До чого сниться ікра – сонник, тлумачення сну про червону або чорну гру уві сні

Червона і чорна ікра не тільки на столі господаря або господині символізують достаток у домі. У снах цей делікатес є передвісником приємних подій і змін в житті. У цілому це позитивний знак, лише з деякими уточненнями.

Свіжа ікра уві сні обіцяє благополуччя

Ікра по соннику Міллера

Всіх, хто побачив це ласощі уві сні, чекає багатство і розкішне життя. При цьому слід бути уважним і обережним, оскільки одне невірне дію може не залишити й сліду від колишнього добробуту.

Свіжа і гарна ікра буде означати для господаря сну, що незабаром він поліпшить своє фінансове становище, буде мати достаток і щастя. А отведавшего уві сні цей делікатес людини, чекає поповнення в родині.

Відносини серед близьких людей в реальному житті зіпсуються з вини людини, разделывающего уві сні рибу і достающего з неї ікру. Це поганий знак, який вказує на те, що така людина проявить себе жорстоким по відношенню до своїх близьких.

Плітки, брехня і неприємності найближчим часом чекають кожного, кому приснилася несвіжа ікра з затхлим запахом. За всім цим послідують безрозсудні витрати грошових коштів.

Тлумачення сну з ікрою по соннику Ванги

Велика кількість побаченого уві сні ікри віщує людині, що незабаром його чекає серйозне випробування у долі, пройшовши яке він знайде гармонію і спокій. А всім не витримав і поддавшимся скороминущим спокусам, судилося втратити положення в суспільстві і зіпсувати свою репутацію.

Коли риба наметала ікру, господаря такого сну чекає задоволена життя і благополуччя. Але варто тільки йому розпороти рибі живіт, про сите життя можна забути, тому що недоїдання такій людині забезпечені. А всьому виною його марнотратство, про що сигналізує сон.

Ви вступаєте необачно, поїдаючи уві сні цей делікатес, оскільки найближчим часом вас чекає досить ризикований вчинок, розплата за який буде довгою і недешевою. Сон попереджає про цю небезпеку і нагадує, що виною всьому ваша самовпевненість.

В цілому, тлумачення снів з червоною ікрою зводиться до того, що йде до своєї мети людина зустріне на своєму шляху перешкоди.

Сон з ікрою в ісламському соннику

Втрата репутації чекає того, хто побачив ікру. Подібне сновидіння молодій дівчині буде обіцяти подарунки та приємні сюрпризи, а літній жінці позбавлення від недуг і хвороб.

Засохла ікра уві сні весілля не обіцяє

Кому приснилася ікра

Сон може мати різні значення, залежно від того, присниться він чоловікові, жінці або незаміжньої дівчини.

Дівчата

Юним особам подібне сновидіння обіцяє зустріч з цікавим хлопцем, з подальшим розвитком відносин між ними на довгі роки. У дівчини з’явиться шанс звернути на себе увагу молодої людини, про який вона давно мріє. А якщо їй вдасться спіймати у сні рибу з ікрою, то весілля і народження малюка відбудуться зовсім скоро.

Затьмарити радість може солона або засохла ікра. Побачила її уві сні дівчині про весілля не варто мріяти.

Жінки

Звісткою про майбутньої вагітності обрадує сон заміжніх і невільних жінок. Червоний колір делікатесу повідомить про те, що вагітність можна очікувати найближчим часом. Ікра оселедця не обіцяє нічого хорошого господині такого сну, так як це сигнал про те, що обранця вагітність дівчини не обрадує, а швидше засмутить.

Чорна ікра, що стоїть на столі гарантує жінкам багатство, розкіш і безтурботне життя. Але як тільки улюблені на пару скуштують такої ікри, розриву у відносинах їм не уникнути.

Вагітні жінки

Тут багато чого залежить від того, їла делікатес жінка, або просто бачила його уві сні. У першому випадку, пологи для неї будуть важкими. У другому ж все пройде чудово – здоровий малюк на світ народиться легко і швидко.

Чоловіки

Представників сильної половини подібний сон порадує, якщо, наприклад, чоловік і його кохана їли ікру разом. Для нього це буде означати солодкі відносини з цією жінкою. Отримання прибутку чекає кожного, кому присниться ікра. А якщо ікру риба металу, значить чоловік мріє про появу дитини.

Підвищення по службовій драбині чекає господаря сну, якщо ікра була червоного кольору.

А ось чорна икорка обіцяє тривале відрядження, далеко від рідного дому.

Коли ікра всохла, то від такого сну підвищення по службі чекати не потрібно. А якщо воно все ж таки відбудеться, то буде дуже нелегкий шлях.

Деякі соннику кажуть, що червона ікра обіцяє обман

Червона ікра уві сні

За сонником АстроМеридиана такий колір делікатесу попереджає про обман.

Але от інші сонники кажуть про протилежне значення — людини, яка побачила її в своїх сновидіннях, чекають великі перемоги та успіхи в справах і починаннях. Коли хтось уві сні покуштував ікри червоного кольору, значить, він вийде переможцем з будь-якої ситуації.

Достаток червоної ікри принесе в реальному житті успіх і дозволить здійсненні задуманого. Бажання і пристрасть прийде наяву з таким сновидінням і всім тим, хто тривалий час був закоханий без тями, доля, нарешті, посміхнеться. Зовсім несподівано їм дадуть відповідь взаємністю.

А ось сімейним людям, побачивши уві сні червону ікру, потрібно насторожитися і уважніше ставитися до своєї другої половини. Справа в тому, що ваш обранець чи кохана може захопитися кимось іншим. І якщо такий знак, який подається сном, вчасно не помітити, то розрив у стосунках або розлучення можуть обрушитися раптово

Чорна ікра

Чорний колір-похмурий і поліпшити настрій не зможе. Але не все так погано для тих, кому приснилася чорна икорка. Тому що в більшості своїй, такі сни несуть позитивні зміни в житті людини. Чоловіка чекає успішна угода, переговори щодо якої пройдуть в його користь. А коли на святковому столі, в красивій тарілці красується чорна ікра, сновидіння принесе своєму господареві багатство і визнання. Дегустатори такої ікри зможуть незабаром побувати в цікавих і незвичайних місцях.

Свіжа икорка на хлібі — до реалізації талантів

Потрошити рибу з ікрою

Подібний сон вказує на агресивну поведінку в сім’ї і говорить про те, що потрібно бути уважнішими і м’якше зі своїми родичами. Не тільки негативний посил несе такий сон. Він може означати вдале вкладення грошових коштів або прибуткова справа.

Їсти бутерброд з ікрою

Дуже часто в сновидіннях ікра бачиться намазала на хліб і обіцяє господареві сну, що він зможе реалізувати всі свої здібності і таланти. Одна умова – ікра повинна бути свіжа. Доля піднесе такій людині шанс змінити своє життя і якщо він таким подарунком долі скористається і вчасно його вгадає, то мріям його призначено буде збутися. Потрібно уважно слухати, про що розповідає сон.

Коли поверх бутерброда лежить зіпсована ікра, можна чекати незаконної угоди, або обману від другої сторони. Звичайних людей, далеких від бізнесу, також чекає розчарування в людях і крах надій.

Людям, угощающим своїх друзів чорною ікрою, в реальному житті доведеться надавати допомогу своїм родичам

Кабачкова ікра

Всіх тих, хто побачив подібний сон, чекає підвищення окладу на роботі або ж міцне матеріальне благополуччя.

Ікра оселедця

Такий сон є передвісником глобальних змін у житті, які можуть обернутися новими знайомствами, дозволяють відкрити людині в собі ті якості, які раніше ніяк себе не проявляли.

Для літніх ікра уві сні обіцяє довге життя

Купувати ікру в магазині

Сновидіння означає, що ви витратите багато часу і сил на виконання зобов’язань перед іншими людьми. А для деяких цей сон буде новиною про можливий шлюб із заможним чоловіком. Стан здоров’я значно покращиться, і для хворих означатиме одужання, а літнім людям передвіщати довге життя.

Підводячи підсумки, можна впевнено сказати про те, що тлумачення більшості сонників про побачену у сні ікрі, несуть лише хороші зміни і події в житті. Незважаючи на незначні деталі, вони обіцяють стабільність, дохід і фінансовий ріст.

Сонник - тлумачення снів