До чого сняться мандарини – сонник, тлумачення сну про мандарин : їсти купувати і чистити мандарини уві сні

Образ цитрусових уві сні має позитивне, приємне значення. Це веселе свято, радість, успіх і щастя. Помаранчеві фрукти сняться до добробуту, процвітання і довголіття. Але в деяких випадках сон може означати і негатив. На підсвідомому рівні людині просто потрібен відпочинок, адже мандарини завжди пов’язані з ялинкою, Новим Роком, а значить ви втомилися і хочете свята.

Мандарини по соннику Міллера

По Міллеру мандарини втілюють справи сплячої людини, служать попередженням. Бачите мандаринове дерево з плодами—скоро зустрінете свою другу половинку, з якою захочете прожити решту життя. Ну, а для тих, у кого вже є кохана людина, мандарини віщують благополучне народження немовляти.

Їсте їх є ризик обдурити вас або навіть зрадити з боку тих, про кого ви дбаєте. Треба менше вірити і довіряти людям для того, щоб було менше ворогів. Пробувати на смак для сновидця означає, що все йде далеко не найкращим чином, не все задумане здійсниться.

Пити сік—виникнуть несприятливі події, в яких винні ви самі. Розділяти фрукт на часточки або забруднитися в выделяющемся соці—виникнуть неприємності із-за ваших вчинків. Міняйте себе на краще.

Садити мандаринове дерево уві сні — отримати несподіваний подарунок наяву

Тлумачення сонник Ванги

За поясненням болгарської провидиці ці чудові фрукти також говорять про невиправдані очікування з боку близьких людей та друзів, про те, що ви в чомусь обманываетесь. Ось як можна розтлумачити до чого це, проаналізувавши сон:

  • садити дерево—буде подарунок, про який давно мріяли;
  • вирощувати дерево—отримаєте бажане;
  • бачити мандаринове дерево з великою кількістю плодів —до успіху, досягненням взаєморозуміння закоханих, до достатку;
  • купувати—удача в справах;
  • їсте цитрусові—недооцінюєте ситуацію, надто довіряєте тим, кому робити це можна, можете залишитися ні з чим;
  • даєте мандарин дитині—навколишні назад зрозуміють ваші дії і вчинки, будьте гранично завбачливі;
  • сняться фрукти жінці—чоловік не говорить дружині всієї правди, кілька відносини розладналися і треба виявляти чуйність та турботу;
  • розсипалися або продаєте—до вашої хвороби або близької людини;
  • гнилі мандарини говорять про погіршення у справах, втрати сил і хвороби;
  • незрілі плоди—не вирішуйте важливі проблеми в даний момент, почекайте кращого часу.

Мандарин в ісламському соннику

Мандарини в східному сні символізують довге життя і здоров’я, для хворої людини означає швидке одужання. Якщо ж купуєте неякісні продукти, то вас обдурять. Відчуваєте запах цитрусових—ви дуже втомилися, не маєте сил від роботи і турбот, вам терміново потрібен відпочинок, інакше здоров’я підкачає і дасть збій. Якщо ви їх їсте—скоро доведеться багато працювати.

Квітуче мандаринове дерево говорить вагітній про майбутнє здорове дитинку

Кому наснилися мандарини ?

Важливо! Підлогу сновидця і його сімейне становище мають різну інтерпретацію.

Незаміжньою дівчині

Для дівчини цей сон має дуже гарне, доленосне значення, несе благу вість. Він говорить про те, що скоро вона зустріне людину, з якою зв’яже все своє подальше життя і буде дуже щаслива. Також і бачити квітучу мандаринове дерево — до хорошого нареченого. Якщо дівчина їсть мандарин, то це означає розставання з коханим або сварку.

Вагітній

Це знак про благополучному розродженні, легенів і безболісних пологів. Квітуче дерево говорить про народження здорової дитини. Немовля порадує майбутню матір красою і розумом. Для вагітної знак є просто відмінним.

Заміжній жінці

Є фрукти уві сні — чоловік говорить вам не всю правду, щось недоговорює. Сон попереджає про нещирості, зради, потрібно бути готовою вчасно припинити подібні прояви. Сняться тільки одні плоди — чекайте приємний сюрприз або любовне визнання від чоловіка. Бачити дерево з плодами — до швидкої вагітності.

Чоловікові

Чоловічій половині сон обіцяє тільки добре значення. Це благополуччя в сім’ї, просування по кар’єрних сходах,фінансової успішності. Для неодруженого або молодої чоловіки—до знайомства і закоханості, зустрічі зі своєю другою половинкою, яку давно чекає. Також бачити квітуче дерево — до радості і спокою сімейного вогнища.

Солодкі на смак плоди можуть означати, що хтось з вами фліртує

Тлумачення сну по подробиць

Важливо! Найстигліші й найсоковитіші плоди завжди означають позитив, здоров’я, достаток, гармонійні відносини в сім’ї. Але гнилі, незрілі у царстві Морфея пророкують неприємності.

Їсти мандарини

Не потрібно довіряти оточуючим вас людям, що вони не такі, якими здаються, остерігайтеся. Будьте критичніший до знаходяться поруч людей. Солодкі на смак плоди можуть означати флірт. Східний сонник каже, що необхідний настрій на роботу. Китайський та український сонники трактують хвороба. Бачити як ласує фруктами інша людина—буде удача вашим родичам з вигодою для вас.

Бачити багато мандаринів

До вас несподівано нагрянуть далекі родичі, причому скільки бачили в сновидінні плодів, така кількість може бути і гостей. Або очікується велика урочиста подія з веселою приємною компанією. Бачити дві штучки — йти на побачення.

Збирати з мандаринового дерева

Зривати з дерева плоди—хороший і щасливий знак, обіцяє успіх у всіх справах і сферах діяльності. Здійсняться заповітні бажання самим несподіваним чином, тільки не потрібно нічого кидати на півдорозі. Ваші діти будуть мати відмінне здоров’я. Бачити себе збирає мандарини—потрібно буде піклуватися про хворого, немічних або старенькій людині, бути доглядальницею біля нього.

Купувати мандарини в магазині

Найстигліші й найсоковитіші плоди означають поліпшення вашого добробуту або відновлення старої любові. Колишні старі почуття можуть спалахнути з подвоєною силою.Купівля гнилих, не особливо якісних фруктів віщує занепад справ і матеріального стану, застійні явища, зміну роботи, обман. Купити у сні з великою знижкою означає спад, виснаження сил і засобів до співіснування.

Купити за чиєюсь прохання—знак того, що у вас вірні друзі, які допоможуть у скрутну хвилину.

Якщо купуємо великий обсяг товару, то й віддача у важливих справах стане досить вагомою і відчутною. Маленька жменька фруктів—не отримаєте очікуваних вигод від справ, варто стримати запал. Торгувати мандаринами—мати величезну життєву енергію і досягати поставлені життєві цілі.

Очищені мандарини

Знімати шкірку означає томливе очікування. Чистити фрукт від шкірки—дізнатися важливу новину, раніше приховану від вас. Сняться тільки шматочки шкірки—до безтурботного життя. Ще шкірка без плодів може означати злидні.

Бачити гнилі мандарини

Сняться до невдач в любовних відносинах і хвороб. Можуть означати прибуток, тільки отриманий нечесним способом. Вас можуть обдурити або зрадити близькі люди. Будьте пильні. Остерігайтеся пройдисвітів і шахраїв. Якщо плоди погано пахнуть—ви втомилися від одноманітності, міняйте життєвий уклад.

Апельсини і мандарини в одному сні

Помаранчеві фрукти разом знаменують міцне здоров’я, особливо висять на деревах Прогулянка по апельсиново-мандариновому саду у сні передвіщає довгоочікуване одужання після затяжної хвороби. Настають добрі зміни у житті.

Приклади тлумачення снів можуть бути різними. Велике значення в тлумаченні сновидінь про мандаринах має їх зовнішній вигляд, якість, кількість, стать сплячого і вироблене дію.

Сонник - тлумачення снів