До чого сниться дах – сонник, якщо уві сні протікає, горить або падає дах будинку, приснилося падати, ремонтувати або сидіти

Дах — це уособлення захисту будь-якого будинку від зовнішніх небезпек. Згідно з різними сонникам, сни, в яких проглядається образ покрівлі будівлі, означають невдоволення поточним положенням справ, знаходженням у складній ситуації, спробу захиститися, але також і можливий успіх у розпочатій справі.

Бачити уві сні дах по соннику Міллера

Міллер у своєму соннику зазначає, що побачена уві сні покрівля будинку — це символ успіху. Якщо під час сновидіння ви відчуваєте страх від того, що можете впасти, значить в реальному житті ви не володієте достатньою впевненістю в своїх силах. Обвалення — це сигнал наближення нещастя. Ремонт старої покрівлі — можливе успішне завершення розпочатої справи. Якщо уві сні ви спите на висотці, переживати за здоров’я не варто, у вас все в порядку.

Дах на думку Ванги, символ успіху

Тлумачення сну з дахом в ісламському соннику

Сон, у якому фігурує покрівля багатого добротного будинку, — символ сімейного благополуччя і успіху в роботі. Більш того, це говорить про можливе підвищення або додаткових фінансових виплатах.

Приснилася дах по соннику Ванги

Згідно думку болгарської провидиці, такий сон — це символ удачі. Всі починання принесуть успіх, закінчиться чорна смуга. В голову будуть приходити найбільш вдалі ідеї, з’являться багатообіцяючі можливості.

Тлумачення сну c дахом з подробицям

Поява образу покрівлі уві сні має різні значення. Для того, щоб вибрати найбільш точне, важливо враховувати всі обставини, побачені сновидцем.

Що відбувалося з дахом у сні?

Крім появи самого даху в сні людини, важливим також є те, щоб відбувалося з покрівлею, в якому вона була стані та інші фактори.

Покрівля будинку горить

Кошмар, в якому людина бачить палаючу дах, є ознакою чорної смуги в житті. Палаюча покрівля означає наявність захворювання мозку або будь-яких інших медичних проблем, які здатні привернути людину до ліжка. Якщо покрівля палає, значить життєвий шлях наближається до закінчення. Важливо пройти медичне обстеження і негайно почати лікування, щоб смерть не постукала в двері.

Сниться, що будинку протікає дах

Втрата і душевне сум’яття, ось до чого сниться протікає покрівля. Людина не знає, куди рухатися, відчуває безглуздість того, що відбувається. Не можна приймати такий стан близько до серця, щоб не зіпсувати нервову систему.

У разі, коли в результаті протікання вода ллється по стінах будівлі, заповнюючи його, сонник віщує можливу смугу неприємностей і проблем. Не можна чекати самостійного їх вирішення і відкладати в дальній ящик.

Сидіти на даху — чекати незабаром успіх

До чого сниться дірявий дах будинку

Якщо уві сні покрівля будинку продирявлено, має пробоїни і дірки, людині потрібно звернути увагу на своє особисте життя. Можливо існують невирішені проблеми з партнером, які призвели до втрати пристрасті. Важливо чесно поговорити зі своєю половинкою, висловити свою точку зору, вислухати претензії і знайти спільні шляхи вирішення.

Приснився ремонт (крити) даху будинку

Ремонт покрівлі уві сні оповідає про глибоку внутрішню образі на оточуючих, нанесену образу. Сонник радить пробачити кривдників, ігнорувати нападки недоброзичливців.

Люди, які народилися в літні місяці, можуть бачити сни про ремонт покрівлі в той момент, коли потребують допомоги з боку. Це тимчасовий стан проходить, всі поставлені питання вирішуються, нервове напруження зникає.

Що ви робили у сні?

Будь-які дії людини уві сні, спрямовані на себе або на який-небудь об’єкт, мають свою особливу трактування. Навіть найменша деталь може докорінно перевернути значення сновидіння.

Сидіти на даху

Покрівля будинку — це метафора захисту. Якщо людина уві сні сидить на ній, це означає, що незабаром його чекає успіх. Всі його старання будуть винагороджені по заслугах, можливе підвищення в посаді.

Увагу Бачити людину в чорному сидить на краю – до несподіваних незначних втрат в діловій сфері.

Бути на даху висотки у сні — знак успіху і перемоги

До чого сниться, що стоїш на висотці

Стояти на даху у сні означає мати широкий кругозір, великі пізнання в області своєї діяльності, визнання серед професіоналів. Сонник стверджує, що людина зовсім скоро постане на лідируючу позицію у вирішенні важливих питань у своїй професійній сфері.

Приснилося, як ходиш по даху

Прогулянки по покрівлі висотного будинку в сні означають, що людина сконцентрований на одній думці, вона не дає йому спокою. Він повинен зробити відповідальне рішення, але рішучості на це не вистачає.

Якщо під час лазіння по покрівлі людина відчуває небезпеку і страх, значить в реальному житті його чекають потрясіння та проблеми. Якщо вдалося безпроблемно подолати похилу площину, то все вирішиться з успіхом.

Небезпечна пробіжка по висотці означає, що вся негативна енергія виходить з людини, він знаходить душевну рівновагу. Такий сон пророкує щастя і повне фізичне здоров’я.

Перебувати на даху висотного будинку

Бути на даху висотки у сні — знак успіху і перемоги. Якщо людині здається, що він падає вниз, значить насправді він завжди твердо відстоює свою позицію при досягненні успіху.

Робити дах

Спорудження покрівлі уві сні має позитивну трактування. Це означає, що людина рішуче налаштований на те, щоб вибратися з неприємної ситуації. Він не стане сидіти склавши руки і дивитися на те, як хтось вирішує все за нього.

Падати з даху

Падати з вершини будівлі під час сновидіння — не самий хороший знак. Згідно трактуванні Українського сонника, це може означати навіть смерть сплячої людини.

Однак в інших сонники згадується, що падіння з висоти будівлі свідчить про самолюбстві. Таким особистостям потрібно бути скромнішим і критичнішими до себе, інакше конфліктів з оточуючими не уникнути.

До чого сниться будинок без стелі?

Відсутність покрівлі у будинку означає, що сновидця чекає низка істотних змін в житті. Вони можуть торкнутися сферу особистих стосунків, кар’єри та сім’ї. У сновидця почнуть розвиватися особливі почуття, пов’язані із змінами, які, подібно любові, «знесуть дах».

Висновки

Дах завжди була символом захисту від небезпечних зовнішніх явищ. І бачити її уві сні означає, що вас у вашому житті не все влаштовує, ви намагаєтеся знайти вихід зі складної ситуації, захиститися. Більш точну трактування сну можна отримати, проаналізувавши всі деталі.

Сонник - тлумачення снів