння з боку родичів.

Мити дуже багато посуду у сні — до появи пліток про Вас

Мити кришталевий посуд уві сні

Кришталь — дуже крихкий матеріал, тому сон про такий посуді говорить про стан гармонії у Вашому будинку і життя. Наприклад, кришталевий посуд мити — до гармонії і розумінні в шлюбі, а витирати її — до довговічності і міцності шлюбу. Розбита кришталева посуд говорить про різке погіршення всіх справ і появи обставин, яких Ви не чекали.

Мити багато посуду

Миття великої кількості посуду трактується по різному. Це може означати появу пліток про сновидце, так само якщо людина справляється з миттям великої кількості тарілок, це означає, що він впорається з усіма майбутніми труднощами. А ось якщо у нього не виходить, це говорить про швидкі невдачах, сильної втоми і хворобах.

Будьте уважні! Трактування снів про посуді залежить від великої кількості факторів, тому постарайтеся згадати побачений сон максимально детально, щоб правильніше визначити його трактування.

Висновки

В основі сновидінь про кухонного начиння лежить емоційний і душевний стан людини, а так само позитивність атмосфери навколо і добробут будинку. Тому, якщо Вам приснилася посуд, але ви не можете точно визначити трактування, просто постарайтеся більше звертати увагу на себе, свої бажання, більше відпочивати, обговорити всі проблеми, що накопичилися, з близькими і дарувати їм любов та розуміння.

Сонник - тлумачення снів