До чого сняться золоті годинники. Сонник – золоті годинники наснилися.

Вам приснилися золотий годинник? Такий сон це ознака того, що незабаром у вас буде багато проблем і багато занепокоєння.

До чого сняться золоті годинники – сонник Фрейда

Уві сні бачив золоті годинники, це може означати, що ви скоро зіткнетеся з серйозними проблемами, і навіть можете втратити своє життя.
Приснилися золотий годинник з браслетом, цей символ може вказувати на те, що у вас виникають проблеми з відносинами, тому що у вас є суперник, який скоро спробує зайняти ваше місце з людиною, з яким ви зобов’язані.
Сон в якому наснилося, що дарують золоті годинники, це ознака вашого успіху і обіцянки спокою, що ви, нарешті, зможете собі дозволити.
Сниться купівля золотих годинників, це означає, що незабаром ви познайомитеся з дуже надихаючими людьми.
 

Сняться золоті наручні годинники – сонник Міллера

Приснилися наручний золотий годинник, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви занадто незграбні, в деяких ситуаціях.
Уві сні наснилися наручний золотий годинник жінці, це означає, що скоро ви зіпсуєте свою репутацію, почавши спілкування з якоюсь людиною.
Коли наручний золотий годинник сняться чоловікові, це віщує славу, яка на вас чекає, і повагу, яку вам дадуть люди вашого кола.
 

Сняться жіночі золоті годинники – сонник Ванги

Уві сні бачив жіночі золоті годинники, такий сон говорить, що ви збираєтеся потрапити в мережу своєї власної або чужої інтриги.
Якщо сняться золоті годинники жіночі чоловікові,це означає що ви відчуваєте внутрішню тривогу, з якоїсь причини, але ваша підсвідомість дає вам знак бути спокійним і тримати рівновагу, так як тривога помилкова.
 

Якщо сняться золоті годинник на руці – сонник Нострадамуса

Приснилися золотий годинник на руці — це ознака того, що ви скоро відчуєте велику любов.
Сняться золоті годинник на руці дівчини, такий сон застерігає вас, про те, що біля вас знаходяться нечесні і фальшиві люди.
Коли золотий годинник на руці сняться чоловікові, такий сон говорить про те, щоб ви не довіряли людям, які лестять вам, так як вони хочуть щось зробити для себе, а не для вас.
 

Приснилося знайти золоті годинники – сонник Хассе

Уві сні приснилося знайти золоті годинники — це знак того, що вам потрібно бути насторожі, тому що вам може загрожувати небезпека.
Сон в якому наснилося знайти золоті годинники чоловікові — це сигнал від вашого підсвідомості, що вам потрібно обережніше ставиться до будь-яких життєвих ситуацій, щоб потім не про що не шкодувати.
 

До чого сняться чоловічі золоті наручні годинники – сонник Лонго

Приснилися чоловічі золоті наручні годинники, такий сон є ознакою того, що вам потрібно приділяти більше уваги вашому здоров’ю, навіть якщо у вас зараз немає проблем.
Чоловічий наручний золотий годинник наснилися жінці — це ознака того, що ви скоро отримаєте повідомлення, яке зробить вас щасливими на все життя.
 

Сонник - тлумачення снів