До чого сняться воші – сонник, тлумачення сну з вошами в голові

Такі комахи, як воші викликають крайню ворожість і в реальному житті, і в нічних мареннях. В реальності воші, що з’являються у волоссі, здатні доставить чимало неприємностей. А як йдуть справи зі сновидіннями?

Що можуть означати воші уві сні і як точно розшифрувати таке бачення?

Розглянемо тлумачення найпопулярніших сонників.

Воші по соннику Міллера

Згідно з тлумаченням сну по Міллеру, сновидінню варто підготуватися до не дуже хорошим, але очікуваних подій. Нічого глобального і страшного не станеться, але низка дрібних неприємностей значно подратує нерви сновидінню.

Попереду клопоти, рутинна і нудна робота, уникнути яку не вийде.

Іншими словами, попереду непростий життєвий етап, подолати який вийде, тільки задіявши всі сили і терпіння. Намагатися вивести у себе вошей – до спроб почати нове життя.

Склалася непроста ситуація не дає людині спокійного життя. Сновидець повинен добре постаратися, щоб подолати всі перешкоди на шляху до досягнення наміченої мети.

Воші в сні по соннику Ванги

Ванга, навпаки, не вважає сновидіння з вошами поганим знаком. Вона трактує комах як символ стабільності і благополуччя. Однак, якщо в сні вошей дуже багато – це може бути попередженням про можливу хворобу когось із близьких. Хвороба не буде важкою або небезпечною, швидше за все, вдасться обмежитися звичайною застудою.

Вбивати вошей, згідно даному трактуванні – до швидкого вирішення усіх проблем, які в даний час не дають спокою сновидінню.

Струшувати комах з волосся – до грандіозної фінансової операції, яка гарантує сновидінню успіх і великий прибуток.

Вша — Ісламський сонник

Даний сонник розшифровує вошей як ознака періоду страждань і переживань, які можуть бути пов’язані з важким захворюванням, фінансовими втратами і банкрутством.

Знищення вошей – до швидкого завершення життєвих негараздів. Всі турботи і неприємні справи залишаться позаду.

Укуси вошей – до незаслуженим образам від рідних або друзів.

Якщо з волосся або тіла людини воші обсипаються у великих кількостях – це добрий знак, що передвіщає раптове збагачення.

Для жінки

В своїй голові

Побачити вошей у своїй голові для жінки – до появи турбот і клопоту в реальному житті.

Повзають у пасмах волосся комахи, з якими сновидець не знає, що робити – до дрібних і противним неприємностей, хвороб, втрати прибутку.

Розглядати вошей у волоссі, вичісувати їх – до становлення об’єктом пліток і скандалів. Причому ініціатором може стати близька подруга або коханий чоловік, тому слід проявити стриманість і уважно придивитися до близьким людям.

Відчувати укуси вошей – до терзаниям докорами сумління за своє поводження і необдумані слова або вчинки. Для молодих мам такий сон може означати надмірну строгість до дитини.

В чужій (у іншої людини)

Шукати вошей

Шукати вошей у чужій голові – до підсвідомої невпевненості у своїх діях. Сновидець може опинитися в ситуації, в результаті якої він буде виглядати безглуздо або зробить непрощенну помилку, яка сильно вдарить по репутації. Сонник рекомендує відкинути комплекси і діяти чітко і холоднокровно за заздалегідь наміченим планом, тоді все вийде.

У дитини

Воші, долаючі дитини в сновидінні, сняться до небажання сновидця розлучатися з близькими людьми. Крім того, на підсвідомому рівні людина побоюється за здоров’я та життя близьких. Сонник радить заспокоїтися і простіше ставитися до виникаючих труднощів, так набагато легше буде їх долати.

У людини

Бачити вошей на сторонню людину – до невпевненості у власних силах в якомусь дуже важливому майбутній справі. Чим більше вошей – тим сильніше хвилювання і більше невпевненості відчуває сновидець перед майбутнім завданням.

Варіанти сну з вшой

Багато вошей

Велика кількість кровосисних паразитів вказує на хронічну втому сновидця, перевтома і занепад життєвих сил. Постійна зайнятість рутинними справами виснажує людину. Сонник попереджає: необхідно приймати заходи – відпочити і розслабитися, у противному випадку велика ймовірність нервових зривів і інших серйозних проблем зі здоров’ям.

Одна

Доброю ознакою є одна воша, що з’явилася уві сні. Сниться вона до коштовного подарунку або великої премії. Велика ймовірність вдалого збігу обставин аж до істотного виграшу в лотерею.

Тиснути (вбивати)

Вбивати вошей – до добрих і позитивних змін. Навіть якщо зараз життя не балує людини радісними подіями – зовсім скоро все зміниться і фортуна посміхнеться, а у багатьох сферах намітяться позитивні тенденції.

Єдиною перешкодою на шляху до наміченого може стати лінь, подолавши яку, сновидець отримає гідну винагороду.

Гниди

Гниди в сновидінні можуть мати два абсолютно різних значення. Бачити гнид — позитивний символ, що обіцяє благополуччя і багатство. Чим більше буде гнид у волоссі – тим більше грошей потрібно отримати сновидінню. Причому грошовий потік може відкритися з найнесподіваніших джерел.

Якщо уві сні довелося тиснути або вбивати гнид — це поганий знак, що передвіщає важку хворобу або великі проблеми на службі.

Ймовірно, сновидець допустить серйозну помилку в розрахунках, що призведе до негативних наслідків для всієї компанії. Спроби вирішити ситуацію успіхом не увінчаються. Можливо накаление ситуації аж до звільнення і зміни робочого місця. Сонник рекомендує приймати рішення максимально обережно і обдумано, а кращим виходом буде відкласти на деякий час рішення важливих питань.

Таким чином, сни під вошами можуть мати самі різні трактування. Щоб правильно розшифрувати свій сон потрібно згадати максимальну кількість деталей і звернутися за допомогою до сонником.

Не варто зневірятися, якщо сон має негативну трактування – будучи попередженим та дотримуючись рекомендацій сонника можна з легкістю уникнути поганих наслідків.

Сонник - тлумачення снів