До чого сняться солодощі – сонник, тлумачення сну про купівлю солодкого, східні солодощі та багато цукерок у сні

Солодощі є спосіб, який попереджає про можливе скоєння небезпечного і необдуманого вчинку. Також він може служити показником, що все в житті сновидца складеться саме так, як було задумано, тому такий символ можна розцінювати, як позитивний.

Солодощі по соннику Міллера

По соннику Міллера, якщо людина уві сні бачить якісь солодощі, це означає, що у важкій ситуації він зможе повести себе гідно і заслужить тим самим повагу оточуючих і начальства. Відчувати солодкуватий присмак у роті або їсти солодке — до упередженого ставлення. Ймовірно, сплячий поставиться несправедливо до когось із друзів або близьких родичів, але людина, побачивши такий сон, досить швидко сам зрозуміє свою помилку і поспішить виправити її.

Якщо смак солодощів уві сні не сподобався сновидінню, значить, незабаром відбудеться серйозний конфлікт з коханою людиною — не варто намагатися висміяти якісь із його недоліків, інакше образа виявиться настільки сильною, що на її тлі може статися розставання.

Ванга вважала, що купувати солодощі уві сні — це проекція ваших нереалізованих бажань

Солодощі в сонник Ванги

Відчувати приємний смак солодкої їжі в роті — до появи різних життєвих труднощів, але не варто переживати завчасно, вибратися з них вийде з легкістю і певним витонченістю.

Спостерігати солодощі з боку або купувати їх, значить, не мати можливості досягти бажаної мети, хоч вона і здається неймовірно близькою і доступною.

УВАГА! Ванга попереджає: не потрібно спокушатися, положення сплячого далеко не так стабільно, як це може здатися.

Солодкий сон в ісламському соннику

Трактування солодких снів в ісламському соннику досить незвичайна: такі сновидіння вважаються показником щирості віри і її чистоти перед Аллахом.

Також солодке нерідко вказує на звільнення ув’язненого з в’язниці, якщо в сім’ї сновидца або серед його найближчого оточення є такі люди. Якщо хтось із знайомих сплячого вже тривалий час знаходиться в подорожі, після такого сну варто чекати його повернення протягом місяця.

Велика кількість цукерок і шоколаду обіцяють швидке одужання хворого і отримання нових знань і вмінь, які знадобляться в майбутньому.

Їсти солодке — до поліпшення житлових умов, відновлення душевної рівноваги і гармонії з навколишнім світом.

Кому приснився сон?

В залежності від того, кому і в який конкретно життєвий період приснився сон про солодощі, інтерпретації побаченого можуть трохи відрізнятися один від одного.

Незаміжньою дівчині

Молодим дівчатам солодке провіщає нові романтичні відносини. Вони стануть яскравими і запам’ятовуються, але триватимуть недовго.

Якщо дівчина смоктала льодяники, значить, їй доведеться рано вийти заміж, а ось якщо цукерки уві сні їй хтось подарував, то пропозицію руки і серця надійде протягом кількох найближчих місяців.

Заміжньою солодощі сняться до гарних новин

Вагітній

Для вагітної жінки подібні сни є сигналом організму на те, що він бажає чогось смачненького, тому не потрібно ігнорувати його вимоги. Крім того, це нічне бачення обіцяє легку вагітність і швидкі пологи.

Заміжній жінці

Жінці, яка має законного чоловіка, подібне сновидіння пророкує одержання позитивних звісток. Якщо при цьому довелось відчути в роті солодкий присмак, то складна сімейна ситуація вирішиться благополучно, а подружжя нарешті знову піднесуться духом.

ВАЖЛИВО! Якщо солодке мала незвичний смак: горчило, було солоним або зовсім невдалим, це говорить про те, що жінка, яка побачила цей сон, потурає своїм бажанням, і якщо таке її поведінка не припиниться, воно обов’язково призведе до безрадісним події.

Чоловікові

Дарувати солодощі у сні — до швидкої одруження, навіть якщо сам сновидець в реальному житті ще не думав про це і не будував таких планів.

Їсти солодке — до швидкого отримання великої суми грошей і подальшого приємного проведення часу. Це може бути як відпустку або довгоочікуване подорож, так і просто несподівано проведений розслабляючий вечір в добрій компанії.

Тлумачення сну по подробиць

Бачити багато солодощів

Безліч різних солодощів вказує на те, що зовсім скоро сновидець отримає те, про що давно мріяв. Але в тому випадку, якщо людина уві сні намагався з’їсти якомога більше, цей сон можна розцінювати як попередження: все, що пошле спящему доля, він растранжирит занадто швидко.

Купувати солодощі — до великих змін у майбутньому

Вибирати солодощі уві сні

Вибирати солодощі з величезного асортименту — до складного вибору в реальному житті. Якщо уві сні вдалося визначитися з бажаним і придбати що-небудь конкретне, то й прийняте наяву рішення виявиться єдино вірним.

Попередженням є сон, де доводилося вибирати льодяники – варто бути обережнішими у виборі партнерів. А якщо сновидець тут же починав розгортати фантики і смоктати ці цукерки, то йому належить почути велику кількість похвальних слів щодо себе. Не потрібно вірити всьому сказаному: цілком імовірно, що хтось таким чином спробує отримати бажане.

Купувати солодощі в магазині

Купувати солодке, і в особливості випічку, віщує зміни в майбутньому. Причому, вони можуть бути як позитивними — обіцяти отримання прибутку і успіхи у всіх сферах життя, так і негативними, обіцяють негаразди та непорозуміння.

ДОВІДКА! Купівля улюблених тістечок в сні пророкує швидке отримання майна, можливо, сновидець отримає великий спадок від людини, якого практично не знав і ніколи не бачив.

Їсти цукерки

Насолоджуватися поїданням цукерок — до великих змін в робочій сфері діяльності і удачу в бізнесі. Ділитися при цьому з ким-небудь солодким — до любовних утіх.

Якщо сплячий розсипає цукерки або роздає їх незнайомим людям чи дітям, цей сон обіцяє йому несподіване задоволення. Також варто підготуватися до зустрічі гостей, які приїхали здалеку.

Є східні солодощі (рахат-лукум, пахлаву)

Східні солодощі вважаються чітким символом спокус, яким буває вкрай складно протистояти. Пробувати, наприклад, рахат-лукум або пахлаву — до виникнення наяву такої ситуації, яка виявиться небезпечною для репутації сплячого. Якщо сновидець не зможе нічого зробити і потрапить в цю пастку, наслідки таких дій будуть ще довго породжувати почуття провини і каяття.

З цього моменту потрібно стати більш обережним і стриманим у спілкуванні з малознайомими людьми. Перш ніж віддаватися миттєвим поривам, не зайвим буде прорахувати всі ймовірні ризики.

Знайти солодощі уві сні

Знайти якусь солодку їжу — до великого щастя, сплячому належить радіти, як дитині, оскільки станеться якась подія, якого він давно чекав і не вірив, що це можна реалізувати.

Знайти солодке у власному будинку — показник того, що людина, побачивши таку ситуацію у сні, надмірно ощадливий і дуже економить на собі.

Висновки

Солодощі уві сні найчастіше є позитивним символом і несуть собою радісні зміни і приємне проведення часу. Для того, щоб визначити, що саме покликане показати сновидіння, потрібно лише правильно його витлумачити — звернути увагу на деталі і подробиці сну.

Сонник - тлумачення снів