Двадцятий день місяця

Енергія двадцятого місячного дня повинна бути витрачена на духовні пошуки. Втім, більшість людей несвідомо витрачають її на подолання сумнівів і рішучі вчинки. Подолати себе, взяти новий бар’єр, піднятися на новий щабель духовного розвитку — ось ваші цілі на сьогоднішній день. Щоб з успіхом їх досягти, краще захистити себе від зайвих контактів і залишитися на самоті.

20 місячну добу
Період: 12 травня 01:20 – 13 травня 01:59
Фаза: Третя фаза місяця (розсіююча місяць)

Місяць знаходиться в знаку Козеріг
Період: 10 травня 13:38 – 12 травня 19:38

Події 20 місячну добу:12.05.2020 1:20
Третя фаза місяця (розсіююча місяць),
місяць у знаку Козеріг12.05.2020 19:38
Третя фаза місяця (розсіююча місяць),
місяць в знаку Водолій11.06.2020 0:53
Третя фаза місяця (розсіююча місяць),
місяць в знаку Водолій11.06.2020 13:31
Третя фаза місяця (розсіююча місяць),
місяць у знаку РибиСимволи 20 місячну добу:Символ – орелКамені –гірський кришталь, джеспидиг, червона яшма

День припускає замкненість у собі. Якщо це можливо, краще не їхати далеко від дому в цей день. Присвятіть себе домашнім обов’язкам, генеральному прибиранні. День сприятливий для роботи зі священними текстами. Взагалі все пов’язане з астральною, духовної, космічною енергією сьогодні знаходить відгук у внутрішньому світі людини. Сьогодні ваші вчинки можуть виявитися доленосними. Якась ситуація визначить ваше подальше життя.

Знайдіть свободу. Свободу від сумнівів і тяжких роздумів. Від вантажу минулого і фінансових заборгованостей. Якщо ви давно планували якийсь важливий вчинок і не могли на нього зважитися, сьогоднішній день ідеально підходить для його звершення. Не піддавайтеся гордині і зарозумілості. Не бурчіть, а зосередьтеся на подоланні перешкод. Коли візьмете мета, не уявіть про себе занадто багато. Сприймайте свою перемогу як природне явище вашого життя.

Сьогодні вдалий день для практикування усвідомлених сновидінь. Нічні мрії можна «замовити». Можна опинитися в чужому сні або побачити вирішення проблеми. Багато сьогоднішні сни згодом збуваються.

Здоров’я і харчування

Здоров’я і харчування . Корисні піст і голодування. Переїдання заборонено. Під забороною також алкоголь і м’ясо. Користь організму принесе похід в лазню або сауну. Сьогодні не рекомендується вдихати різкі запахи. Взагалі робота з запахами несприятлива. Сьогодні краще не вибирати духи і не користуватися ними. Не можна стригти волосся.

День травмонебезпечний. Також не рекомендується напружувати зір. Можливі болі в області лопаток, хребта і черева. Хвороби, почалися сьогодні, безпечні, але можуть затягнутися. Лікуйтеся звичайними методами, не міняйте лікаря. Хвороба пройде без ускладнень, якщо в будинку буде підтримуватися сприятлива атмосфера. Зберігайте оптимізм і доброзичливість.

Детальніше:

фізичне навантаження

На двадцятий день Місяця можете займатися помірними фізичними навантаженнями. Не варто перенапружуватися, не витрачайте сьогодні свої сили на накачування м’язів. Краще приділіть більше часу духовному розвитку.

Щоб досягти гармонії душі і тіла, спробуйте в цей день зайнятися медитативними практиками, очищенням організму, йогою. І обов’язково присвятіть трохи часу медитації. Це дозволить вам заспокоїти свої почуття і думки, краще зрозуміти свої потреби і бажання. Також дуже добре буде зайнятися дихальними практиками. Якщо ви ніколи раніше не стикалися з такими техніками, краще буде для початку проконсультир??тися з досвідченим інструктором. В крайньому випадку, почитайте підручники для початківців, в яких детально описаний процес їх виконання. Пам’ятайте, що користь приносить тільки те, що робиться правильно!

застілля

В цей день вкрай не рекомендується переїдати, навантажувати свій організм важкими продуктами. На двадцяті місячну добу переважають легкі енергії, що дарують нам багато енергії і додають життєвих сил. Якщо ж у цей час ви будете віддаватися обжерливості, то ризикуєте повністю нівелювати весь позитивний ефект і гарне вплив.

Не їжте сьогодні більше, ніж необхідно для функціонування вашого організму. Дуже важливо навчитися розрізняти відчуття голоду і підвищеного апетиту. У першому випадку нам дійсно необхідно приймати їжу, у другому – навпаки, постаратися перетерпіти помилкові позиви і не їсти зайву їжу. Переїдаючи, ми засмічуємо свій організм, забиваємо його енергетичні канали, робимося не здатними до відчуттів тонких енергій. Ми самі позбавляємо себе від рідкісного дару, даного нам природою: відчувати свої справжні потреби і бажання. В їжі в тому числі.

алкоголь

Так само, як і з їжею, алкоголем у цей день краще не зв’язуватися. Не варто вживати його навіть у мінімальних дозах, так як це спотворює наші реакції, спотворює почуття реальності. А в такий світлий і позитивний день буде справжнім злочином не скористатися нескінченними можливостями, які посилає нам Космос. Крім того, будь-яка випивка сьогодні перетворюється в справжню отруту для організму. І без того не надаючи на нього ніякого позитивного впливу на двадцятий день місячного місяця алкоголь в прямому сенсі слова може нас покалічити. Наші органи зараз працюють на очищення, активно оновлюються і відновлюються. Ідеальною допомогою в е??му процесі їм було б короткочасне голодування або легка дієта. Але, беручи алкоголь, ми навпаки, буквально ставимо палиці в колеса нашому організму, порушуючи в ньому всі процеси і ризикуючи його поламати.

Тому, як би не була велика спокуса, сьогодні повністю утримайтеся від прийому спиртних напоїв.

стрижка, фарбування волосся і зачіска

Цей день ідеально підходить для того, щоб присвятити його собі, роздумів і складання планів на майбутнє. Ви зможете відкрити дивовижні сторони своєї натури, головне, уважно прислухайтеся до своїх бажань. День сприятливий для початку нових відносин, зміцнення старих зв’язків. Зателефонуйте друзям, з якими ви давно не спілкувалися, провідайте далеких родичів – все це буде хорошими інвестиціями для вас.

Не рекомендується стригтися, може погіршитися психоемоційний стан.

Також не варто сьогодні фарбувати волосся. Це може серйозно нашкодити вашим д??лам.

Обережно, з розумінням робіть сьогодні вибір зачіски, так як у цей день космос дуже чутливий до будь-яких внутрішнім енергетичним змін.

Любов і відносини

Любов і відносини . Сьогодні один з тих днів, коли можна відчути всю красу людського спілкування. Люди відкриті до комунікацій. Знайдіть собі компанію единомышл??нников. Спілкування з ними допоможе вам відкрити очі на багато речей. Говоріть з родичами і близькими людьми, але не доводьте до з’ясування стосунків. Сварки спричинять за собою негативні наслідки. Для одруження день невідповідний. Зачаття дитини можна планувати, якщо у вашій парі немає брехні і лицемірства. В іншому випадку доля дитини може виявитися плачевною.

Детальніше:

спілкування

Відмінний час для спілкування! Цей день – світлий, чистий і енергетично легкий. Місяць дуже сприятливо впливає на самопочуття людей, на їх емоційність. Тому на двадцяті місячну добу ми будемо відкриті, комунікабельні і позитивні, будемо здатні дарувати приємні емоції оточуючим. У зв’язку з цим, ви можете відчути всю радість від людського спілкування. Не відмовляйте собі в тому, щоб поспілкуватися з близькими і рідними, друзями і колегами, з партнерами по бізнесу і своїм керівництвом. Не буде нічого страшного, якщо ви навіть заведете розмову з якимось незнайомцем на вулиці. Сьогодні несподівані зустрічі і знайомства можуть принести безліч приємних сюрпризів та несподіванок.

Загальною рекомендацією цього дня буде проводити якомога більше часу в соціумі, в спілкуванні з людьми, в розмовах і дебатах.

спори, з’ясування відносин

В цей день хоч і категорично не забороняється з’ясовувати стосунки, але все ж краще, якщо вам вдасться цього уникнути. Не проявляйте свої негативні емоції по відношенню до оточуючих вас людям, так як світ сьогодні буде як дзеркало: все що від вас буде виходити, до вас і повернеться.

Якщо ж з яких-небудь причин ви не змогли протистояти суперечок, сварок і з’ясування стосунків, намагайтеся зробити це в максимально м’якій формі, не кричіть, не відстоюйте категорично свою точку зору. Почуйте свого опонента, постарайтеся зрозуміти його позицію і проаналізувати аргументи. Буде чудово, якщо у вас вийде прийти до консенсусу і знайти компроміс у вашому спорі. Ви повинні проявляти терпіння, гнучкість, здатність чути оточуючих та толерантність до чужої думки, і тоді ваше життя буде гармонійною і щасливою.

одруження

Цей день – непоганий період для укладення шлюбів. Особливо він добре підходить для тих пар, чиї відносини вже перевірені часом, хто на сто відсотків впевнений у своєму виборі партнера і своїх почуттях один до одного.

Ідеальною буде сім’я у тих людей, які присвячують багато часу в своєму житті духовним практикам, особистісного росту і саморозвитку. Світлі місячні енергії цього дня посилять їх взаємне тяжіння, зміцнять шлюб буде довгим і щасливим. Всі люди, які тонко відчувають світ, можуть без побоювань вирушати сьогодні в ЗАГС. А ось для атеїстів, прагматиків, раціоналістів цей період не найкращий для створення сім’ї. Їх вн??інше енергії будуть перебувати в повній дисгармонії з енергіями Місяця. І якщо в інших сферах життя це не буде критичним, то від браку їм сьогодні точно краще відмовитися, так як такі сім’ї ризикують дуже швидко зруйнуватися.

секс

На двадцяті місячну добу краще знати міру в сексі. Не експериментуйте з новими позами і місцями, не будьте груби з партнером. Тільки ніжність і чуттєвість повинні в цей день визначати ваші відносини. Краще буде, якщо ваш секс сьогодні буде максимально традиційним. Займайтеся любов’ю у звичних для вас позах, не привносити в процес ніяких нових елементів. Основним у ваших інтимних відносинах на двадцятий день Місяця нехай буде якість, а не креативність. Також подбайте про те, щоб і ви, і ваш партнер відчували максимальний комфорт.

Але це не означає, що секс повинен бути прісним і нудним. Просто зробіть упор на спокійних емоціях і обопільній насолоді, а не на креативності.

зачаття

Двадцятий день Місяця – не найкращий час для зачаття. Діти, яких зачали в цей час, будуть страждати. Це зовсім не означає, що їх життя буде жахливою і важкою. Швидше страждання їх будуть внутрішніми, вони будуть виникати як реакція на неузгодженість їх уявлення про ідеальну життя з тим, що вони будуть отримувати за фактом. Від такого дисбалансу, від неможливості отримати бажане, з великою часткою ймовірності можна стверджувати, що ці люди стануть озлобленими на навколишній світ, на інших людей і навіть на себе. Вони, як правило, ростуть замкнутими, нервовими, похмурими, безрадісними. Вони володіють прекрасними здібностями доводити до депресії близьких людей. Їх негатив і похмурість гнітюче діють на тих, хто опиняється поруч.

Правда, у вкрай рідкісних випадках діти, зачаті на двадцяті місячні добу, виростають сильними і морально стійкими особистостями, здатними надихати і вести за собою інших людей.

Робота і творчість

Робота і творчість . Місяць благоволить лідерам і ораторам, всім амбітним і цілеспрямованим людям. Сьогодні можна починати будь-яку справу, будь-який новий проект. Все розпочате прине??ет удачу. Можна проводити рекламні акції, так як свідомість людей відкрито до будь-якого роду інформації. Взагалі всі операції — торгові, фінансові — приречені сьогодні на успіх. Головне, не відволікатися на рутину. Займатися дрібними, неважливими або навіть нікчемними справами сьогодні не рекомендується. Налаштуйтеся на наполегливу працю і на перемогу.

Можна вирушати у відрядження або подорож. Бізнесмени, вчені і творчі люди — сьогодні всі успішні і рішучі. Публічні виступи будуть даватися легко. Не бійтеся приймати важливі рішення або вступати на керівну посаду. Якщо ви вирішили звільнитися або змінити сферу діяльності, зробіть це сьогодні. Єдине, чого робити не слід, це затівати судові розгляди. Будь-які форми з’ясування стосунків у двадцятий день місяця небажані.

Детальніше:

починання

Двадцятий день місячного місяця – один з кращих в календарі для будь-яких починань! В цей час вам буде вдаватися все, від дрібних справ, до глобальних і складних проектів. Тому якщо у вас були давно заплановані завдання, сьогодні правильний день для того, щоб починати втілювати їх у життя. Місяць благоволить амбітним і цілеспрямованим людям. Тому все, за що ви переживали, що довго обмірковували і до чого не наважувалися розпочати, починайте робити на двадцяті добу! Час для роздумів пройшло, тепер настав час діяти! І складно знайти більш підходящий для цього день.

Будь-які проекти в сфері бізнесу, творчості, науки, фінансів, торгівлі, законодавства і юриспунденції, розпочаті у цей період, дадуть прекрасні результати. Навіть самі складні і заплутані на перший погляд справи самим дивним чином будуть вирішуватися легко і просто. Ви і самі не завжди будете розуміти, за рахунок чого так швидко досягнете своїх цілей.

бізнес

Час відмінно підходить для рішення бізнес питань і завдань. Ви будете ефективні і продуктивні, здатні мислити чітко, раціонально, робити правильні висновки в кожній із ситуацій. У цей день рекомендується приділити увагу складним завданням, великим проектам, приймати відповідальні рішення і проявляти ініціативу, не боятися відповідальності і наслідків своїх дій. Не варто нескінченно обдумувати кожен свій крок. Ризикуйте, дійте швидко і приймайте рішення в кожній із ситуацій. Така тактика дасть найкращі результати.

Також сьогодні вдалим буде підписання великих контрактів, укладення нових угод. Можете займатися цінними папір??і чи проводити переговори з ключовими партнерами. Будь-які дії, спрямовані на розширення бізнесу і зміцнення ваших позицій на ринку, дадуть дуже хороші результати.

грошові операції

Сьогодні один з найкращих днів для заняття будь-якими справами, пов’язаними з грошима. Ви можете сміливо укладати ризиковані на перший погляд угоди, маніпулювати великими сумами, робити інвестиції, розширювати статутного фонду компанії, не давати гроші в борг або брати кредити для розширення бізнесу. На двадцяті добу Місяць протегує фінансів, роблячи нас дуже продуктивними в цій сфері. Але великий успіх буде супроводжувати в цей день тих, хто активний, цілеспрямований, хто буквально “горить” своєю роботою і проектами. Ледачим і пасивним людям не варто чекати ніяких чудес. В цей день, як ніколи, справедлива прислів’я “під лежачий камінь вода не тече”.

Якщо ви з якоїсь причини довго відкладали цінні покупки і придбання будинок, сьогодні найкращий час, щоб їх здійснити. Також можете витратити гроші на послуги і задоволення: сходити в дорогий ресторан, спа-салон або купити квитки і відправитися у відпустку.

спілкування з начальством, податки

Двадцятий день місячного місяця дуже позитивний, наповнений гарними енергіями і вібраціями. Він відмінно підходить для спілкування з людьми загалом, і з начальством зокрема. Сьогодні ви можете сміливо звертатися до свого керівництва з будь-якими проханнями і питаннями. Можете обговорити всі найбільш складні й спірні питання, які давно відкладали в “довгий ящик”. Якщо ви зважитеся підняти питання і своїх нових зарплатних очікуваннях, функціональних обов’язках або умовах праці, з великою часткою ймовірності ваші прохання будуть задоволені. Нехай навіть ви не отримаєте всього бажаного, але багато з побажань ваш керуй??ялина врахує в майбутньому.

Не варто тільки в розмові з начальством переходити на особистості, відкрито скаржитися на щось або на когось. Це буде розцінено не найкращим чином і не кращим чином позначиться на вашій репутації.

зміна місця роботи

Цей день – чудовий час для зміни місця роботи. Не важливо, як довго ви йшли до цього кроку, як добре все обдумали і вирішили, наскільки погано вам у вашій поточної компанії. Якщо в цей день вам трапиться пропозицію, що здається на перший погляд краще того, що ви маєте зараз, можете сміливо погоджуватися! Місяць благоволить будь-яким починанням і кар’єрним змін на двадцятий день місяця, тому навіть спонтанні рішення про зміну роду діяльності та/або компанії виявляться дуже вдалими в довгостроковій перспективі.

Вас буде радувати новий колектив, з великою часткою ймовірності вдасться знайти спільну мову з новим начальством і встановити з ним довірчі та хороші робочі стосунки. Ваше фінансове становище також має всі шанси значно покращитися. Якщо ви поведете себе відповідально, покажете з перших днів свої найкращі риси, будете працьовитим і ініціативним, попереду вас чекають найбільш радісні перспективи.

нерухомість (купівля, продаж, обмін)

Сьогодні один з найкращих днів для того, щоб зайнятися питаннями, пов’язаними з нерухомістю. Ви можете сміливо укладати будь-які контракти, підписувати договори купівлі/продажу, оплачувати свої покупки або приймати гроші на рахунок. Це просто чудове для будь-яких нових справ, проектів, для фінансових операцій і укладання угод. Тому разом всі ці фактори будуть самим позитивним чином впливати на операції, пов’язані з нерухомістю.

Велика ймовірність того, що вам будуть траплятися сьогодні “правильні” люди, відповідальні брокери, хороші покупці або чесні продавці. Ризики прог??реть або втратити гроші мінімальні.

Якщо ви розглядаєте вкладення грошей у нерухомість як варіант довгострокової інвестиції, можете сміливо на це вирішуватися, ймовірність заробітку і примноження грошей дуже висока.

творчість

Сміливо займайтеся творчістю в цей день, творіть і витворяють будь-які безумства, креативьте і придумуйте неймовірні твори! Вам це принесе масу приємних емоцій, радості і задоволення! Можете зайнятися улюбленим видом діяльності, змайструвати своїми руками. Адже, наприклад, та ж різьблення по дереву, виготовлення дитячих іграшок або пошиття одягу теж у своєму роді прекрасне творче заняття!

Якщо ж ви заробляєте продажем продуктів своєї творчості, то сьогодні один з кращих днів для того, щоб виставити на продаж свої нові твори. Двадцяті місячну добу разюче вдалий у фінансовому плані день. Ви можете з легкістю заробити хороші гроші і знайти нових відданих покупців і шанувальників вашого таланту.

наука

Сьогодні дуже сприятливий день для заняття науковими проектами і справами. Ви сміливо можете приділити час як продовження своїх раніше розпочатих досліджень, так і взятися за які-небудь нові цікаві і складні теми. Цей день чудово підходить для починань, тому можете сміливо і без роздумів приступати до того, що довго відкладали в довгий ящик, на що не вистачало часу, сил чи впевненості у своїх здібностях завершити розпочате.

В цей день постарайтеся провести якомога більше часу серед своїх колег і однодумців, відвідуйте конференції, симпозіуми. Спілкування з людьми піде вам на користь.

Також сьогодні добре буде задействоват?? у своїх дослідженнях колег і аспірантів. Групова робота допоможе вам досягти ефекту синергії, прискоривши ваші дослідження і поліпшивши їх результат.

мистецтво

Двадцяті місячну добу – просто ідеальний час для заняття будь-якими видами мистецтва. Ви можете продовжувати свої старі проекти, так і братися за нові. Ставте собі амбітні цілі, беріться за складні задумки, не бійтеся експериментувати з формами, текстурою, матеріалами. Сьогодні Місяць сприятливо впливає на активних, цілеспрямованих, стримані в оцінках та уявленнях людей, допомагаючи їм у будь-яких їхніх справах.

Якщо ваша професійна життя з мистецтвом ніяк не пов’язана, спробуйте зробити його своїм хобі. Сходіть сьогодні на будь-майстер-клас, курси або виставку, наповніть своє життя прекрасним, перейдіть між сферами діяльності. Так ви смо??єте відновити своє емоційне рівновагу, розвантажити голову, поглянути на свої поточні завдання під новим кутом, стати більш продуктивним на роботі.

навчання (іспити)

Цей день чудово підходить для навчання. Вся нова інформація буде даватися вам з легкістю, ви отримаєте справжнє задоволення від процесу запам’ятовування. А в кінці дня будете горді своїми успіхами. На двадцяті добу місяця Місяць сприятливо впливає на людей, відкритим до пізнання нових речей, на творчих і креативних особистостей, які працюють над собою і здатні змінюватися, розвиватися і рости.

Якщо ви вже давно не студент, спробуйте в цей день почати вивчати щось нове просто так, для себе. Наприклад, чудово буде проходити процес вивчення іноземних мов. Ви з подивом зауважите, що те, що здавалося складним ?? заплутаним, незрозумілим і страшним, дається вам на диво легко і просто! І не важливо, скільки вам років. Вчитися ніколи не пізно.

Цей період сприятливий для здачі іспитів і тестів. При належній підготовці ви отримаєте чудові результати.

домашні справи (ремонт, прибирання)

Цей день просто ідеально підходить для заняття домашніми справами. Ви можете починати ремонт, зайнятися прибиранням, переклеювати шпалери, фарбувати стіни, міняти меблі. Будь-яка діяльність, пов’язана з облаштуванням житлового приміщення, піде сьогодні на користь вашому будинку. Будь-які зміни простору допоможуть поліпшити його енергетику, наповнити будинок затишком і гармонією. Головне пам’ятайте, що все має робитися з гарним настроєм, бажанням, позитивом і світлими думками. Якщо ви будете робити що-то “з-під палки”, якщо вам не подобається ваше заняття, то краще навіть не беріться за нього. Це дуже негативно позначиться на ??ашем внутрішньому самопочутті, всередині вас зросте напруга, ваші вчинки і думки будуть перебувати в повній дисгармонії. Таке положення речей, неузгодженість енергій може бути небезпечним. Краще всіма силами постаратися уникнути цього стану.

Народжені в цей день

Народжені в цей день мають непоступливим характером. Його батькам доведеться помучитися, викорінюючи злість і впертість з серця дитини. В кращому випадку людина двадцятого місячного дня стає аскетом. Він воліє самостійно досліджувати будь-яку ідею або шукати таємні знання. Іноді він стає одержимий своєю ідеєю. В його душі можуть прокинутися гординя і зарозумілість. Якщо не придушити ці почуття, людина піднятися над оточуючими, стане диктатором. Він буде пропагувати свою ідею як єдино вірну. Ні до чого хорошого це не призведе. Побороти в собі пороки може тільки здоровий сміх. Народжені сьогодні люди люблять і вміють сміятися, у них гарне почуття гумору. Головне, щоб воно не зникло під натиском надмірної зарозумілості.

Подробиці 20 місячного дня стосовно до різних сфер діяльності – класична трактування

начинанияобщениебизнесденежные операцииобщение з начальством, налогисмена місця работынедвижимость (купівля, продаж, обмін)творчествонаукаискусствообучение (іспити)путешествияотдыхзастольеалкогольспоры, з’ясування отношенийсексбракосочетаниезачатиефизическая нагрузкадомашние справи (ремонт, прибирання)сныстрижка, забарвлення і зачіска волосИсточник: www.life-moon.pp.ru

Сонник - тлумачення снів