До чого сняться жовті троянди. Сонник -жовті троянди наснилися.

Чи Часто вам сняться жовті троянди? Такий сон — це ознака того, що хтось хоче обдурити вас, і саме тому ваша підсвідомість попереджає вас.

До чого сняться жовті троянди – сонник Фрейда

Приснилися жовті троянди, це означає, що у вас скоро виникне проблема, з якої ви не зможете впоратися самостійно і ви потребуєте чиєїсь підтримки.
Уві сні бачив жовті троянди чоловікові — цей символ може означати, що у вас є певні бажання, про існування яких ви, можливо, навіть не знаєте, і тільки підсвідомо час від часу даєте себе знати.
Сниться жовті троянди вашому другу, це означає, що здоровим глуздом ви можете уникнути якої-небудь серйозної небезпеки.
 

Приснилося, що дарують жовті троянди – сонник Міллера

Уві сні приснилося, що вам дарують жовті троянди, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви дуже схильні з’являтися перед людьми в нетверезому стані, яких ви навіть не знаєте.
Коли дівчині сниться, що їй дарують жовті троянди, це може означати, що ви можете зайти надто далеко і в кінцевому підсумку втратити повагу до себе.
 

До чого сняться жовті троянди в букеті – сонник Ванги

Приснилися жовті троянди в букеті, це ознака того, що ви готові надати підтримку, коли вам це потрібно вашим друзям і близьким.
Коли жовті троянди в букеті сняться чоловікові, цей сон є сигналом про те, що ви скоро будете діяти належним чином в якійсь ситуації.
Якщо жовті троянди в букеті сниться жінці, це означає, що скоро ваші друзі допоможуть вам уникнути деякої небезпеки.
 

Сонник - тлумачення снів