До чого сниться лікарня — сонник, якщо приснилася психлікарня, лежати, працювати і мити підлоги в лікарні

Бачити уві сні лікарню не самий сприятливий знак. Можливо, ваш організм сигналізує про швидке настання хвороби. Або віщує збитки і втрати. Тлумачення сну про лікарні буде залежати від настрою, атмосфери і того, кому це приснилося.

Бачити уві сні лікарні по соннику Міллера

Міллер радить трактувати сон про лікарні максимально буквально. Якщо ви в неї потрапляєте, значить, можете захворіти і наяву. Хороші новини, якщо уві сні вас виписують або в результаті залишаєте будинок клініки.

Відвідувати хворого родича ? сумна звістка.

Психлікарня за цим сонником означає, що організм не справляється з вантажем поставлених завдань і щоденних проблем. Це означає, що вам необхідно відпочити і розслабитися.

k chemu snitsya bolnica   sonnik, esli prisnilas psikhbolnica, lezhat, rabotat i myt poly v bolnice48 До чого сниться лікарня — сонник, якщо приснилася психлікарня, лежати, працювати і мити підлоги в лікарніЧасто бачити у лікарні свого чоловіка — попередження про подружні зради

Приснилася лікарня по соннику Ванги

Сонник Ванги говорить про те, що лікарня ? провісник труднощів і проблем. Перебувати в лікарні означає швидке самотність і потреба у самопізнанні. Потрапити в палату ? влізти в неприємні борги і зустрітися з фінансовими труднощами.

Якщо проходите медичне обстеження у сні, то значить, йдете на поправку і надалі ваші нинішні проблеми успішно вирішуватися.

Що означає сон з лікарнею в ісламському соннику

А якщо вірити ісламському трактування, то потрапити в лікарню і захворіти уві сні принесе щастя в особистому житті і успіх у справах в реальності. Незалежно від того, що відбувається, це добрий знак.

Кому приснився сон з лікарнею?

ВАЖЛИВО! Трактування сновидінь завжди повинно враховувати людини. Наша підсвідомість може по-різному транслювати сигнали і застерігати від неприємностей.

Жінки

Якщо бачите хворим свого чоловіка, то це дуже важливий знак, що ви перестали приділяти йому увагу. Іноді це застереження від подружніх зрад.

k chemu snitsya bolnica   sonnik, esli prisnilas psikhbolnica, lezhat, rabotat i myt poly v bolnice49 До чого сниться лікарня — сонник, якщо приснилася психлікарня, лежати, працювати і мити підлоги в лікарніЯкщо дитина скаржиться, що уві сні він захворів — доглядайте за його здоров’ям

Вагітній

Вагітним часто сняться лікарі і лікарняна атмосфера. Не варто сприймати такі сни, як поганий знак, це просто хвилювання перед майбутніми пологами.

Чоловікові

Якщо уві сні ваша дружина або дівчина одягнена в лікарняний халат, то, можливо, скоро вона повідомить вам про свою вагітність. А ось якщо самі лягайте на лікування, то це сигналізує про перевантаження мозку і про можливі психіатричних захворювань на початковій стадії.

Дитині

Якщо ваша дитина скаржиться, що уві сні він захворів, уважніше стежте за його здоров’ям. Можливо, це тривожний сигнал.

Тлумачення сну c лікарнею по подробиць

ЦІКАВО! Значення сну може відрізнятися в залежності від декорацій, які бачите. Постарайтеся запам’ятати всі деталі і лише потім звертатися до сонникам.

Бачити уві сні лікарні та лікарів

Помітити лікарів може означати наближення труднощі і те, що ви відчайдушно намагаєтеся знайти підтримку в реальному житті і страждаєте від самотності.

k chemu snitsya bolnica   sonnik, esli prisnilas psikhbolnica, lezhat, rabotat i myt poly v bolnice50 До чого сниться лікарня — сонник, якщо приснилася психлікарня, лежати, працювати і мити підлоги в лікарніЯкщо Ви зараз і в сні Вас кладуть в лікарню, то чекайте швидкого одужання

Психіатрична лікарня

Увага! Психіатричне відділення посилає нам сигнали про високий душевний і емоційному напруженні, з яким важко впоратися. Після таких сновидінь краще звернутися до психолога.

Стара або закинута лікарня

Стара будівля лікарні означає всі накопичені переживання і образи, які не зуміли відпустити. Це привід проаналізувати своє життя і помиритися з близькими людьми, якщо це не дає спокою в сьогоденні.

Кладуть на операцію

Якщо вас очікує серйозна операція, то це вірна ознака, що ваші справи налагодяться і ви зможете прийняти важливе рішення незабаром.

Поклали в лікарню

Хороший знак, якщо зараз хворієте і якщо вас кладуть у лікарню. Це буде означати швидке одужання.

Лягти в платну лікарню

Чим новіше виглядає лікарняна палата, тим швидше прийдуть хороші новини. А якщо навіть платите за медичне обстеження, то це означає поліпшення психічного і фізичного стану.

Виписуватися з лікарні

Залишати будівлю і виписуватися ? швидко позбутися від тягаря проблем. Значить скоро варто чекати відпустки і позитивних звісток.

Ходити по коридорах лікарні

Сновидіння, в якому ви блукаєте по коридорах, означає життєві перешкоди і неможливість прийняти рішення. Добре, якщо в кінці ви все ж знайдете вихід і зможете покинути стіни будівлі.

Якщо ви приходите до кого-то в лікарні, то це значить, що хтось сильно потребує і не може попросити про допомогу. Так само це може означати приємні клопоти і хороші новини незабаром.

Працювати у сні в лікарні

Якщо ви бачите себе у вигляді працівника клініки, то це може означати труднощі на роботі, конфлікти з колегами і неможливість реалізувати себе в кар’єрі.

Мити підлоги в лікарні

Чекайте, скоро до вас хтось звернеться за допомогою чи буде привід проявити милосердя. Якщо ви не відмовите в цьому проханні, то зможете отримати приємні бонуси від долі.

Будь-який сон ? відображення наших істинних бажань і емоційного стану. Не сприймайте всі знаки занадто буквально, але і не варто їх ігнорувати зовсім.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сонник - тлумачення снів
AllEscort