Двадцять другий місячний день

День вважається несприятливим, оскільки відбувається поворот енергетичного потоку. Разом з тим енергія підсилює розумові здібності людини. Тому сьогоднішній день можна витратити на навчання або ворожіння. Приплив натхнення випробують філософи і мудреці. Сьогодні ви як ніколи чуйні до інформації. Придивіться — вас оточують знаки і підказки. Спостерігайте, аналізуйте побачене. Іноді випадково побачене подія може виявитися ключем до вирішення вашої старої проблеми. Активізуйте розум і свідомість, будьте уважні. Важлива інформація міститься навіть в снах.

22 місячну добу
Період: 14 травня 02:27 – 15 травня 02:48
Фаза: Третя фаза місяця (розсіююча місяць)

Місяць знаходиться в знаку Водолій
Період: 12 травня 19:38 – 15 травня 05:24

Події 22 місячну добу:14.05.2020 2:27
Третя фаза місяця (розсіююча місяць),
місяць в знаку Водолій14.05.2020 17:02
Четверта фаза місяця (бальзамічна місяць),
місяць в знаку Водолій13.06.2020 1:25
Третя фаза місяця (розсіююча місяць),
місяць у знаку Риби13.06.2020 9:23
Четверта фаза місяця (бальзамічна місяць),
місяць у знаку РибиСимволи 22 місячну добу:Символ – слонКамені –агат, нефрит блакитний, сапфір синій, бурштин, яшма сінія

Можна вчити інших людей, передавати свої знання. Саме час дослідити своє коріння. Пошуки нових знань увінчаються успіхом, тому у істориків і археологів сьогодні вдалий день. Спробуйте зайнятися пошуками таємного знання. Читайте між рядків. Всю отриману інформацію використовуйте тільки на благо. В іншому випадку може погіршитися ваше здоров’я або від вас відвернеться успіх. Незважаючи на те, що сьогодні вас можуть відвідати оригінальні ідеї і цікаві рішення, починати нових справ, пов’язаних із ними, не варто. Для важливих проектів день несприятливий. Краще займіться своїм розумовим і духовним розвитком. Дослідіть власні можливості, переосмисліть плани на майбутнє і події минулого.

Символ сьогоднішнього дня — індійський бог мудрості Ганеша. Він протегує мудрецям і всім, хто відкритий для нових знань. Іноді отримано??е нових знань пов’язане з труднощами. Можна гадати, тільки не на картах. Карти взагалі не рекомендується брати в руки сьогодні. Медитуйте, вивчайте символи і письмена. Двадцять другий місячний день — також день відкритого серця. Допомагайте навколишнім, будьте щедрі, проявляйте альтруистичность. Сьогодні легко просити вибачення у інших і прощати самому.

Здоров’я і харчування

Здоров’я і харчування . Сьогодні корисно насичуватися і є стільки, скільки захочеться. Тому не соромтеся відвідувати або влаштовувати застілля. Не відмовляйте собі ні в чому. Вживання алкоголю теж допустимо. Є краще рослинну їжу. Уразливі частини тіла — тазостегновий суглоб, крижі, нижня частина хребта, верхня частина стегон. У зв’язку з цим не рекомендується робити різких рухів. Виникла сьогодні хвороба може затягтися. Нерідко хвороби виявляються хронічними. Для швидкого зцілення важливо вибрати хорошого лікаря і співпрацювати з ним. Сьогодні можна відвідати перукарню.

Детальніше:

фізичне навантаження

Сьогодні гарний час для заняття спортом, для помірних фізичних навантажень. Якщо ви не будете надмірно перевантажувати свій організм, виснажувати його повністю тренуваннями, то після занять ви відчуєте прилив сил і енергії, ви будете свіжим і бадьорим.

Двадцять другий місячний день більше підходить для занять, які розслаблюють м’язи. Добре буде, наприклад, поплавати в басейні, зайнятися йогою і розтяжками, зробити неспішну і тривалу прогулянку на свіжому повітрі, помедитувати на природі. Але точно не варто займатися в тренажерному залі, не захоплюйтеся силовими видами спорту. І навіть качати прес сьогодні не рекомендується. Ви будете відчувати дискомфорт в тих частинах тіла, де ваші м’язи будуть спазмированы. І не так легко буде позбутися від цього неприємного відчуття.

застілля

Сьогодні з чистою совістю можете влаштовувати бенкети і застілля. Це просто відмінний час для того, щоб насолоджуватися їжею і забути практично про всі обмеження! На двадцять другу добу Місяць дуже сприятливо впливає на наші органи травлення, покращуючи їх функціональність і здатність справлятися навіть з самою важкою їжею. Тому улюблені стейки, спагеті, піца, бюргери, картопля, бутерброди, торти, солодка вода, будь-які салати та десерти можуть бути присутніми у вашому меню. Звичайно, ви повинні віддавати собі звіт щодо користі цієї їжі і розуміти її потенційний шкоду. Але якщо у звичайні дні ви намагаєтеся харчуватися правильної і здоровою їжею, то сьогодні можете зробити виняток і дозволити собі все що завгодно! Сходіть в улюблений ресторан або покличте в гості друзів і влаштуйте вечірку вдома. Будь-який з цих варіантів дозвілля стане гарним завершенням непростого дня.

алкоголь

Сьогодні прийом алкоголю не протипоказаний, можете дозволити собі вживати улюблені напої. Як і у випадку з їжею, особливої шкоди для організму випивка не принесе. Але будьте обережні з кількістю випитого! Адже завжди є доза, після якої алкоголь вже стає не в радість.

Якщо ви підете в ресторан або вирішите влаштувати вечірку вдома, з розумом підбирайте напої під страви. Вивчіть кращі варіанти поєднання їжі і алкоголю, і тоді наслідки для організму будуть мінімальні. Можливо навіть навпаки, в правильно підібраному варіанті ви полегшите навантаження на органи і поліпшить травлення.

Ідеальним варіантом буде вживати один напій цілий вечір. А заважати алкогольні напої різної міцності просто протипоказано! Наприклад, пити пиво і горілку в один вечір забороняється!

стрижка, фарбування волосся і зачіска

У цей день добре присвятити час філософським роздумам, задумайтеся про сенс життя або про ваших глобальних цілях. Ви можете бути дуже здивовані тим, які відповіді отримаєте з глибин своєї свідомості.

Якщо ви давно не були у відпустці, спробуйте почати планувати його сьогодні. Це стане для вас великим мотиватором і стимулом до нових звершень, додасть вам сил і надихне на нові справи.

Здоров’я може покращитися, але велика ймовірність появи зайвої ваги.

Використовуйте тільки натуральні барвники і красьтесь тільки в натуральні кольори! Так ви п??итянете до себе грошові потоки і поліпшити фінансове становище.

Вкрай не рекомендується сьогодні експериментувати з волоссям! Зробіть максимально зручну і звичну для вас зачіску, краще, якщо це буде просто звичайний “хвостик” або косичка.

Любов і відносини

Любов і відносини . Багато спілкуватися з людьми сьогодні не варто. Навколишні схильні до вдавання, брехні або маніпулювання. Бесіди навряд чи будуть плідними. Залучені в розмову люди неохоче обмінюються думками, не розраховуйте на безкорисливу допомогу. Проводити переговори не рекомендується. Від з’ясування стосунків теж по можливості краще утриматися.

Для спілкування зі своїми близькими і рідними людьми день також не сприятливий. Влаштовувати одруження сьогодні не можна. Зачата в цей день дитина буде мудрим і добрим. У майбутньому швидше за все стане вченим або пов’яже своє життя з пошуком нової та суспільно важливої информацие??.

Детальніше:

спілкування

Не варто сьогодні зайвий раз вступати в контакт з оточуючими людьми, день дуже несприятливий для комунікацій. Будь-яке спілкування не дасть вам очікуваного позитивного ефекту, ви будете тільки розчаровані грубістю, зайвою емоційністю і деколи навіть неприхованою агресією оточуючих.

Тому краще присвятіть цей час собі, своїм саморозвитку, медитаціям, читання, обмірковування нових майбутніх проектів. Ніякої особливої користі від соціуму сьогодні все одно не варто очікувати.

На двадцять другий місячний день дуже добре безмовно спостерігати за світом. Будьте уважні до всіх дрібниць, до будь-яких знаків і подій, які будуть відбуватися навколо вас. Ви можете прийти до несподіваних важливих висновків, оскільки світ сьогодні дає багато підказок щодо нашого життя.

спори, з’ясування відносин

Сьогодні не найкращий день для з’ясування стосунків, але в принципі, це й не забороняється. Якщо у вас назріла конфліктна ситуація, і ви відчуваєте, що вона створює для вас багато моральних незручностей, внутрішнє напруження ніяк не проходить, то краще розставити всі крапки над “і”, ніж доводити себе до нервового зриву. Пам’ятайте тільки, що будь-який конфлікт повинен вирішуватися спокійно, без істерик і необґрунтованих звинувачень на адресу опонента. Не проявляйте непотрібних емоції, адже вони тільки роблять вас слабкіше в очах оточуючих людей. Рішення ситуацій повинно виходити з голови, спробуйте раціонально все проанали??ировать і висловити свої доводи і претензії. І не забувайте, що аргументи другої сторони також потрібно вміти чути!

У спорах ж з близькими людьми можете проявляти емоції. Якщо відчуваєте, що від цього вам стане легше, бийте тарілки, кричіть, можете навіть поплакати. Іноді вихід почуттям теж необхідно давати. Але запам’ятайте головне: не дозволяйте собі ніякої агресії, злості! Це руйнівні емоції, які можуть зруйнувати будь-які відносини.

одруження

Двадцять другий день місячного місяця – непоганий час для укладення шлюбу. Але якщо у вас є хоч найменші сумніви з приводу того, чи варто укладати союз з цією людиною, то краще похід в РАГС сьогодні відкласти.

Якщо ж ви все-таки зважилися на весілля, то вона повинна бути максимально пишною, з великою кількістю запрошених, з конкурсами, танцями, великою кількістю їжі і випивки. Адже ще в стародавніх джерелах зустрічається згадка, що енергетика цього дня буквально “заряджає” шлюбний союз людей. І чим більше веселощів, позитиву, радості, шуму навколо, тим міцніше буде сім’я.

Шлюби, укладені сьогодні, як правило, бувають стаб??льными і міцними, неприємності рідко приходять у ці сім’ї. Але подружжя повинні мати на увазі, що вони обидва повинні постійно перебувати у духовному розвитку, інакше дуже швидко можуть набриднути один одному. Також в цих шлюбах неприпустимо ставити матеріальні цінності на перше місце. Надмірне зациклення на матеріальних благах згубно позначиться на ваших відносинах.

секс

На двадцять другий місячний день секс не протипоказаний, ну краще, якщо ви будете знати міру, не потрібно ставати рабом своїх бажань. Не рекомендується експериментувати з позами, не варто займатися сексом “по-швидкому” в незвичних для вас місцях. Сьогодні все має бути максимально традиційно і спокійно.

Почніть вечір з прекрасного вечері, створіть романтичну атмосферу за допомогою свічок, квітів і ароматів. Будьте ніжні і чуттєві, подаруйте своєму партнеру відчуття його унікальності, оточіть його турботою, увагою і теплом. Нехай ваша прелюдія розтягнеться надовго, адже іноді від підготовки, і від очікування якоїсь події можна отримати бол??більше задоволення, ніж від самого процесу.

Забудьте сьогодні про випадкових зв’язках, це абсолютно невідповідний час для таких експериментів.

зачаття

Час цілком вдале для зачаття. Діти, які були зачаті саме сьогодні, з юних років славляться своєю унікальною пам’яттю і допитливістю. Вони справжні маленькі “чомучки”. Навчання їм дається легко і просто, без надмірних зусиль і старань. Такі малюки справжня радість і щастя для своїх батьків, так як в дитинстві, як правило, з ними ніколи не виникає особливих проблем.

Виростаючи, ці люди стають доброзичливими, відкритими і приємними у спілкуванні. Їх дуже люблять оточуючі за відкритість, справедливість і безвідмовність допомоги. У них непохитні принципи і залізна сила волі, які допомагають добиватися самих божевільних ??ялин. Але при всьому при цьому вони ніколи не “йдуть по головах” інших, навіть поважаючи своїх супротивників.

Зачаті на двадцять другі місячну добу часто стають психологами, провидцями, астрологами.

Робота і творчість

Робота і творчість . Ділові контакти рекомендується обмежити. Ніяких серйозних справ починати сьогодні не можна. Займайтеся несуттєвими або дрібними питаннями. Операції з торгівлею нерухомістю краще перенести. Забудьте і про судових розглядах. До начальства з питаннями і пропозиціями сьогодні краще не підходити. Взагалі рекомендується скоротити кількість контактів на сьогоднішній день. Якщо ви відчуваєте, як у вас зароджуються негативні емоції, постарайтеся стриматися. Не починайте подорожей в цей день, не міняйте місце роботи, не вирушайте у відрядженні. Нехай день пройде тихо і розмірено.

Детальніше:

починання

День несприятливий для будь-яких починань. Сьогодні місячні енергії перебудовуються і змінюють свій напрям, роблячи нас слабкими та вразливими. Хоча ми не будемо відчувати. Наша креативність і фантазія будуть на високому рівні, нам в голову постійно буде приходити багато ідей та задумів. Але братися за їх реалізацію абсолютно протипоказано! Постарайтеся зафіксувати всі свої думки, обміркувати їх без емоцій, дати їм раціональну оцінку. До втілення своїх ідей у життя приступите в більш сприятливий місячний день.

Замість того, щоб проявляти сьогодні марну активність, постарайтеся зосередитися на собі, св??їх почуттях і думках, переосмислити те, що відбувається у вашому житті. День гарний для внутрішніх споглядань і медитацій.

Ну а будь-які наші нові справи, за які ми візьмемося в цю місячну добу будуть давати зворотний результат, виснажуючи нас фізично і морально. Гра не варта свічок.

бізнес

Двадцять другий день місячного місяця не протипоказаний для заняття бізнесом. Можна сказати, що це, швидше, нейтральне час, коли будь-які результати будуть залежати тільки від витрачених нами зусиль, а не від негативного або позитивного впливу Місяця. Тому будьте максимально сконцентровані і уважні, приймайте рішення свідомо і раціонально. Але не варто відкидати і спонтанні думки та ідеї, які можуть прийти вам в голову. Цей день дуже символічний, він переповнений знаками і малопомітними підказками, які дає нам світ. Не завжди ми зможемо зафіксувати їх у свідомості. І тут нас буде виручати підсвідома частина нашого єства. П??цим якщо ви не будете здатні пояснити раціонально, але точно будете впевнені в правильності свого рішення, тоді однозначно прислухайтеся до своєї інтуїції.

У силу неоднозначності цього дня постарайтеся не займатися ніякими важливими, складними, ризикованими справами. Краще присвятіть час звичайним рутинним завданням.

грошові операції

Сьогодні можна займатися операціями, пов’язаними з грошовими переказами і оплатами рахунків. Але врахуйте, що краще не зв’язуватися з серйозними проектами, які вимагають значних інвестицій. Також не варто витрачати великі суми грошей на будь-які цінні придбання, проводити оплати за великим контрактам, купувати валюту, брати кредити. Це може бути не дуже безпечно для стабільності вашого фінансового становища.

Якщо ви бухгалтер, ринковий брокер, банкір або ваша професійна діяльність яким-небудь іншим чином безпосередньо пов’язана з грошовими операціями, будьте особливо обережні в цей день! Уважно, декілька раз перевіряйте кожен свій крок, обмірковуйте рішення, які будете приймати. Забудьте про будь-яких ризикованих кроків, вони будуть невиправданими.

спілкування з начальством, податки

На двадцять другий місячний день не варто ризикувати, по можливості постарайтеся уникнути спілкування з начальством. Це не найкращий період для вирішення будь-яких питань, будь то особисті прохання або обговорення робочих завдань. Ваш директор буде нервовим і дратівливим, справи в бізнесі сьогодні можуть йти не кращим чином. Тому зробіть все, щоб не потрапляти йому “під гарячу руку”. Будьте особливо обережні з керівниками, які є і власниками бізнесу. У разі, якщо контакту уникнути не вдасться, дуже акуратно вибирайте слова при розмові з ними. Будь-яке ваше слово неправильне може зіграти про??ень злий жарт з вами і вашою кар’єрою. Ні в якому разі не намагайтеся себе виправдовувати, якщо вам вкажуть на якісь “проколи”. В даному випадку буде правильніше відразу визнати свої помилки і обговорити варіанти виходу зі сформованої ситуації. Щирість, чесність і вміння визнавати свою неправоту – ті якості, які завжди високо цінувалися хорошими керівниками.

зміна місця роботи

Сьогодні дуже поганий час для зміни роду діяльності. Як і всі починання в цей день, таке ваше рішення не буде успішним. Можна сильно розчаруватися в новому роботодавця. Прийнявши не обдумане рішення, ви ризикуєте сильно про це пошкодувати. Будьте особливо обережні, якщо пропозиція нової роботи прийшов до вас від конкурентів. Можливо, це просто елемент “політичної” гри з переманювання кращих кадрів для ослаблення позицій на ринку вашої поточної компанії. Не можна бути на 100% впевненим в тому, що вони відчувають потребу в вакансії, яку ви займаєте, і зацікавлені у вас дійсно як в життєво необх??ходимом фахівця. Прийнявши таку пропозицію, ви можете так і не зробити успішну кар’єру, навіть якщо виграєте в заробітній платі. Не виключено, що незабаром вам знову доведеться шукати нову роботу.

нерухомість (купівля, продаж, обмін)

Відмовтеся від будь-яких своїх планів на цей день, пов’язаних з питаннями нерухомості. Причому не грає ролі, чи входить це в сферу ваших професійних інтересів або ви виступаєте в ролі покупця/продавця. Двадцять другий день Місяця абсолютно невідповідний, важке і невдалий час для здійснення будь-яких операцій з нерухомістю.

Угоди, укладені в цей день, можуть бути оскаржені в суді, велика ймовірність, що вам попадуться нечесні клієнти або справжні шахраї. Не можна бути впевненим ні в кому не можна довіряти навіть перевіреним партнерам.

Якщо ж ви задумали купівлю квадратних метрів, то врахуйте також, що сьогодні не найкращий день для великих фінансових витрат. Вони можуть принести великі збитки!

творчість

Цей день місячного календаря цілком підходить для занять творчістю. Ви можете присвятити день улюбленій справі, чи це ваше основне заняття або ж просто хобі. Енергетика дня буде сприятливою для всіх занять, що потребують фантазії і креативності. Сьогодні добре зайнятися тим, що пов’язано з візуалізацією образів і сюжетів. Наприклад, графічним дизайном, фотографією, малюванням, ліпленням. У цей період праве півкуля мозку буде дуже активним, і заняття творчістю – це один з найкращих способів проявити цю активність. Навіть у тих, хто ніколи не робив нічого своїми руками і вважав, що у нього немає фантазії, сьогодні все буде виходити найкращим чином.

Для людей, які професійно займаються творчістю, важливо пам’ятати, що у цей день не варто братися за нові проекти. У всіх інших запланованих справах можна себе не обмежувати.

наука

Двадцять другий день місячного місяця – вдалий час для заняття наукою. Це не найпростіший день у календарі, але при певних витрачених зусиллях ви зможете отримати прекрасні результати.

Постарайтеся сьогодні не лінуватися і працювати по повній. Адже те, що ви отримаєте на виході, ніяк не залежить від небесного світила, це повністю ваша відповідальність.

Ви можете з успіхом продовжувати роботу над своїм проектом, займатися поточними дослідженнями, залучати до них своїх студентів і колег. Також багато користі принесуть вам публічні виступи. Наприклад, зробивши доповідь на науковій конференції, ви можете одержати несподівану зворотний зв’язок від одного з колег, яка змусить вас поглянути на свою проблематику під іншим кутом, переосмислити свою роботу і прийти до нових несподіваних висновків.

мистецтво

Сьогоднішній день прекрасно наповнювати будь-якими активностями, які пов’язані з мистецтвом. Постарайтеся більше часу приділити цьому заняттю, дізнатися більше нової інформації, удосконалювати свої навички та вміння. Дуже добре, якщо у вас є керівник, який зможе навчити вас новим технікам і прийомам в улюбленій справі. В крайньому випадку, не полінуйтеся сьогодні і пошукайте інформацію в інтернеті. Це відмінний час не просто для того, щоб займатися своїми звичними справами, але і для того, щоб розширити свої творчі можливості і навчитися новим прийомам і технікам.

Крім безпосереднього процесу творчості, буде добре, якщо ??и проведете час у колі своїх однодумців і колег, поділіться своїми думками та поглядами, обговоріть нові тенденції в світі мистецтва.

навчання (іспити)

Двадцять другі місячну добу – просто ідеальний час для навчання! Це один з кращих днів календаря для того, щоб пізнавати нові техніки та прийоми, для того, щоб вдосконалювати свої знання в улюбленій справі, або просто вчитися чомусь новому. Також з упевненістю можна сказати, що це найкращий час для всіх школярів і студентів. Адже сьогодні просто ідеальний день для навчання! В такі сприятливі періоди навіть безнадійні двієчники здатні показувати дивно гарні результати. Нам дуже легко буде даватися нова інформація, ми будемо здатні запам’ятовувати все найскладніше буквально з першого разу. Але д??при підвищеній продуктивності та активності мозку не забувайте, що завжди потрібно відпочивати. Тому влаштовуйте невеликі перерви кожні кілька годин, не виснажуйте себе.

Що ж стосується іспитів, то сьогодні їх сміливо здавати, результати будуть хорошими.

домашні справи (ремонт, прибирання)

В цей день можете займатися нескладними домашніми справами, які не вимагають надмірної напруги і витрат фізичних сил. Також не варто починати проводити ніякі глобальні зміни у своєму житловому просторі. Наприклад, сьогодні дуже невдалий час для початку ремонту, для заміни меблів, для того, щоб клеїти шпалери.

Зате ви можете спокійно зайнятися прибиранням, наведенням порядку в будинку. Добре буде купити якісь нові елементи декору і прикрасити ними кімнати. Це може бути, наприклад, креативна картина, незвичайна статуетка або будь придивилася вам річ ручної роботи.

В любий??му випадку, займатися дрібними клопотами і облаштуванням свого житла сьогодні краще з членами вашої родини. Залучайте для домашніх допомоги, і ви весело і з користю проведете час разом.

Народжена в цей день

Народжена в цей день в кращому випадку стає діячем розуму. Він буде мудрий і обдарований, хоча і не позбавлений деякого цинізму. В речах він зуміє виявити їх приховану суть. Така людина стане чудовим учителем, наставником, проповідником. Він навчитися фільтрувати інформацію, знаходити сенс у символах, розбиратися в самих різних галузях знань. Він доживе до глибокої старості і запам’ятається нащадкам як хранитель мудрості. В гіршому випадку народжені в два??цать другий місячний день стануть консерваторами з обмеженим світоглядом. Істини, кіт??які вони прийняли на віру, для них будуть непохитні. Це вперті догматики, яких неможливо переконати, навіть якщо їх знання в корені суперечать дійсності.

Подробиці 22 місячного дня стосовно до різних сфер діяльності – класична трактування

начинанияобщениебизнесденежные операцииобщение з начальством, налогисмена місця работынедвижимость (купівля, продаж, обмін)творчествонаукаискусствообучение (іспити)путешествияотдыхзастольеалкогольспоры, з’ясування отношенийсексбракосочетаниезачатиефизическая нагрузкадомашние справи (ремонт, прибирання)сныстрижка, забарвлення і зачіска волосИсточник: www.life-moon.pp.ru

Сонник - тлумачення снів