До чого сниться цукор – сонник, розсипати або купувати цукор, бачити пісок чи рафінад шматочками уві сні

Незважаючи на те, що у багатьох сонники цукор символізує солодке життя і успіх у справах, в залежності від деяких деталей значення символу може змінюватися на протилежне. Як правильно розгадати цю мрію і на що звернути увагу?

Цукор по соннику Міллера

Пригрезился цукор у сні – наяву людиною опанує заздрість до друга або колегу по роботі. Також сновидіння віщує складності в досягненні поставлених цілей, розчарування і невдоволення життям, постійні сварки з коханою людиною.

Юній особі цукор віщує легковажні стосунки

Тлумачення сну про цукор сонник Ванги

Ванга вважала цукровий пісок символом удачі і добробуту, а тому цей сон обіцяє швидке збагачення і щастя в особистому житті. Купити мішок цукру – відкрити прибутковий бізнес, їсти – здобути перемогу у складній справі, укласти вигідний контракт.

Цукровий сон в ісламському соннику

З точки зору цього сонника цукор предзнаменует труднощі в сімейному житті, конфлікти з чоловіком і сварки на ґрунті ревнощів. Можливо, надмірний контроль і необґрунтовані підозри призведуть до розпаду сім’ї. Якщо цукор у сні вкрали, виникнуть проблеми зі здоров’ям.

Кому приснився цукор?

Важливо при тлумаченні сну врахувати стать і сімейний стан грезившего, так як в деяких випадках це може кардинальним чином змінити значення побаченого.

Незаміжньою дівчині

Юній особі цукор передрікає веселі пригоди і легковажні стосунки зі зрілим чоловіком. Побачити в грезе білосніжні крупинки, розсипані по підлозі – до здійснення заповітної мрії, щасливого і заможного життя, швидкого заміжжя.

Якщо уві сні дівчина купує пакетики з рафінадом, то навряд чи її чекає швидка весілля, швидше за все вона зустріне іншого чоловіка, який і стане її обранцем.

Цукрова вата у сні — до народження дівчинки

Вагітній

Жінкам, у яких вагітність протікає важко, сон про цукор обіцяє народження здорового і сильного малюка. На маленьких термінах привидевшаяся цукрова вата пророкує, що на світ з’явиться чарівна дівчинка, яка принесе батькам чимало радості. Твердий, сіруватого кольору або нерівної форми грудку рафінаду – провісник того, що плід виявиться чоловічої статі.

Заміжній Жінці

Заміжня жінка, яка побачила уві сні цукровий пісок, може не боятися зради або розладу в сім’ї, її дім буде повною чашею, а завистницам залишиться тільки мріяти про таке щастя. Цукор був розфасований по пакетиках – порадують діти, чекає приємний сюрприз від чоловіка. А ось цукрова пудра обіцяє приємну бесіду в дружній компанії.

Чоловікові

Для сильної статі ця солодкість обіцяє легковажні розваги, насолоду забороненим плодом з випадковою партнеркою. Змітати брудний цукор з підлоги віником – відновлювати репутацію на роботі, миритися з одним.

Неодруженому чоловікові пити чай з цукром в самоті – до швидкого знайомства з обраницею або веселій компанії, одруженому – до склок з родичами.

ВАЖЛИВО! Є цукор ложками одруженому чоловікові – наяву бути викритим у зраді.

Тлумачення сну по подробиць

Залежно від деталей сновидіння цукор може мати як додатне, так і від’ємне значення. Розберемося, на що звернути увагу при тлумаченні мрії і як розпізнати, що вона віщує?

Розсипати цукор уві сні

Якщо грезивший бачить, як уві сні розсипався цукор – наяву у нього виникнуть невеликі труднощі з грошима, можливо, зрадить близький друг. Приснилося, як ласощі розсипав дитина – належить стати свідком викриття підступів недоброзичливців, уникнути складнощів у відносинах з начальством.

Купувати цукор в магазині

Купувати рафінад у магазині – наражатися на небезпеку втратити фінансові вкладення або бізнес, позбутися хорошої роботи. Платити за цукор монетами – позбутися від турбот і переживань, пов’язаних з близькими людьми.

ВАЖЛИВО! Сон, у якому куплений цукор забули в магазині, передрікає розрив відносин з коханим через дріб’язкової сварки, або хвороба сечостатевої системи.

Є цукор

Їсти ласощі ложкою – зроблене добро обов’язково повернеться до сновидінню сторицею, в самий важкий момент йому допоможуть сторонні люди. Є цукор, змішаний з брудом або сміттям – стати об’єктом глузувань.

Якщо уві сні грезивший з жадібністю набивав рота цукром – наяву не зможе виконати взяті на себе зобов’язання. Бачити, як інші їдять – упустити удачу, відмовитися від вигідної пропозиції.

Тягати мішки з цукром під сні — наяву робити марну роботу

Бачити багато цукру в мішках

Сон, у якому привиділися мішки цукру, може мати кілька значень. Якщо мішки діряві, брудні і цукор прокидався на землю — чекають фінансові втрати із-за необачних рішень або обману ділового партнера. Целые мішки – сновидець зможе повернути загублену річ.

Перетягувати фасований цукор з місця на місце – виконувати роботу, яка не принесе результату.

Шматочки рафінаду уві сні

Як правило, рафінад у сні передвіщає приємні зміни в особистому житті, поява супутника життя або надійного друга. Розгризати солодкі кубики – відправитися подорожувати з коханим, приємно провести час. Розчиняти у воді, чаї, кава – закохатися в незнайомця, випробувати пристрасне насолоду.

Кидати на підлогу – розчаруватися у відносинах з коханим, піднімати – зустріти старого знайомого.

Продавати цукор на ринку

Сновидіння, в якому людина продає на ринку цукор, пророкує втрату удачі, труднощі і небезпеки, які зваляться на голову грезившего з його власної вини. Якщо покупців немає — уникнути проблем вдасться тільки дивом. А ось выстроившаяся чергу означає, що недоброзичливці об’єднають зусилля і зможуть заподіяти сновидінню великий збиток або підірвати його авторитет на роботі.

ВАЖЛИВО! Сон, у якому вдалося продати весь цукор, попереджає про пристріт або псування.

Сон про коричневий цукор (тростинний)

Такий сон пророкує зміна в матеріальному благополуччі, але не завжди в кращу сторону. Якщо в грезе людина посипає голову коричневим цукром і при цьому гірко плаче – його призначать на високооплачувану посаду, але робота не буде приносити задоволення. Насипати цукор кишеню – виграти в лотерею, отримати підвищення по службі, укласти прибутковий контракт.

УВАГА! Борсатися в цукровій купі, підійматися на неї – захворіти через порожніх переживань, загрузнути в марних сумнівах, страждати із-за невпевненості в собі.

Робити цукрову пудру

Взагалі цукрова пудра символізує поліпшення відносин з оточуючими, примирення в родині, щастя і любов. Самому перетирати цукор в ступці товкачиком в пудру– позбавлятися від накопичених турбот, переживань і сумнівів. Бачити, як це робить чоловік – до приємної новини або подарунку. Приснилося, що маленька дитина подрібнює цукор і їсть його – скоро повідомлять про поповнення в сім’ї близьких друзів або родичів.

ВАЖЛИВО! Сон, у якому незнайомець перемелює цукор пудру, а потім просипає її, віщує обман, втрату довіри між друзями або сварку.

Не варто засмучуватися, якщо приснилася греза передрікає випробування або розчарування в близьких людях. Краще прислухатися до такого попередження і подумати над тим, як знайти вихід із ситуації і зберегти добрі стосунки з оточуючими.

Сонник - тлумачення снів