Ванна повна води – тлумачення сну з ванною по сонникам

Якщо у нічних мареннях ви побачили ванну, наповнену водою – пора заглянути в різні сонники, і зрозуміти, що обіцяє сновидінню такий образ у сні. Тлумачення снів з ванною залежить від її виду, від того, якою була вода і які дії відбувалися в ємності для купання.

Значення сновидінь по соннику Міллера

По соннику Міллера, сновидіння, в якому вам снилася ванна, можна тлумачити наступним чином:

 • Чоловікові, приймати ванну в сновидінні – це відображення сильних переживань через обраниці, страх її втратити або дізнатися про невірність у відносинах.

Важливо! Вагітній дівчині, побачена ванна обіцяє розчарування в коханій людині, можливо зрада. Також, такі мрії трактуються як провісник нещасного випадку з близькою людиною, з-за чого сновидець надовго впаде в депресивний, пригнічений стан.

 • Приймати ванну з кимось- вас оточують заздрісники, распускающие про вас погані чутки, з метою підірвати ваш авторитет і зіпсувати репутацію. З обережністю ставитеся до колег по роботі, не довіряйте нічого особистого.
 • Ємність для купання з брудною водою – ви потрапите під поганий вплив і вовлечетесь в небезпечні ігри, самі того не підозрюючи.
 • Чиста вода, холодна – символ міцного здоров’я та удачі в справах, ясності свідомості при здійсненні вчинків.

Тлумачення снів по соннику Ванги

Цілителька вважала, що сни, де людина приймає ванну, можуть означати:

 • Ванна з прохолодною, прозорою водою – гарний знак, який обіцяє успіх і удачу в нових справах. Також, такий сон говорить про те, що вам під силу вирішення проблем будь-якої складності і характеру, головне, не сумнівайтеся в собі, і дійте негайно.

Важливо! Ванна з відкритою пробкою, в якій вода швидко йде через злив – несприятливий знак. Вас очікують втрати великих грошових сум, і проблеми на робочому місці.

 • Брудна вода, що наповнює ємність до країв – до проблем і різкого погіршення здоров’я. Зараз необхідно подбати про себе і відпочити.
 • Ємність з теплою водою – провісник нових знайомств, любові, пристрасті, бурі емоцій. Можливі тривалі, міцні відносини.
 • Ванна з цілющою водою – дуже хороший знак, сновидінню він віщує удачу і хороші події.

Трактування ісламського соннику

Стародавній ісламський сонник свідчить, що купання в сновидінні в чистою, теплою ванною повної води – це дуже хороший знак. Незабаром ви вирішите всі свої проблеми і позбудетеся від тривог, які вас мучать довгий час, з волі Всевишнього.

Тлумачення сну, в залежності від води

 • Ванна з теплою водою – відображення вашого внутрішнього конфлікту з собою і злості, за скоєні помилки, які ви не можете виправити. Окріп – до невдач і низку поразок у всіх сферах. Крижана вода – обіцяє міцне здоров’я і успіх.
 • Приймати теплу приємну ванну – попереджувала сновидіння. Зараз ви знаходитесь на межі того, щоб здатися і опустити руки. Зберіться, вам не можна допустити такого розвитку подій. Щоб не відбувалося – все налагодиться, якщо ви докладете до цього зусилля.
 • Сон, у якому дівчина лежить у ванній, наповненій гарячою водою – до довгоочікуваної вагітності, яка буде протікати легко.

Увага! Ємність, переповнена водою – несприятливий, остерегающий сон. Задумайтеся над тим, як ви мислите і живете. Якщо продовжуватиме в тому ж дусі, ви ризикуєте розчарувати близьких людей і залишитися на самоті, без будь-якої підтримки.

 • Якщо ємність для купання переповнилася не з вашої вини – до хвороби у колі сім’ї.
 • Купатися в теплій воді з вашою половинкою – відображення переживань в реальності на рахунок вірності обранця. Будьте готові до того, що ваші переживання виявляться безпідставними, і сильно вас засмутять.
 • Одруженому бачити ванну з брудним, гарячою водою – до великого спокусі, наприклад, зрадити коханого людини.
 • Купання малюка в чистій ванні з теплою водою – вашій близькій людині зараз дуже потрібна ваша підтримка і допомога, не відвертайтеся від нього в такий момент, це може зламати їй життя.
 • Лежати в ємності для купання в одязі, в брудній воді – незабаром на вашій репутації з’явиться чорна пляма, від якого ви не зможете позбутися протягом довгого часу.

Якою була ванна у вашому сні?

Згадуючи, яка саме вам снилася ванна, постарайтеся згадати про її зовнішньому вигляді, це допоможе дати сновидіння більш точне тлумачення.

Дуже важливим моментом є те, чи була у ванній вода.

 • Ємність для купання до країв наповнена водою – сновидець живе «на повну», ні в чому собі не відмовляє, отримує задоволення від усього, що з ним відбувається. Також, такий сон говорить про легковажність і безтурботне існування.

Важливо! У теж час, брудна порожня ванна – поганий знак. Таке сновидіння говорить про душевну розрухи і спустошеності. Людина, побачивши такий сон, дуже розчарований і пригнічений, навіть якщо він намагається це приховати всілякими методами. Насправді, зараз, як ніколи, він потребує розуміння і підтримки.

 • Білосніжна, порожня ванна – новий період в житті, душевний спокій.
 • Сидіти в ємності для купання, з кимось, хто допомагає мити спину – остерігайтеся своєї балакучості і дурості. Ви зможете розповісти чужі чи свої секрети малознайомим людям, які потім зіграють з вами дуже злий жарт. Перш ніж щось розповідати, тричі подумайте, чим це може обернутися для вас або ваших близьких.
 • Білосніжна, блискуча ванна – обіцяє міцне здоров’я сновидінню на довгі роки. Також, такий сон говорить про ваш прихований потенціал і здібності, які ви не намагаєтеся застосувати на ділі з-за своєї невпевненості. Займіться чимось новим, зараз саме час, адже удача буде вам супроводжувати і допомагати в цій нелегкій справі.
 • Порожня ємність, в якій стікають патьоки бруду – у вашому житті настають зміни. Також, сновидіння трактують як початок довгої чорної смуги, з низкою втрат і невдач. Якщо ви почистили таку ванну, і вона стала як нова – цей період триватиме не довго, якщо ви прикладете для цього зусилля. Якщо результату немає – скоро ви відповісте за свої погані вчинки по відношенню до близької людини, якого ви незаслужено образили і змусили відчути себе ніким у вашому житті.
 • Чиста вода в брудній ємності – відображення ваших спроб приховати своє справжнє обличчя. Рано чи пізно, всі маски будуть зірвані, коли цей момент настане – ви ризикуєте втратити все, заради чого прагнули протягом довгого часу.

 • Ще одне тлумачення брудної води – зараз не самий відповідний момент для того, щоб спробувати себе в чомусь новому, проявити ініціативу і відкрити новий проект. Перечекайте трохи часу. В іншому випадку ви ризикуєте уславитися невдахою на роботі і в особистому житті. Добре обдумайте свої дії та вчинки по відношенню до тих, хто вам доріг. За одну досконалу помилку – вам доведеться розплачуватися і шкодувати довгі роки.
 • Ємність, переполняющаяся брудною водою з поганим запахом – відображення вашого внутрішнього, душевного стану. Ви занадто довго збирали в собі негативні емоції і незгоду у вирішенні важливих питань з близькими людьми. Мабуть, чаша переповнена, і зараз саме час делікатно поговорити по душам з усіма, з ким потрібно. В іншому випадку ризикуєте в самий невідповідний момент виплеснути весь негатив на дорогих для вас людей.
 • Порожня стара ванна, на вулиці – спустошена життя сновидця. Розчарування через зради другої половинки, і відсутність бажання для здійснення яких-небудь дій. Також, таке сновидіння трактується, як невміння висловити свою думку, закритість від усіх людей.
 • Білосніжна ємність для купання – символ щирих і чистих намірів вашої другої половинки. Ви зробили правильний вибір, обравши в супутники життя того, хто буде про вас піклуватися і ніколи не зрадить. Найголовніше, що ці почуття взаємні, а такий союз буде міцним і довгим.
 • Купити нову ванну і привезти додому – незабаром у вашому житті настають зміни в кращу сторону, а також поява нових, щирих людей, які стануть для вас опорою і підтримкою у всіх справах.

Висновки

Значення сновидіння, в якому ви побачили ванну, багато в чому залежить від чистоти самої ємності для купання і прозорості води. Основна частина трактувань снів з ванною — сприятлива, що обіцяє нові знайомства, нові життєві етапи та зустрічі з цікавими людьми. Побачивши брудну воду або ванну — переглянете свої погляди на життя і добре подумайте про важливі речі.

Сонник - тлумачення снів