До чого сняться таргани? Тлумачення сну з тарганами по сонникам

Такі неприємні комахи як таргани мало в кого викликають симпатію чи розчулення. З’являючись в будинку, вони змушують господарів негайно розпочинати боротьбу з ними, оскільки таке сусідство не тільки неприємно, але й небезпечно, таргани – рознощики зарази. Що може означати комаха, що з’явилося в нічному видінні? Розглянемо думку найпопулярніших сонників.

Сонник Міллера — тарган

 1. Згідно з цим тлумаченням сновидінню варто припинити панікувати, оскільки масштаби проблеми перебільшені багатою уявою. В реальності сновидець не настільки безпорадний перед обставинами, як йому здається.
 2. Також сон з тарганом може передвіщати наближення сприятливого періоду для вирішення питань, які вже довгий час пригнічують сновидця. Настав час позбутися від старих проблем. Сонник рекомендує діяти поодинці, оскільки співробітництво або допомога третіх осіб можуть додати проблем і складнощів.

Таргани — Сонник Ванги

Ванга трактує сни з тарганами неоднозначно в залежності від нюансів бачення:

 1. Один тарган – при виникненні непростій ситуації, не варто розраховувати на допомогу оточуючих, впоратися можна лише власними зусиллями.
 2. Багато комах – до просування по кар’єрних сходах, премії і підвищення зарплати.
 3. Вбити таргана – до суттєвих змін у житті.
 4. Дохлі комахи – сновидець може розслабитися і плисти за течією, проблеми залишилися позаду і можна починати жити в своє задоволення.
 5. Повзе по тілу – до незручної ситуації, з якої вийде впоратися завдяки кмітливості і винахідливості.
 6. Повзе по стіні до стелі – до великої грошової прибутку, яка з’явиться з несподіваних джерел.
 7. Величезні, які намагаються нападати – до пліток і інтриг навколо сновидця, причина яких — заздрість недоброзичливців.
 8. Руді та білі – до клопотам і турботам, а також появи в житті поганих людей, які матимуть негативний вплив на авторитет сновидіння та його фінансове благополуччя.
 9. Чорний – до нових знайомств, які поліпшать добробут людини.

Сон з тарганом в Ісламському Соннику

Ісламський сонник віщує сновидінню, який побачив у сні таргана, радісні події і приємні зміни в житті. Ймовірно підвищення на службі, несподівана прибуток, успіх у справах.

Кому приснився сон з тарганом?

Для дівчини

 1. Сонник рекомендує проявити розбірливість у зв’язках.
 2. Ймовірно знайомство з красивим і успішним чоловіком, який проявить себе не з кращого боку.

Для жінки

Для зрілої заміжньої жінки сон передвіщає насолоду, однак, не виключено, що в оточенні з’являться заздрісники і недоброзичливці.

Для вагітної

Майбутню маму чекають добрі новини, благополучні пологи і здоровий малюк.

Для незаміжньої

 1. Якщо тарганів у сні було багато, зовсім скоро відбудеться довгоочікуване знайомство з другою половинкою, однак, ні до чого серйозного цей роман не призведе.
 2. Ймовірно підвищення на службі й успішне просування по кар’єрних сходах.

Для чоловіка

Чоловік, який побачив у сні таргана, найближчим часом буде приємно здивований і вражений.

Які були таргани у сні?

Живі таргани

Живі комахи віщують клопоти й домашні турботи.

Багато (купа)

Велика кількість комах – провісник складнощів і проблем у професійній діяльності. Сонник рекомендує докласти максимум зусиль, що дозволить забезпечити підвищення і премію.

Великі

Цей сон символізує думки сновидіння, які не дають йому спокою, однак, не варто виявляти з цього приводу занепокоєння, все складеться якнайкраще.

Величезні чи великі

Хтось розпускає плітки про сновидце і намагається похитнути його авторитет. Сонник рекомендує уважно придивитися до свого оточення, можливо, недоброзичливець – це хтось із близьких.

Убиті

В житті сновидца відбудеться несподівана ситуація, якої він не в силах буде керувати.

Мертві таргани — тиснути, вбивати їх у сні

 1. Знищення тарганів – до турбот і клопотів, які обернуться радістю для сновидця.
 2. Тиснути комах – до необхідності докладати ще більше зусиль для досягнення наміченої мети, якщо в результаті вдалося знищити тарганів – праця сновидця принесе великий прибуток.
 3. Якщо для того, щоб вбити таргана потрібна тривала погоня – зовсім скоро сновидець виконає свою мрію.

Бігаючі

Якщо комахи були виявлені бігають по столу або речей, а сновидець намагався зловити і вбити — сонник обіцяє, що працьовитість людини буде оцінений по достоїнству, а нагородою за працю велику грошову винагороду в найближчому майбутньому.

Руді або коричневі таргани

 1. Багато рудих вусатих тарганів — до фінансового успіху і великого прибутку, гроші потечуть рікою в кишені сновидця з найнесподіваніших джерел.
 2. Якщо руді створення були досить млявими – попереду череда турбот і проблем.

Чорні

Активні чорні комахи – до майбутнього великим обсягом роботи, виконавши який, є ймовірність отримати підвищення і стрімко злетіти по кар’єрних сходах. Сонник рекомендує не упустити можливість, що надається долею і проявити себе та свої вміння у всій красі в потрібний момент.

Один жирний тарган

Неприродно великий, жирний і огидний персонаж сновидіння – заклик до того, що настав час звернути увагу на свій душевний стан. Проблема, яка вже давно не дає розслабитися і насолоджуватися життям, повинна бути вирішена. Необхідно проявити терпіння, мудрість і наполегливість – це дозволить подолати всі перешкоди.

Таргани і павуки

 1. Сон з павуками – попередження про те, що якщо працювати в колишньому ритмі, вірогідний нервовий зрив. Слід на час залишити робочі обов’язки і провести час наодинці з собою. Тільки якісний відпочинок дозволить сновидінню витримати напружену обстановку на службі.
 2. Крім того, сон може передвіщати поява в оточенні нещирих людей, спілкування з якими не піде на користь сновидінню. Сонник рекомендує переглянути своє оточення і контакти.

Чим більше огиди або страху зазнав сновидець, побачивши таргана уві сні, тим гіршими будуть наслідки такого бачення реальності.

Побачити комах під ногами – до сімейних суперечок і конфліктів. Людина всіма силами буде намагатися налагодити відносини, але не завжди це вдаватиметься.

Жуки і таргани

 1. Жуки – провісники невдач у справах. Задуманим планам не судилося здійснитися, проекти виявляться провальними, ймовірні і фінансові втрати.
 2. Якщо уві сні з’явився жук-плавунець, сонник рекомендує зайнятися благодійністю. Це дозволить сновидінню зміцнити свою позицію і авторитет.
 3. Божа корівка означає, що сновидець перебуває у своєму світі і ще не готовий зняти рожеві окуляри.

Труїти тарганів

Якщо уві сні приснився сюжет, в якому сновидінню довелося займатися цькуванням тарганів – в реальності варто бути готовим до зростаючому рівню відповідальності. Слід проявити пильність і не допускати ситуації, коли оточуючі звалять свої проблеми на плечі сновидця.

Літаючі

 1. Літаюче комаха – до швидкої зустрічі гідного людини протилежної статі. Ймовірно, це знайомство зможе перерости в серйозні стосунки і стати передумовою до створення міцної і люблячої сім’ї.
 2. Також сон може передвіщати поява конкурента в діловій або особистій сфері.

Домашні

Сон обіцяє несподіване багатство і нові життєві перспективи.

З яйцем

Зовсім скоро станеться ситуація, яка дозволить реалізувати в життя те, про що так давно мріяв людина. Чим більше тарганів яєць у сні довелося побачити – тим вище буде віддача у важливій справі від витрачених сил на його реалізацію.

Мадагаскарський тарган

Сонник застерігає про насування періоді підступів і провокацій, які будуть влаштовувати недоброзичливці. Варто з обережністю ставитися до нових проектів і незнайомим людям, що намагаються увійти в довіру.

Вкусив тарган

Поганий знак, що віщує велику кількість претензій, зауважень і незадоволеності по відношенню до сновидінню від оточуючих його людей. Пережити неприємну ситуацію дозволять терпіння і розсудливість.

Дрібні

Добрий символ, який обіцяє стабілізацію фінансового становища людини і додатковий прибуток і легке вирішення накопичених проблем.

З’їсти таргана

Хороший знак, трактующийся, як період везіння і удачі в житті. Варто перевірити фортуну і придбати лотерейний квиток – імовірний серйозний виграш. У сімейному житті настане період гармонії і взаєморозуміння.

Жовті

Провіщають великі і дуже вигідні покупки.

З ким були таргани у вашому сні?

Миші і таргани

Сонник попереджає про ймовірність прояви серйозних захворювань. При виникненні найменших симптомів слід негайно звернутися до лікаря, це дозволить вилікувати важке захворювання ще на етапі його початку. Також сонник рекомендує уникати негативних думок.

Таргани і мурахи

Колосальні зусилля, терпіння і самовіддача дозволять сновидінню досягти намічених цілей. Крім того, цей період сприятливий для нормалізації матеріального становища і позбавлення від боргів. Доля і поточне положення справ повністю в руках сновидця.

Пацюки і таргани

Такий сон обіцяє сварки з друзями, колегами і родичами. Сонник рекомендує проявити стриманість і стежити за своїми словами.

Таракашки + черви

Поганий знак, що віщує незаплановані витрати, поява нових боргових зобов’язань і фінансову нестабільність.

Жуки з тарганами

Сняться до дружніх посиденьок, приємним гостям і радісним зустрічам.

Змії + таргани

У найближчому майбутньому сновидця чекають великі неприємності. Слід проявити максимальну обережність у справах і фінансовій сфері.

і воші

У сновидца або його близьких виникнуть тимчасові фінансові труднощі.

і павуки

В оточенні з’являться недоброзичливці, які будуть майстерно плести інтриги і будувати підступи проти сновидця.

Де були таргани в сновидінні

В квартирі

 1. Побачити тарганів у своїй квартирі – знак швидкого викриття недобросовісних колег. Сонник рекомендує уважно контролювати ділових партнерів, бо, не виключено, що хтось із них затіває нечесну гру.
 2. Якщо комахи всі перебувають і перебувають в кімнаті – попереду важкий період. Завантаженість справами і втома призведуть до втрати життєвих сил і енергії.

Вдома

 1. Побачити комах будинку – знак, що нагадує про необхідність зайнятися домашніми справами, провести генеральне прибирання і позбутися від усього зайвого в будинку.
 2. Для жінки сонник рекомендує зайнятися своєю зовнішністю, оскільки благовірний став задивлятися на незнайомих красунь.

На підлозі

 1. Варто уникати великих витрат, оскільки найближчим часом в бізнесі належить застійний період і різке зниження доходів.
 2. Також настав час позбутися від зайвих думок і переживань, які не дають рухатися вперед.

На тілі

Варто побоюватися незручних ситуацій і конфузів, а також уникати суперечок і конфліктів з оточуючими.

На стелі

 1. Бачити комаха, що повзе по стелі – позитивний знак, що віщує виконання заповітного бажання, швидкий успіх і несподівану радість.
 2. Якщо тарган намагається заповзти на стелю зі стіни – зовсім скоро сновидця чекає приємний сюрприз.

В їжі

Побачити комах у своїй їжі – знак, що попереджає про появу заздрісників і недоброзичливців. Для реалізації планів, краще тримати язик за зубами і не ділитися своїми ідеями з оточуючими.

У ліжку

Цей сон – провісник раптового багатства. Можливо, це буде підвищення, премія, виграш у лотерею і т. д. Для незаміжньої дівчини сон пророкує багатого коханого.

На голові

 1. Комахи, що падають на голову – до неуважності, неуважності в робочих питаннях.
 2. Якщо трудові обов’язки пов’язані з ризиком для життя і здоров’я сновидця – не виключено нещасний випадок на виробництві.

У ванній

Комахи, що заполонили ванну – до нечистих думок ворогів. Сонник рекомендує остерігатися шахраїв і малознайомих людей.

У роті

Сновидець, який не вміє тримати язик за зубами, може опинитися в самому центрі великого скандалу, пов’язаного з його балакучістю.

Сон з тарганами може мати безліч різних тлумачень, які залежать від ситуації, зовнішнього вигляду комах, відносини сновидця до побаченого і т. д. Вірити трактуванні сонника чи ні – особиста справа кожної людини. Сонник може тільки попередити про ймовірні події, але кожна людина творить свою долю сам.

Сонник - тлумачення снів