До чого сниться капуста – тлумачення сну капустою по сонникам

Часто у снах до людей приходять цінні поради та підказки від підсвідомості. Головне – вміти правильно тлумачити сновидіння.

Для того, щоб вдалося кардинально змінити своє життя в кращу сторону, необхідно прислухатися до знаків долі. Тому до будь-яким, навіть самим звичайним снам потрібно ставитися серйозно. Наприклад, приснився капуста може бути, як символом прибутку, так і негативним знаком.

Сонник Міллера

Капуста в соннику психолога Густава Міллера є несприятливим знаком. Цей овоч обіцяє заворушення в житті сновидца. Особливу увагу рекомендується приділити спостереженням за своєю другою половинкою: велика ймовірність, що вам вже знайшли заміну.

Свіжа капуста – символ нестабільності в сімейному житті: ймовірно, на перший погляд, у вас прекрасні відносини в парі, однак, якщо почати копати глибше, то спливе безліч серйозних проблем.

Сонник Ванги

Провидиця Ванга була впевнена, що, якщо подібний сюжет привидівся представниці прекрасної статі, то її чекає незапланована вагітність.

Тому, якщо діти в найближчий період часу не входять у ваші плани, озаботьтесь питанням контрацепції. Особливо, якщо ще не маєте постійного партнера. Якщо ж капуста приснилася чоловікові, то незабаром сновидця чекає грошова прибуток, однак радіти завчасно не варто, тому що сплячий дуже швидко все витратить на непотрібний мотлох, про що потім буде шкодувати.

Ісламський Сонник

Якщо уві сні ви побачили білокачанну капусту, то це поганий знак, що віщує гнів зі сторони оточення, який обрушиться на вас.

Комусь приснилося капуста?

Якщо сновидіння про капусту стало жінці, яка зовсім недавно була пов’язана священними узами шлюбу, то незабаром їй варто чекати поповнення в сімействі.

Сновидіння, в якому представниця прекрасної статі з апетитом поїдає качан, означає, що незабаром на її шляху постануть серйозні труднощі і перешкоди. Для їх вирішення доведеться мобілізувати всі сили.

Якщо капуста приснилася чоловікові, то його чекає швидка прибуток. Якщо сновидець розкриває листя овоча і що-небудь там знаходить, то велика ймовірність, що його дружина чи кохана чекає дитину.

Для людей, що знаходяться в постійних відносинах, свіжа капуста – поганий символ, застережливий про те, що обранець може зрадити в будь-який момент.

Тлумачення сну по діям

різати, шаткувати

Якщо вам приснилося, як ви ріжете овоч, то це до сімейних непорозумінь. Можливо, причиною конфлікту буде ваш характер, необережно сказане слово або невиконана обіцянка. Так чи інакше, постарайтеся контролювати свої емоції, щоб не образити домочадців.

Є також й інше тлумачення: дрібно шаткувати капусту – до несподіванки. Можливо, хтось готує вам сюрприз або ж вас так здивують які-небудь новини. Однак ви будете приємно здивовані чи ні, скказать не можна.

їсти капусту

Якщо вам приснилося, як ви їсте цвітну капусту, то в реальному житті вас очікує догану на роботі. І не просто так, а за те, що ви зневажаєте своїми обов’язками. Задумайтеся: може бути, ви дійсно останнім часом не приділяли робочим справах достатню кількість часу?

Якщо ж ви пригощалися свіжим овочем, то найближчим часом чекайте несподіваних, проте завжди бажаних гостей. Накривайте стіл!

купувати

Сон, у якому ви продаєте кислу капусту, обіцяє сварку з покупцем в реальності. Тому рекомендується запам’ятати обличчя того чоловіка – швидше за все, їм буде хто-небудь з вашого оточення. Якщо ж запам’ятати особу не вдалося, про конфлікт станеться в найнесподіваніший момент. Для того, щоб уникнути подібної неприємності, настійно рекомендується бути максимально обережними у своїх словах і вчинках.

Якщо ж сновидець купив капусту в магазині, то це символ ревнощів з боку коханої людини. Можливо, колись ви дали привід своїй другій половинці. Поговоріть з обранцем і переконайте його, що хвилюватися не варто, доведіть свою вірність і відданість.

збирати капусту

Якщо вам приснилося, що ви збирали урожай, то наяву вас очікує зустріч з якоюсь людиною, якого ви будете дуже раді бачити.

Згідно з іншими джерелами, збирання капусти з городу – до сімейних сварок, однак конфлікт не буде занадто серйозним, ви легко його дозвольте.

садити

Висаджувати в городі капусту – до известиям. Не поспішайте радіти новин, ніхто не знає, чи вони будуть хорошими, або ж виб’ють грунт у вас з-під ніг.

Росте на городі

Сновидіння, в якому ви спостерігаєте, як на грядці росте овоч з нереальною швидкістю, то це означає, що чорна смуга у вашому житті нарешті закінчується. Якщо жінка бачить капусту на городі, то в реальному житті сновидица вийде заміж по великій любові, а за розрахунком власних батьків.

Тлумачення сну за типом капусти

великий качан

Якщо вам приснився неправдоподібно великий качан, то в реальному житті вас очікує матеріальне благополуччя. Великий качан для дівчини – символ значних змін на особистому фронті.

зелена незріла

Незрілий качан – поганий символ, який символізує, що ваш улюблений чоловік невірний вам. Придивіться до поведінки другої половинки: велика ймовірність, що вам давно знайшли заміну, а ви ще не помітили.

гнила

Згідно з деякими сонникам, всередині гнила капуста віщує сновидінню важку хворобу. Інші джерела впевнені, що не можна назвати подібний сюжет негативним знаком. Швидше, після такого сну багато що проясниться: ви зрозумієте, в чому криється причина ваших минулих невдач, і зумієте виправити власні помилки.

квашена

Побачити цю закуску на власному столі – до сімейного благополуччя.

Якщо на даний момент ви не пов’язані відносинами, то сновидіння, в якому ви їсте квашену капусту, обіцяє новий роман, повний непідробною пристрасті і вогню. Подібний сюжет для сімейних людей символізує увагу з боку другої половинки. Можливо, в повсякденній суєті і побут вам все-таки вдасться знайти час один для одного, і ви насолодитеся цими хвилинами.

Якщо уві сні сплячий пригощав квашеною капустою свого приятеля або товариша, то це значить, що скоро настане чорна смуга у фінансовій сфері життя. Однак, якщо пригощали самого сновидца, то це на швидку несподіваною прибутку.

Маринована капуста

Якщо уві сні ви маринували овоч, то насправді вам вдасться реалізувати безліч планів і цілей, які ви поставили, але забули про них.

Морська

Якщо вам сниться, як ви їсте морську капусту, а та на смак виявляється трохи солодкуватою, у реальному житті ви піддастеся якого-небудь спокусі, про що після пошкодуєте.

Белокончанная

Подібний сюжет може бути своєрідним попередженням: велика ймовірність, що, одягнувши рожеві окуляри, ви не бачите недоліків свого партнера. На жаль, як би ви себе не переконували у зворотному, ваш вибір помилковий.

Кольорова

А ось цвітну капусту можна вважати хорошим символом. У більшості випадків, вона є передвісником удачі в справах, так або інакше пов’язаних з грошима. Велика ймовірність, що ви досягнете заохочення від начальства.

Що в підсумку?

Підводячи підсумки, згідно більшості сонників, капуста – негативний символ, який віщує труднощі і перешкоди. Проте залежно від обставин сну і ваших дій в ньому тлумачення може змінюватися в кращу сторону.

Сонник - тлумачення снів