До чого сниться цукор – сонник, розсипати або купувати цукор, бачити пісок чи рафінад шматочками уві сні

Незважаючи на те, що у багатьох сонники цукор символізує солодке життя і успіх у справах, в залежності від деяких деталей значення символу може змінюватися на протилежне. Як правильно розгадати цю мрію і на що звернути увагу?

Цукор по соннику Міллера

Пригрезился цукор у сні – наяву людиною опанує заздрість до друга або колегу по роботі. Також сновидіння віщує складності в досягненні поставлених цілей, розчарування і невдоволення життям, постійні сварки з коханою людиною.

k chemu snitsya sakhar   sonnik, rassypat ili pokupat sakhar, videt pesok ili rafinad kusochkami vo sne122 До чого сниться цукор   сонник, розсипати або купувати цукор, бачити пісок чи рафінад шматочками уві сніЮній особі цукор віщує легковажні стосунки

Тлумачення сну про цукор сонник Ванги

Ванга вважала цукровий пісок символом удачі і добробуту, а тому цей сон обіцяє швидке збагачення і щастя в особистому житті. Купити мішок цукру – відкрити прибутковий бізнес, їсти – здобути перемогу у складній справі, укласти вигідний контракт.

Цукровий сон в ісламському соннику

З точки зору цього сонника цукор предзнаменует труднощі в сімейному житті, конфлікти з чоловіком і сварки на ґрунті ревнощів. Можливо, надмірний контроль і необґрунтовані підозри призведуть до розпаду сім’ї. Якщо цукор у сні вкрали, виникнуть проблеми зі здоров’ям.

Кому приснився цукор?

Важливо при тлумаченні сну врахувати стать і сімейний стан грезившего, так як в деяких випадках це може кардинальним чином змінити значення побаченого.

Незаміжньою дівчині

Юній особі цукор передрікає веселі пригоди і легковажні стосунки зі зрілим чоловіком. Побачити в грезе білосніжні крупинки, розсипані по підлозі – до здійснення заповітної мрії, щасливого і заможного життя, швидкого заміжжя.

Якщо уві сні дівчина купує пакетики з рафінадом, то навряд чи її чекає швидка весілля, швидше за все вона зустріне іншого чоловіка, який і стане її обранцем.

k chemu snitsya sakhar   sonnik, rassypat ili pokupat sakhar, videt pesok ili rafinad kusochkami vo sne123 До чого сниться цукор   сонник, розсипати або купувати цукор, бачити пісок чи рафінад шматочками уві сніЦукрова вата у сні — до народження дівчинки

Вагітній

Жінкам, у яких вагітність протікає важко, сон про цукор обіцяє народження здорового і сильного малюка. На маленьких термінах привидевшаяся цукрова вата пророкує, що на світ з’явиться чарівна дівчинка, яка принесе батькам чимало радості. Твердий, сіруватого кольору або нерівної форми грудку рафінаду – провісник того, що плід виявиться чоловічої статі.

Заміжній Жінці

Заміжня жінка, яка побачила уві сні цукровий пісок, може не боятися зради або розладу в сім’ї, її дім буде повною чашею, а завистницам залишиться тільки мріяти про таке щастя. Цукор був розфасований по пакетиках – порадують діти, чекає приємний сюрприз від чоловіка. А ось цукрова пудра обіцяє приємну бесіду в дружній компанії.

Чоловікові

Для сильної статі ця солодкість обіцяє легковажні розваги, насолоду забороненим плодом з випадковою партнеркою. Змітати брудний цукор з підлоги віником – відновлювати репутацію на роботі, миритися з одним.

Неодруженому чоловікові пити чай з цукром в самоті – до швидкого знайомства з обраницею або веселій компанії, одруженому – до склок з родичами.

ВАЖЛИВО! Є цукор ложками одруженому чоловікові – наяву бути викритим у зраді.

Тлумачення сну по подробиць

Залежно від деталей сновидіння цукор може мати як додатне, так і від’ємне значення. Розберемося, на що звернути увагу при тлумаченні мрії і як розпізнати, що вона віщує?

Розсипати цукор уві сні

Якщо грезивший бачить, як уві сні розсипався цукор – наяву у нього виникнуть невеликі труднощі з грошима, можливо, зрадить близький друг. Приснилося, як ласощі розсипав дитина – належить стати свідком викриття підступів недоброзичливців, уникнути складнощів у відносинах з начальством.

Купувати цукор в магазині

Купувати рафінад у магазині – наражатися на небезпеку втратити фінансові вкладення або бізнес, позбутися хорошої роботи. Платити за цукор монетами – позбутися від турбот і переживань, пов’язаних з близькими людьми.

ВАЖЛИВО! Сон, у якому куплений цукор забули в магазині, передрікає розрив відносин з коханим через дріб’язкової сварки, або хвороба сечостатевої системи.

Є цукор

Їсти ласощі ложкою – зроблене добро обов’язково повернеться до сновидінню сторицею, в самий важкий момент йому допоможуть сторонні люди. Є цукор, змішаний з брудом або сміттям – стати об’єктом глузувань.

Якщо уві сні грезивший з жадібністю набивав рота цукром – наяву не зможе виконати взяті на себе зобов’язання. Бачити, як інші їдять – упустити удачу, відмовитися від вигідної пропозиції.

k chemu snitsya sakhar   sonnik, rassypat ili pokupat sakhar, videt pesok ili rafinad kusochkami vo sne124 До чого сниться цукор   сонник, розсипати або купувати цукор, бачити пісок чи рафінад шматочками уві сніТягати мішки з цукром під сні — наяву робити марну роботу

Бачити багато цукру в мішках

Сон, у якому привиділися мішки цукру, може мати кілька значень. Якщо мішки діряві, брудні і цукор прокидався на землю — чекають фінансові втрати із-за необачних рішень або обману ділового партнера. Целые мішки – сновидець зможе повернути загублену річ.

Перетягувати фасований цукор з місця на місце – виконувати роботу, яка не принесе результату.

Шматочки рафінаду уві сні

Як правило, рафінад у сні передвіщає приємні зміни в особистому житті, поява супутника життя або надійного друга. Розгризати солодкі кубики – відправитися подорожувати з коханим, приємно провести час. Розчиняти у воді, чаї, кава – закохатися в незнайомця, випробувати пристрасне насолоду.

Кидати на підлогу – розчаруватися у відносинах з коханим, піднімати – зустріти старого знайомого.

Продавати цукор на ринку

Сновидіння, в якому людина продає на ринку цукор, пророкує втрату удачі, труднощі і небезпеки, які зваляться на голову грезившего з його власної вини. Якщо покупців немає — уникнути проблем вдасться тільки дивом. А ось выстроившаяся чергу означає, що недоброзичливці об’єднають зусилля і зможуть заподіяти сновидінню великий збиток або підірвати його авторитет на роботі.

ВАЖЛИВО! Сон, у якому вдалося продати весь цукор, попереджає про пристріт або псування.

Сон про коричневий цукор (тростинний)

Такий сон пророкує зміна в матеріальному благополуччі, але не завжди в кращу сторону. Якщо в грезе людина посипає голову коричневим цукром і при цьому гірко плаче – його призначать на високооплачувану посаду, але робота не буде приносити задоволення. Насипати цукор кишеню – виграти в лотерею, отримати підвищення по службі, укласти прибутковий контракт.

УВАГА! Борсатися в цукровій купі, підійматися на неї – захворіти через порожніх переживань, загрузнути в марних сумнівах, страждати із-за невпевненості в собі.

Робити цукрову пудру

Взагалі цукрова пудра символізує поліпшення відносин з оточуючими, примирення в родині, щастя і любов. Самому перетирати цукор в ступці товкачиком в пудру– позбавлятися від накопичених турбот, переживань і сумнівів. Бачити, як це робить чоловік – до приємної новини або подарунку. Приснилося, що маленька дитина подрібнює цукор і їсть його – скоро повідомлять про поповнення в сім’ї близьких друзів або родичів.

ВАЖЛИВО! Сон, у якому незнайомець перемелює цукор пудру, а потім просипає її, віщує обман, втрату довіри між друзями або сварку.

Не варто засмучуватися, якщо приснилася греза передрікає випробування або розчарування в близьких людях. Краще прислухатися до такого попередження і подумати над тим, як знайти вихід із ситуації і зберегти добрі стосунки з оточуючими.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сонник - тлумачення снів