До чого сниться балкон – сонник, тлумачення сну про падаючий балкон, стояти на балконі у ві сні бачити падіння дитини з балкону

Балкони, побачені в сні, вважаються позитивним символом і обіцяють удачу в коханні та сімейних відносинах. В залежності від того, як саме виглядав балкон і які дії вчиняв сновидець, можна визначити, що саме означає той чи інший сон.

Балкон по соннику Міллера

Бачити балкон у сні — до гарних новин, що стосуються відсутніх у місті друзів. Сновидінню незабаром належить зустрітися з тим, по кому він сильно нудьгував.

Стояти на балконі, при цьому розмовляючи або прощаючись з ким-небудь — до розставання в реальному житті.

Якщо сплячий бачив гарний балкон, на якому висаджено велику кількість квітів у горщиках, значить, будь-які його взаємодії з оточуючими людьми будуть пофарбовані радістю та позитивом.

Стояти під балконом у сні — до великої удачі

Тлумачення сну про балкон у сонник Ванги

За сонником Ванги, балкон покликаний показати, що спящему підсвідомо хочеться бути вище інших людей, керувати ним. Причому, стосується це як суспільного становища, таки і особистих відносин. Чоловік, якому наснилося це сновидіння, всіма силами буде намагатися піднятися над іншими, але не завжди такі прагнення підуть йому на користь.

Якщо людина уві сні стоїть під балконом, це бачення обіцяє велику удачу і прорив у професійній сфері діяльності. Усі спірні питання вирішені на користь того, кому довелося побачити такий сон. А ось при обваленні балкона не варто робити ризикованих рішень — найближчі плани на майбутнє так і залишаться невиконаними.

Балкон в ісламському соннику

Ісламський сонник трактує балкон як символ завершення довгого виснажливого справи. Стояти на ньому і милуватися видами, що відкриваються — до відпочинку від роботи, можливо, намічаються позапланові вихідні або спонтанна поїздка у відпустку.

Спати на відкритому балконі взимку і відчувати холод — це показник того, що сновидець втомився від життя. Скоро йому остаточно набридне все те, чим він живе, і ніщо не стане приносити колишнього задоволення.

Хиткий, що розвалюється балкон є попередженням: небезпека чигає там, звідки сплячий чекає її найменше. Цілком ймовірно, що може відбутися зрада близької людини, який навмисно будує підступи, намагаючись очорнити сновидця.

Кому приснився балкон?

ВАЖЛИВО! Однакові сни можуть снитися абсолютно різним людям, які не мають, на перший погляд, нічого спільного, і в цьому випадку, значення їх буде в тій чи іншій мірі відрізнятися в залежності від того, кому саме і в який життєвий період довелося побачити бачення: чоловіка або жінку/ дівчину.

Незаміжньою дівчині

Молодій дівчині балкон обіцяє розставання з коханим, причому розлучитися належить дуже скоро і не найкращим чином: будуть висловлено велику кількість взаємних образ і грубих слів. Однак сонники радять не впадати у відчай: чим швидше сновидице вдасться відновити свій душевний стан, тим швидше зможе зустріти гідного чоловіка.

Стояти на балконі у сні — до довгого і щасливого життя

Вагітній

Вагітній жінці такий сон обіцяє тривалі за часом пологи, але при цьому пройдуть вони досить легко безболісно, а дитина народиться здоровим.

УВАГА! Якщо вагітна бачила на балконі дитини, дитячу коляску або ліжечко, значить, їй належить важкий вибір: можливо, вона захоче зробити аборт, але варто знати, що в цьому випадку наслідки виявляться трагічними.

Заміжній жінці

Сни про балконах у жінок показують, що вони надмірно стурбовані власною зовнішністю. Найчастіше це невдоволення в тій чи іншій мірі пов’язана з жіночими грудьми. Після такого сну жінка цілком може зважитися на збільшення грудей або іншу пластичну операцію.

Чоловікові

Для чоловіків подібні видіння несуть приємні зміни в сімейних відносинах. Такий чоловік точно любить і гідно цінує свою жінку. Якщо ж сновидець ще не має коханої, це бачення є натяком, що йому пора розсудливим.

Тлумачення сну по подробиць

Стояти на балконі

Коли сновидець бачить себе в сні стоїть на балконі, значить, його чекає довге і щасливе життя.

ДОВІДКА! При цьому все одно варто обов’язково звернути увагу на власне здоров’я не віддаватися повністю тільки роботі, а знаходити час і для повноцінного відпочинку і прийняття їжі. Інакше велика ймовірність отримати нервовий і фізичний зриви.

Впасти з балкона

Падіння з балкона передрікає неприємності у всіх життєвих сферах. Якщо сплячий при цьому падає дуже довго і не бачить землі, значить, йому належить пережити важку депресію, вийти з якої самостійно буде неможливо. Рекомендується при перших же симптомах захворювання звернутися до фахівця.

Падає балкон уві сні

Подібні видіння попереджають про крах планів і надій і зраду від близької людини. Якщо сновидець стоїть на балконі під час обвалення, то і всі біди він притягне в своє життя сам — через неуважність і прорахунків.

Чоловік впав з балкона

Побачити падіння сторонньої людини з боку — до появи в житті сплячого таємного шанувальника. Якщо цю людину хтось зіштовхнув навмисно, то і того, хто бачить це, в реальному житті чекає зрада або обман з боку другої половинки.

Балкон без перил означає небезпеку і переживання

Дитина випала з балкона

Випав з балкона дитина, незалежно від статі є попередженням: якщо у сплячого є діти, варто бути більш уважним до їх здоров’я і соціального життя. При відсутності дітей потрібно звернути увагу на найближчих родичів: комусь із них прямо зараз потрібна підтримка.

Бачити балкон без перил уві сні

Відсутні перила віщують небезпеку, переживання і розчарування. Після такого бачення рекомендується призупинити всі поточні справи і ретельно їх обдумати.

Спостерігати обвалення балкона з вулиці

Обвалення будь-яких будівель завжди попереджає про наявність загроз здоров’ю людини. Варто якомога швидше пройти обстеження, а при наявності навіть легкого нездужання відразу ж звернутися до лікаря. Крім того, жінці таке бачення може обіцяти небажану і невчасну вагітність.

Вішати білизну на мотузку балкона

В залежності від того, яким саме було білизну на балконі, можна виділити наступні тлумачення:

  • чисте — успіху і достатку;
  • брудне — до втрат і переживань;
  • біле — до нового важливого життєвого етапу;
  • нижнє — до сімейних сварок і негараздів.

Стрибати з балкона в сні

Стрибок з балкона — значить, купувати несподівані проблеми, які незабаром виникнуть у житті сновидца. Вони можуть виникнути в тому числі і з-за зайвої самовпевненості і гордині.

Сон, де мало не впав з балкона

Якщо людина уві сні мало не падає з балкона, але в останній момент у нього виходить втриматися на ногах, варто чекати змін на краще. Біди пройдуть стороною, але для цього потрібно буде постаратися і докласти чимало зусиль.

Висновки

Балкон, побачений у сні, є багатогранним і досить різноманітним символом. Найчастіше він обіцяє благо і позитивні зміни, але при цьому здатний пророкувати і неприємності. Залежно від конкретних рішень людини, якій довелося побачити цей сон, а також його правильного трактування залежатиме, наскільки швидко вдасться досягти мети і впоратися з виникаючими проблемами.

Сонник - тлумачення снів