До чого сняться горіхи – сонник, тлумачення сну про волоські, лісові та кедрові горіхи уві сні, їсти збирати фундук і мигдаль

Стиглі горіхи є хорошим знаком. Вони означають сприятливий збіг обставин у долі людини, таке як любов, швидке сходження по кар’єрних сходах, вдалі покупки або знайомства. Поганим знаком вважаються гнилі ядра, які віщують смуток.

Горіхи по соннику Міллера

У соннику Міллера можна зустріти наступні тлумачення снів, пов’язаних з горіхами:

 1. Купівля та збір ядер. Після пробудження людини чекає успіх у кар’єрі, щасливі відносини. Приватні підприємці можуть зробити гарну угоду.
 2. Вживання горіхів в їжу. Ознака добробуту, достатку і багатства. Наяву людина знайде щастя, досягне поставлених цілей.
 3. Людина розсипає горіхи по підлозі або дивиться на лежать ядра. Ознака затишку, спокійного життя в родині. У неодружених людей розсипалися продукти означають збільшення фінансів.
 4. Горіхи уві сні у жінок. Дівчина звільняється від турбот, її майбутнє буде світлим і радісним. Ядра є сприятливим знаком. Горіх, привидевшийся вночі заміжньої жінки, говорить про поліпшення ситуації в сім’ї.

В ісламському соннику часто горіхи обіцяють неприємності

Тлумачення сну про горіхи в сонник Ванги

Ванга говорила, що горіхи є відображенням фінансового становища людини. Нетреснутые шкарлупки і стиглі ядра свідчать про наближенням достатку грошей, раптової прибутку. Якщо людина уві сні розколов горіх, і він виявився порожнім, він зіткнеться з падінням фінансового стану. Деякий час він буде в скрутному становищі, з якого важко вийти самостійно. З непростої ситуації допоможуть вийти близькі родичі.

Сон з горіхами в ісламському соннику

В ісламському соннику йдеться тільки про мигдалевих і волоських горіхах. Останні відображають такі ситуації:

 • майбутні спори;
 • розбрат у сім’ї;
 • труднощі у фінансовому плані;
 • невдале придбання;
 • негатив з боку оточуючих людей.

Якщо уві сні привидівся зелений сухий мигдаль, людину чекає раптовий прибуток, приховане багатство. Коли вночі горіхи шумлять, тріскаються, вони віщують сварки і сильну ворожнечу.

Кому наснилися горіхи?

Тлумачення снів про горіхи залежить від статі людини і його сімейного стану.

Дівчині

Якщо горіхові ядра наснилися незаміжньою дівчині, наяву її чекає визнання в любові. Його варто очікувати від близького друга або вподобаного хлопця. Коли бачила уві сні горіхи дівчини вже є молода людина, він може зробити пропозицію вийти за нього заміж.

Коли незаміжня жінка їсть ядерця, наяву її може чекати ворожнеча зі знайомими. З’ясування стосунків негативно позначиться на репутації сновидицы.

Жінки

Заміжньою може приснитися, що вона тримає в руках горіхи в шкаралупі. Вони немиті і брудні. Продукт означає, що найближчим часом жінка зробить неприємний вчинок, який внесе розбрат в її сімейні відносини. Якщо шкаралупа у чорній землі або сажі, можлива сильна сварка або розлучення з чоловіком.

Вживання горіхів в їжу у сні є хорошим знаком. Сон означає, що жінку чекає спокійна обстановка в сім’ї, повне взаєморозуміння з чоловіком і дітьми. Якщо сновидица навмисно шукає в мріях горіхи, ця наполегливість відображає її сильне бажання змін. Заключна частина сновидіння говорить про прийдешнє результаті таких змін:

 • якщо жінка знаходить заховані горіхи, вона доб’ється своїх цілей;
 • коли вона засмучується і опускає руки уві сні, в реальності її чекає депресія, розчарування.

Чоловікові

Лісові горіхи у сні у чоловіка означають прийдешні розчарування, гіркота і сильну образу на близьких людей. Відновити душевну рівновагу допоможе примирення ворогуючих сторін. Коли молода людина бачить волоські горіхи в нічних мареннях, вони віщують смуток і тугу за коханою, матері або батька.

Якщо чоловік уві сні дарує дівчині або дружині плоди ліщини, це говорить про сварку і можливе розставання пари. Уві сні може привидітися дитина, якого пригощають горіхами. Малюк означає сприятливе звістка. Коли чоловік роздає горіхи уві сні оточуючим, він зробить необдуманий вчинок.

Якщо уві сні Ви збирали горіхи в лісі — то в реальності треба зібратися з силами і рухатися вперед

Тлумачення сну по подробиць

Значення сну нерідко залежить від дрібних деталей. Якщо сновидець зміг запам’ятати вигляд горіха в нічних мареннях, він може отримати докладне тлумачення свого бачення.

Волоські горіхи уві сні

Стиглі волоські горіхи в шкаралупі є символом великої сили волі, незламного характеру. Якщо людина розколов плід і виявив гниле ядро, це свідчить про прийдешнє розчарування. Коли люди уві сні приймають волоські горіхи в їжу, наяву їх чекає швидкоплинний роман. Він принесе радість, але не завершиться сімейними відносинами.

Негативним знаком є присмак гіркоти після розгризання ядерець. Це означає зраду з боку коханої людини. Якщо волоські плоди поїдають хробаки, сновидця чекає велика невдача.

Лісові горіхи (фундук)

Фундук — символ міцних сімейних відносин, теплого домашнього вогнища. Між подружжям буде панувати взаєморозуміння, затишок і сприятлива атмосфера протягом року.

Купівля лісових горіхів передбачає вдале придбання нових речей, які будуть створювати комфорт в будинку і сприяти гарному настрою.

Збирати горіхи в лісі

Збір плодів ліщини в лісовій гущавині означає, що після пробудження людина повинна набратися сміливості і рухатися вперед. Він подолає будь-які перешкоди до поставленої мети. Це період, коли слід просуватися по кар’єрних сходах, попросити підвищення заробітної плати або зізнатися в любові.

Зазвичай збір горіхів передвіщає процвітання, успіх у підприємницькій діяльності. Для незаміжніх такий сон говорить про щасливу долю. Якщо людині чітко приснилося, що він зриває горіхи з куща або дерева, його чекає раптова радість.

Кедрові горіхи

Невеликі ядра кедра приховані під щільною шкаралупою. Їх непросто дістати навіть уві сні. Якщо вночі привиділися кедрові горіхи, людину чекають труднощі у фінансовому або сімейному плані. Коли людям вдається очистити горіхи уві сні, це говорить про сприятливому збігу обставин після появи чорної смуги в житті.

Ядра кедра без шкаралупи є добрим знаком. Це свідчить про швидке одержання багатства, прибутку.

Очищені ядра можуть означати різні речі в залежності від контексту

Їсти горіхи уві сні

Є плоди ліщини у сні — означає, що наяву слід радіти. Таке бачення передвіщає виконання всіх бажань, людина досягне поставлених цілей.

Очищені горіхи

Очищені горіхи можуть означати різні речі:

 • якщо на початку сну ядра укладені в шкаралупу, і людина починає її розколювати, його чекає складність, низька платня за тяжку роботу;
 • отримання стиглих і великих ядер від незнайомця говорить про отриманні спадщини у реальному житті, присудження премії, поліпшення фінансового стану;
 • якщо уві сні людина стикається з очищеними горіхами, вони віщують отримання прибутку, вдалу операцію, виграш;
 • гнилі ядерця свідчать про зраду близької людини, друга, в оточенні сновидця є брехун.

Якщо нечищене ядра сняться жінці, яка взяла їх у руки, це говорить, що в реальному житті вона знайде підхід до людини зі складним характером. Завдяки своїй ініціативі дівчина може отримати в майбутньому від таких людей допомога у вирішенні побутових та фінансових проблем. Найбільш добрим знаком вважається, якщо жінка взяла в руки горіх очищений і з’їла його. Це свідчить про отримання безлічі радощів, щасливого сімейного життя.

Очищені горіхи нерідко сняться чоловікам, але на відміну від жіночих мрій вони мають інше тлумачення. У більшості випадків ядра без шкаралупи вважаються добрим знаком.

Для молодих людей вони пророкують швидке зростання кар’єрними сходами, поліпшення матеріального становища в короткий період часу. Але якщо уві сні чоловік кидає шкаралупу від ядерець на підлогу, наступає на неї і пошкоджує ступню, це говорить про руйнування планів і розчарування в поставлених цілях.

Мигдаль

Гіркий сорт мигдалю говорить про прийдешню печалі. Велика кількість горіхів символізує сльози. Якщо ядра не гірчать, це хороший знак. Солодкий мигдаль сниться до багатства і достатку, але після отримання радості людина через короткий проміжок часу засмутиться.

Коли уві сні привиділися зіпсовані горіхи, сновидцев чекає повне розчарування, вони не досягнуть поставлених цілей.

Висновки

Стиглі горіхи без пошкоджень і бруду є доброю ознакою. У реальності вони обіцяють багатство, взаєморозуміння, поліпшення фінансового становища сновидця. Протилежна ситуація виникає, якщо плоди ліщини поїдають хробаки або гниль. Це поганий знак, який говорить, що людину надалі чекають життєві труднощі в матеріальному плані, смуток і розчарування.

Сонник - тлумачення снів