До чого сниться морозиво — сонник, тлумачення сну про морозиво, сниться їсти або вибирати, побачити розтануло шоколадне у вафельному стаканчику

У більшості випадків сон про морозиві має позитивне значення і пророкує сновидінню успішне завершення задуманого, благополучне життя. Однак у деяких сонники зустрічаються тлумачення іншого роду, наприклад, такий сон може бути попередженням.

Морозиво по соннику Міллера

Бачити уві сні, як діти їдять морозиво – до добробуту, процвітання, всіляких успіхів. Є самому морозиво у сні – знак того, що задумані або розпочаті справи будуть мати великий успіх.
Зіпсоване або розтануло морозиво віщує невелике розчарування від того, що сновидець не отримає очікуваного задоволення.
Впустити морозиво в присутності коханої людини – із сновидцем буде фліртувати той, від кого він цього не очікує.

В цілому морозиво майже завжди віщує щось хороше

Тлумачення сну з морозивом по соннику Ванги

Сон, у якому ви доедаете до кінця морозиво пророкує довгоочікуване завершення давно розпочатих справ. Якщо сниться, що хтось з оточення з задоволенням їсть морозиво у вашій присутності, означає, що в реальному житті ви чекаєте значних змін, вам не вистачає безтурботності і приємних моментів.

Морозиво в ісламському соннику

Їсти уві сні морозиво – результат завершених справ перевершить всі очікування. Бачити, як морозиво їдять діти – до благополуччя і процвітання.

Одруженому чоловікові сон про морозиво обіцяє боротьбу з спокусами

Кому приснився сон про морозиво?

Жінки

Жінці сон про морозиво передрікає нову закоханість, яка повністю заповнить її серце. Крім того, такий сон обіцяє дамі невідомі колись сексуальні задоволення. Однак заміжню жінку сон попереджає про те, необхідно зберігати вірністю дружину і ймовірність викриття зради висока.

Якщо незаміжньою жінці приснилося, що вона впустила на себе морозиво – їй варто переглянути своє ставлення до оточуючих і бути до них більш поблажливою. Також незаміжньою дівчині, яка складається у відносинах, сон про морозиво віщує майбутнє весілля.

Чоловікові

Неодруженому хлопцю сон про десерт обіцяє нові знайомство і натякає на непорядність в інтимних зв’язках. Для одруженого чоловіка такий сон означає, що незабаром йому доведеться боротися із спокусами.

Тлумачення сну про морозиво по подробицям

Є смачне морозиво

Їсти уві сні солодкий і смачний заморожений десерт – знак швидкого примирення з ворогом і закінчення конфліктів з ним.
Інше тлумачення такого сну — наближається успішне завершення важкого і довгого справи.

Їсти уві сні смачний пломбір у вафельному стаканчику або ріжку – до підвищення по службі, новій посаді.

Побачити здалеку морозиво

Такий сон попереджає сновидця про можливу зраду. Якщо при цьому сновидець бачить поруч з морозивом себе – до зміни діяльності і можливості займатися своїм хобі.
Якщо уві сні солодкість тримає в руках співрозмовник – до підвищення по службі, стрімкого зльоту по кар’єрних сходах. Якщо співрозмовник незнайомий сновидінню – є ризик отримати догану від начальства.

Продавати морозиво у сні — до незапланованих витрат

Багато морозива

Сон, у якому привиділося морозиво у великій кількості, — знак того, що розпочаті нещодавно відносини будуть розвиватися дуже стрімко. Якщо наснилося кілька десертів у пачках – розмірений розвиток відносин з людиною, яка подобається.

Купувати в магазині

Купувати холодний десерт для себе – в реальному житті сновидець намагається захистити від проблем близьких людей. Має значення стать продавця: якщо це жінка, до виникнення негараздів, незначних проблем, якщо чоловік – надходження вигідного пропозицію від колишнього партнера.

Інше тлумачення сну – незабаром чекає зустріч з судженим/судженої. Якщо при цьому сновидець довго вибирає морозиво перед покупкою, це обіцяє невизначеність в реальному житті в питанні вибору супутника.

Шоколадне морозиво

Шоколадне морозиво у сні передвіщає швидке вирішення життєвих проблем. Інше тлумачення сну – любовні втіхи, хтивість.
Морозиво у вафельному або паперовому стаканчику
Такий сон пророкує швидкий розрив відносин з ініціативи сновидця, через те, що він віддасть перевагу колишньому обранцеві іншого.

Інше тлумачення сну – процвітання, благополуччя, яке настане вже зовсім скоро.

Ескімо на паличці

Є кілька тлумачень такого сну:
1. Сновидінню відкриється таємниця, яка давно хвилювала.
2. Необхідно більше уваги приділяти своїм близьким.
3. До приємної несподіванки, вести здалеку.

До чого сниться розтануло морозиво

Розтануло і потекшее морозиво – символ смутку і розчарування. Забруднитися талим морозивом – в реальному житті сновидца підведуть, не прийшовши на зустріч. Якщо розтануло морозиво їсть інший чоловік – режим намагається реанімувати відносини, які давно зжили себе і його старання марні.

Продавати морозиво

До незапланованих грошовим витратам, витратам.
Отже, тлумачення сну про холодний десерт в більшості випадків залежить від його деталей. Найчастіше таке сновидіння – сприятливий знак, що передвіщає позитивні зміни в різних сферах життя сновидця: як у ділових, так і в любовних питаннях.

Сонник - тлумачення снів