Перша чверть

У цей період місячного циклу в небі помітна вже половина об’єкта. Місяць продовжує рости і асоціюється зі стихією Води, яка дала життя всьому сущому.

Це одна з найбільш активних фаз, в якій продовжує накопичуватися внутрішня енергія. Всі життєві сили наближаються до підсумкового піку.

Зараз варто проявляти якомога більше активності. Займайтеся спортом, йогою, відвідуйте танці і вибирайте інші напрямки фізичної діяльності.

Це найкращий час для очищення організму, позбавлення від будь-яких недуг. Поки на небі панує молоде світило, потрібно пити вітамінні комплекси, зелений чай, виключити шкідливу їжу. Благотворний вплив на організм корисних речовин збільшиться.

У першій чверті життя скрізь б’є ключем. Переходьте до активної роботи, почніть діяти і втілювати в життя намічені раніше плани.

Якщо до цього ви посварилися з кимось із близьких, зараз відмінний період для примирення.

Врахуйте, що одночасно посилиться емоційна сприйнятливість. Комусь захочеться більше нових вражень, інші зосередяться на спілкування і знайомства.

Людям, пов’язаним з бізнесом, потрібно діяти обачніше. Зараз не час для гучних вечірок, корпоративів. Не ризикуйте даремно, а будьте уважніше.

Ця місячна фаза підходить для улюблених захоплень і справ. Займіться тим, що по-справжньому цікаво. Постарайтеся зберігати внутрішній спокій та рівновагу, не беручи участь у можливих конфліктах.

Шлюб, укладений у дні першої чверті місяця, призведе до розчарування. Часто такі союзи виявляються занадто поспішними і помилковими. Лише в тому випадку, якщо ви впевнені, що подолаєте всі негаразди, варто планувати весілля. Інакше вона не призведе ні до чого хорошого.

В останні дні періоду (11 і 12 день нового циклу) варто приділити час духовних питань, власної моральності. Займіться медитацією, допоможіть тим, хто цього потребує.

Бізнесменам варто зробити пожертвування в доброчинний фонд. Це допоможе очистити карму і підготує людини до повного місяця, яке вважається критичною точкою.

Якщо укладати шлюб в кінці цього періоду, він може виявитися більш успішним, ніж на початку фази. Закохані проживуть разом довге і щасливе життя.

Парам, які відзначають сварки саме в цей час, варто проаналізувати свої стосунки. Не виключено, що в них присутня нещирість.

Зверніть увагу на сни. В них закладений великий духовний сенс. Часто сни збуваються.

Сонник - тлумачення снів