До чого сниться вино – сонник, тлумачення сну про червоне і біле вино в пляшках і келихах, купувати і пити вино в сні

Астрологи радять заглянути в сонник, якщо вам привиділося вино. Іноді сон обіцяє виконання заповітних бажань, але частіше неприємності і розчарування. Як правильно розгадати значення сну, на які моменти варто звернути увагу?

Розлитий у сні напій обіцяє надбавку до зарплати

Вино по соннику Міллера

Згідно соннику Міллера розпивання вина символізує міцну дружбу і радість від спілкування з близькими людьми. Якщо під час застілля напій переливають з келиха в келих – належить подорожувати в приємній компанії по красивих місцях або поїхати відпочивати у відокремлене місце.

А ось розбита уві сні пляшка попереджає про те, що захлиснула сновидця пристрасть штовхне його на необдумані дії. Це застереження для любителів адюльтеру, адже про відносини може дізнатися друга половина.

Розлитий напій обіцяє надбавку до зарплати, хороші перспективи і успішне завершення вже розпочатих справ. Бачити, як вино розливають інші – стати свідком не дуже приємних подій.

Тлумачення сну про вино по соннику Ванги

Значення цього символу по соннику Ванги позитивне, напій обіцяє благополуччя та достаток. Розпивати його в дружній компанії означає отримання солідної прибутку, укладання угоди, яка принесе сновидінню міцні зв’язки з важливими людьми.

Вино, розлите по пляшках – рік буде сповнений гарних подій, принесе тільки прибутку. Навіть якщо обставини складуться несприятливо, сновидець зможе компенсувати всі витрати і доб’ється успіху. Якщо людина розливає вино по келихах або пляшках, незабаром очікує спадщину або надбавка до зарплати.

Вино в ісламському соннику

Пити вино – здобути мудрість, вищий сенс, пізнати таємниці. Цей напій містить ще один сенс – испивший його уві сні розбагатіє, однак шлях здобуття матеріального благополуччя буде пов’язаний з негожими вчинками. Також вино може означати володіння майном, від якого доведеться позбутися з-за серйозних проблем.

Якщо вино приснилося дівчині — незабаром її чекає весела весілля

Кому приснився сон?

Не секрет, що для чоловіків і жінок одні і ті ж предмети, забрані в сні, передвіщають абсолютно різні речі. Отже, що ж може означати вино?

Жінки

Якщо вино приснилося дівчині – їй належить заміжжя і швидка веселе весілля, а ось якщо червоне вино розлилося на білу скатертину – її може зганьбити улюблений. Пити вино у веселій компанії – наяву стати причиною конфлікту між двома чоловіками, напитися вщент – здійснити дурний, необачний вчинок.

Для зрілої жінки сон несе тільки одне значення – їй належить мирне, тихе життя, зниження сексуальної активності, спокій і зосередженість на сімейних турботах.

Якщо напій червоного кольору – бурхливі сварки з чоловіком можуть закінчитися розлученням, взаємними звинуваченнями або зрадами.

Чоловікові

Молодим чоловікам варто остерігатися таких мрій, адже все, що символізує шкідливі звички, може призвести до серйозних проблем. Бачити себе мертвецьки п’яним з келихом вина в руках – стати жертвою обставин. Купувати пляшки білого вина – до щасливого одруження.

Чоловікам старше сон пророкує втрату сексуальності, проблеми з сечостатевої системою або тихе життя в колі сім’ї. Розпивання напою у веселій компанії означає нові надії, перспективи, пов’язані з роботою або початком власної справи.

Тлумачення сну по подробиць

Щоб правильно розтлумачити сон, потрібно врахувати безліч деталей, таких як колір напою, було воно в пляшці, або в келиху. Розберемося з деякими особливостями, які можуть істотно вплинути на зміст сновидіння.

Якщо уві сні побачити себе з келихом червоного вина — чекай неприємностей

Червоне вино

Сон про червоному вині завжди має негативне значення. Це передвісник небезпеки, попередження про те, що удача надовго відверне своє примхливе личко від сновидця. Великі неприємності чекають тих, хто планував почати нову справу, замість доходів вони будуть втягнуті в судові розгляди з державними інстанціями.

Сп’яніти від червоного вина – бути обумовленим близькими людьми, стати фігурантом кримінальної справи. Бачити себе зі склянкою червоного вина за столом – програти справу в суді або бути відданим другом.

ВАЖЛИВО! Позитивне значення має сон, в якому напій п’є недруг сновидця. Він пророкує, що недоброзичливець не зможе домогтися бажаного чи буде викритий в обмані.

Біле вино

Біле вино, як і шампанське, символізує перемогу і неймовірну везучість. Бачив такий сон отримає рідкісний шанс вийти сухим з води при самих несприятливих обставинах.

Відчувати солодкий смак напою – домогтися взаємності від неприступної особи, перемогти суперника в любові. Також сон пророкує нові корисні знайомства, завдяки яким вдасться подолати труднощі в роботі.

Рожеве

Тримати в руках пляшку з напоєм рожевого кольору – ностальгувати про минулих роках, або шкодувати про втрачений шанс. Пити з келиха – розважатися потай від близьких друзів або сім’ї, грати з почуттями коханої людини.

УВАГА! Сон, у якому наливає напій дівчина, означає несподіваний поворот подій у кращу сторону.

Вино в келиху

Бачити іскристе вино, розлите в чисті келихи – нових зв’язків, кар’єрного зростання, перспектив у бізнесі. Каламутний напій, з частинками пробки або неприємним запахом віщує обман з боку ділових партнерів, зрада близьких. Пити одному – чути погані звістки, витратити час на порожні розваги.

В пляшці

Повна пляшка вина – нестриманість стане причиною великої сварки, внаслідок якої сновидець буде змушений вибачатися за свої вчинки. Розливати по келихах з пляшки – бути причетним до успішного справі. Відкривати – досягти успіху на роботі, стати шанованою людиною.

Бачити вино, яке виливається з пляшки – до досади від вчинку коханої людини, дрібних неприємностей або претензій з дріб’язкового приводу.

Купувати вино в магазині

Це приємний сон, який обіцяє відпочинок і розслаблення в приємній компанії. Якщо вина багато і сновидець не може вибрати, що купити – наяву належить зробити складний вибір, від якого залежить майбутнє.

Купувати червоне вино – належить розлад з близькими, біле – стати винуватцем торжества, організувати свято для друзів.

Сон означає добре починання, якщо в ньому дарувати комусь вино

Розбити пляшку уві сні

Розбити пляшку з червоним вином – уникнути марних звинувачень, великих боргів або програшу у важливій справі. Впустити пляшку і в люті топтати осколки – відчувати ненависть, лють, бути незадоволеним своїм життям або вчинками.

Бачити себе з уламками битої пляшки в руках – страждати через нездійснених надій, засмучуватися через дрібниці. Також сон може означати початок нових відносин, сприятливий поворот подій.

ВАЖЛИВО! Сон може попереджати про проблеми зі здоров’ям, пов’язаних з сечостатевої системою.

Дарувати вино

Сон означає добре починання, хороші відносини з колегами по роботі, успішне завершення важкого справи. Якщо пляшку дарує один – належить разом відсвяткувати важливу подію.

Самому дарувати напій – віддавати гроші на добру справу, не сподіваючись отримати ніякої вигоди. Ще одне значення – чути про сумний подію, що сталася в родині тієї людини, якій дістався подарунок.

Пити вино з небіжчиком

Розпивання напоїв з померлим не обіцяє нічого доброго, особливо якщо це відбувалося на кладовищі. Так сновидця попереджають про серйозну небезпеку, важкої хвороби.

Винятком є сни, забрані напередодні того дня, коли чекають поминки. Такі мрії не збуваються, так як символізують смуток про померлого або нездійснені надії. Зазвичай сон залишає неприємний осад, позбутися якого можна з допомогою наговору на воду.

Порожня пляшка з-під вина

Бачити багато порожніх пляшок, покритих брудом і пилом – відчувати розчарування, самотність, відчувати смуток, бути незадоволеним сексуальним життям. Порожня пляшка катається по підлозі і чути характерний звук – належить сварка з дріб’язкового приводу з близькими.

Якщо сновидець запнувся про порожню пляшку – дізнається новини про коханого, які приведуть до розриву відносин. Збирати і викидати пляшки – до позбавлення від згубних пристрастей, початку нового життя, або отримання нової надії.

Висновки

Сон про вини може бути як хорошим, так і поганим, тлумачити його потрібно з урахуванням деталей. Навіть якщо греза несе негативний сенс, вона лише попереджає людину про майбутні події. Якщо розгадати сон, можна уникнути проблем.

Сонник - тлумачення снів