Сни з понеділка на вівторок – збуваються! Докладну відповідь чому..

Людина проводить більше половини свого життя у сні. Часто, під час нічного сну, ми бачимо різні картини і образи, які перегукуються з реальним життям і навіть іноді збуваються. Наші предки вірили, що всі ці бачення приходять не просто так. В езотериці вважається, що уві сні людина стає сприйнятливий до тонких світів, звідки може отримувати різну інформацію, попередження, підказки.

 

При тлумаченні сну важливі образи, символи, загальне враження від побаченого. Крім того, слід звертати увагу на те, наскільки яскравим був сон. Має значення і час, коли інформація була отримана. Вважається, що збуваються бачення, відвідали людини в певний відрізок місячного циклу або день тижня.

Збываются чи сни з понеділка на вівторок?

Дні тижня в езотериці відносяться до різних планет. Ще в античному світі планети сонячної системи були названі в честь стародавній богів. Кожна планета несе певну енергетику і надає той чи інший вплив на наше життя.

Ніч з Понеділка на Вівторок перебуває під впливом Марса. Це планета бога війни, боротьби, здобутків. Марс воинственнен, непередбачуваний, несе хаотичну енергетику.

До снів у ніч на Вівторок слід ставитися уважно і намагатися детально запам’ятати їх, тому що в них може критися важливе попередження. Часто саме в цей період в сновидінні сплячого відвідують дуже яскраві образи, що більше нагадують кінофільм, ніж простий сон. Сни з Понеділка на Вівторок часто бувають віщими.

Важливо оцінити враження від сну по пробудженні. Якщо пригнічений настрій — то варто очікувати неприємностей, негативних змін у житті, яких саме — вкажуть образи з бачення. Результат у позовів і підприємств також буде негативним.

При нейтральному враження від сновидіння слід звернути увагу на зустрінуті в ньому символи, уві сні так чи інакше міститься застереження про те, чого потрібно побоюватися в роботі і повсякденному житті найближчим часом.

Буває і таке, що сни з Понеділка на Вівторок носять позитивний забарвлення. Це означає, що сновидець на вірному шляху. Марс — планета динаміки, розвитку, перемог і завоювань. Позитивно забарвлений сон, повний подій і руху, говорить про те, що людина знаходиться на вірному шляху і перебуває в стані розвитку і руху до наміченої мети.

Якщо в період впливу Марса сняться бійки та конфлікти — це означає те, що людина не в злагоді з самим собою, невірно оцінює свої дії і вчинки, вибрав не ту дорогу і вперто рухається у хибному напрямку. Слід переглянути свої плани і ставлення до них.

 

Про що був ваш сон?

Важливо трактувати і символи, побачені уві сні з Понеділка на Вівторок. Навіть віщі сни не слід сприймати буквально. Трактування часто бувають суперечливі і ті образи, які здаються на перший погляд негативними, насправді віщують успіх і є сприятливими знаками, і навпаки.

Сон про стосунки

Для пар сон з Понеділка на Вівторок, де вони разом, може означати те, що відносини втратили колишню яскравість і вже не так радують партнерів, як раніше. Варто уважно поставитися до попередження і якось оживити почуття.

Для одиноких сон про новому знайомстві в період впливу Марса — віщий. Таке бачення означає, що незабаром зав’яжуться відносини, але немає гарантій, що цей союз буде гарним і щасливим.

Сон про розлучення — попередження, якщо не вжити жодних заходів проігнорувати таке сновидіння — то воно може виявитися віщим. Рекомендується переглянути свої відносини і попрацювати над ними.

Сон про весілля

Такий сон з Понеділка на Вівторок можна вважати віщим, весілля відбудеться незабаром, у період не більше трьох років. Побачити в сні весілля не з тією людиною, з яким сновидець перебуває у відносинах означає те, що незабаром відкриються нові перспективи і обранець буде інший. Не варто через це засмучуватися, союз буде щасливим і міцним, а чоловік або дружина подарує справжнє щастя.

Сон про вагітність

Якщо вагітність дійсно є в планах, то такий сон віщий, незабаром можна чекати поповнення в родині. Якщо ж планів, пов’язаних з дітьми немає, то швидше за все сон більше відноситься до нових ідей і проектів, які принесуть плоди.

Сон про роботу

Оскільки Марс — планета динаміки і звершень, то сон про кар’єру можна вважати сприятливим. Незабаром настануть зміни, очікується зростання доходу, просування по службі, нові проекти.

Якщо сниться виграш у лотерею або премія — швидше за все цей сон віщий і очікується швидке отримання грошей.

Якщо сновидець веде якісь позови чи очікує завершення якихось подій — то їх результат буде швидким і сприятливим.

Сон про відпочинок

Такий сон віщим не буде. Марс не любить відпочинок і зволікання, таке сновидіння — лише плід уяви і результат бажань сновидця. Навпаки, сон про відпустку означає те, що незабаром відпочивати не доведеться.

Бачення про розваги з Понеділка на Вівторок, говорять про те, що для відпочинку зараз не час, необхідно докладати зусиль і впевнено рухатися вперед до своєї мети.

Сон про померлих

Сон про покійних означає попередження про те, що сновидець робить щось не так у своєму житті. Слід переглянути плани і вибрати більш безпечний шлях.

Крім того, таке сновидіння закликає пом’янути покійних і приділити увагу своїй сім’ї.

Важливо звернути увагу на те, що саме сказав у сні мертвий або що зробив, це і буде вказівка про те, в якому напрямку шукати проблему.

 

Сон про проблеми

Сни про будь-які катастрофи, втрати і конфліктах не варто сприймати буквально. Таким чином наша підсвідомість рекомендує переглянути минуле і вказує на слабкі місця і страхи.

 

До такого сну необхідно поставитися уважно і проаналізувати його. Наприклад, якщо з Понеділка на Вівторок приснився пожежа в будинку, то слід подумати про безпеку.

Коли

Важливо і те, коли саме приснився сон. В езотериці вважається, що навіть у сприятливий день не всі сни віщі. Зазвичай, найяскравіші і незабутні образи зустрічаються під ранок.

Ніч

Сни, побачені вночі, слід трактувати, виходячи з особистих відчуттів від побаченого. Якщо сон динамічний, яскравий, що запам’ятовується — то, ймовірно, це віщий сон. Сни-попередження легко відрізнити за їх реалістичності, з тим почуттям, які вони після себе залишають. Зазвичай після таких сновидінь людина ще довго обмірковує побачене і прокручує в голові картинку, навіть якщо він далекий від езотерики.

Під ранок

Найчастіше, віщі сни і прикмети трапляються саме в період перед світанком. Вважається, що саме в цей період, грань між нашим світом і світом духів — сама тонка, тому легше всього отримати інформацію звідти. Зокрема, сняться померлі родичі найчастіше саме в цей період. До снів, побаченим під ранок, слід поставитися найбільш уважно.

Висновок

Сни — майже незвідана область нашого життя. Сновидіння здавна цікавили як простих людей, так і вчених, психологів. Величезне значення снам приділяється в езотериці та областях, пов’язаних з духовним зростанням, пізнанням себе. По снам можна легко відстежити як психологічне, так і фізичне здоров’я людини і вчасно вжити належні заходи щодо його поліпшення.

Аналізуючи свої сновидіння, можна навчитися краще розуміти себе і жити в гармонії зі світом.

Сонник - тлумачення снів