До чого сниться в’язниця – сонник, тлумачення сну про те як чоловіка посади у в’язницю, втечу з в’язниці у сні чи як вас хочуть посадити

В’язниця у більшості людей асоціюється з чимось негативним, злим, іноді навіть жалюгідним. Навряд чи хтось хотів би зіткнутися з цим місцем у житті. Але уві сні можливо все, і якщо вам приснилося висновок – не поспішайте засмучуватися. Можливо, це знак змін на краще.

По соннику Міллера

Якщо уві сні побачили своїх знайомих або друзів за ґратами – ви прихильні до них в житті і незабаром будете відстоювати їх права і всіляко захищати. Якщо ж ви побачили у в’язниці себе – недобрий знак, можливо обставини, не залежні від вас, завадять досягти успіху в запланованих справах. Самий хороший знак – якщо вам вдалося успішно уникнути ув’язнення. Це дасть можливість взяти участь у нових проектах і непогано на цьому заробити. Якщо зараз у вашому житті проходить чорна смуга і раптом бачите в сні, як звільняють в’язня, або самі приймаєте участь в його порятунок – не журіться, зовсім скоро настануть нові світлі дні.

Увага! Якщо в сновидінні ви помітили ув’язненого, дивиться в вікно – побоюйтеся погіршення здоров’я своїх близьких, найімовірніше батьків.

Вийти з в’язниці в сні — втекти від хвороби в реальності

За сонником Ванги

Віщування Ванги щодо такого сну вже не такі хороші. Бачити уві сні будівлю в’язниці – знак недомовленості. Очевидно, вас незабаром буде таємницю, про яку ви воліли б не знати, адже її зберігання буде тяжким і тривожним. Якщо у в’язниці побачили себе – будьте уважні, адже це передвістя того, що чекає небезпека, якої ви не чекаєте і ніхто про неї не попередить. Якщо у вас є важлива розмова до когось із знайомих або близьких – не зволікайте, адже мовчання може призвести до жахливих наслідків.

Ісламський сонник

Ісламські тлумачі пов’язують цей сон зі здоров’ям. Якщо бачите, як вийшли з в’язниці – уникнете хвороби, якщо перетерпіли тілесні й моральні муки, голод – до швидкого полегшення і набуття спокою, а також до щедрого винагороди. Пророк сказав: «Воістину, ця життя – темниця для вірує в Аллаха і рай для невірного.», і багато ясновидці обіцяють довголіття того, хто уві сні побував в ув’язненні. Побачили себе в оковах на підлозі в’язниці – принесете жертву в ім’я великої і благої мети.

Кому приснився сон?

Може здаватися, що сон – річ універсальна, але це далеко не так. Стать і статус сновидця відіграють визначальну роль у розшифровці нічного послання.

Уві сні у дівчини

Якщо в’язниця виявилася уві сні у молодої дівчини, яка ще самотня, але знаходиться в процесі пошуку коханого – це пророкує знайти не любов, але залежність від владного і впевненого в собі чоловіка, який імовірно буде набагато старше її. Якщо дівчині довелося займатися звільненням когось з місця позбавлення волі – сон обіцяє тривале самотність. Ймовірно, цій молодій дамі не вистачає тепла та уваги від чоловіків. Сонники рекомендують частіше виходити на вулицю, зустрічатися з друзями – це допоможе позбавитися від обтяжливого почуття.

Якщо дівчина в положенні побачила уві сні в’язницю, її чекає фантастичний і стрімкий успіх в бізнесі. Якщо вагітна намагається виламати прути решітки і вирватися на свободу – ймовірно в житті вона піддається чиїмось домінантним і не дуже приємному впливу.

Уві сні у жінки

Жінки уві сні трапляється бачити в’язницю, коли її чекає швидке отримання новин від знайомих або родичів здалеку. Також це може означати майбутню зустріч з високопоставленими людьми. Якщо ув’язнена жінка відчуває справедливість від перебування у в’язниці – швидке звільнення від поганих думок і їх наслідків. Якщо сниться жіноча колонія – до поповнення в сім’ї.

Уві сні у чоловіка

Чоловікові в’язниця може приснитися в тому разі, якщо він перебуває в пригніченому настрої. Тиск з боку керівництва, завищені вимоги від другої половинки будинку – всю цю несвободу в прийнятті рішень підсвідомість зганяє в образі в’язниці. Щоб позбутися від цих обтяжливих відчуттів, потрібно трохи розвантажити себе – знайти нові хобі, поставити цілі, можливо навіть змінити роботу.

Потрапляння за грати — символ замкнутості сновидця

Тлумачення сну по подробиць

Деталі сновидіння грають важливу роль у їх подальшому поясненні, так як можуть докорінно поміняти значення сну.

Вас посадили у в’язницю

Якщо сновидець потрапив під арешт – це значить його замкнутість, невпевненість у собі і відторгнення інших людей. Можливо, сон дає знак, що необхідно виділити трохи часу для себе і своїх думок, щоб розібратися в що відбувається і зайнятися самопізнанням. Постарайтеся подолати свої комплекси – вони значно ускладнюють ваше життя.

Якщо вас взяли під арешт за злочин, якого ви не робили – може свідчити про ваші переживання щодо сексуальних відносин, ймовірно, ви переживаєте за їх наслідки і не хочете нести відповідальність.

Хочуть посадити чоловіка

Сон про укладення другої половинки може говорити про швидке розчарування в ньому на ґрунті зради або обману. Крім того, варто придивитися, чи не має впливу на благовірного хто-небудь із сторонніх людей або родичів з лихими помислами. Також ймовірно подія, яка відкриє неприємні риси чоловіка, досі вам невідомі.

Обережно! Деякі сонники застерігають, що якась незнайома вам жінка намагається спокусити вашу половинку. Якщо нічого не зробити, їй це може вдатися.

Втеча з тюрми

Якщо вам приснилося звільнення з ув’язнення допомогою втечі – це говорить про успішне завершення розпочатих справ. Якщо недавно були прийняті якісь важливі рішення – переглянете свою думку і переконайтеся, що це було зроблено не занадто поспішно.

Якщо ви не пов’язані узами шлюбу – сон говорить вам, що ви поки не готові до сімейного життя.

Готувати план втечі – значить розвивати свої таланти і здібності в реальному житті. Зверніть увагу на те, як саме ви втекли. Якщо був виритий підкоп – ви звикли все робити самостійно, це стосується і рішень. Шлях на волю через каналізацію або вентиляцію – здатність обмежувати себе заради досягнення мети. Підкупили охоронців – скоро з’явиться шанс вигідно вкласти гроші; вбили їх – будьте обережні, один невірний вчинок може зіпсувати вашу репутацію. Вистрибнули з вікна – вам намагаються будувати підступи недоброзичливців, але ви легко з ними впораєтеся.

Колишній чоловік у в’язниці

Якщо сновидица побачила свого колишнього коханого за ґратами – вона занадто захоплена минулим, яке не дає рухатися вперед. Варто провести внутрішню ревізію – це допоможе відкинути спогади і почати нове життя.

Бути наглядачем у в’язниці

Приміряти на себе роль наглядача найчастіше доводиться чоловікам, адже це може служити прямим відбиття характеру. Сплячий надміру самокритичний, часто картає себе за помилки, які йому здаються значними, але насправді можуть виявитися навіть надуманими. Це знак негативної життєвої установки, з якою необхідно боротися.

Звільнення з в’язниці

Бачити себе, або близької, що виходить з полону решіток – хороший знак, обіцянка того, що ви впораєтеся з усіма невдачами. Але варто також взяти до уваги подробиці:

  • Якщо це була втеча – ризик в реальності може виправдатися і принести вигоду;
  • Ламаєте решітки – скоро позбудетесь негативного впливу свого оточення;

Визнали невинним – до багатства і новому прибутковому справі.

Якщо у в’язницю потрапив Ваш друг — в реальності ви занадто зловживаєте його довірою

Один у в’язниці

Якщо висновок потрапив ваш приятель – перегляньте своє ставлення до нього, в першу чергу прислухайтеся до себе, адже такий сон говорить, що ви зловживаєте довірою до цієї людини. Він починає бачити в вас тирана, і це може негативно позначитися на ваших стосунках.

Підсумки

Прокинувшись від такого негативного сну, не впадайте в паніку. В першу чергу варто задуматися, що в’язниця могла символізувати конкретно у вашому випадку, подивіться на недавні події з боку, і, ймовірно, легко знайдете ключ до розгадки. Пам’ятайте про те, що сон – відображення вашого підсвідомості, яке підказує вам, що потрібно щось змінювати.

Сонник - тлумачення снів