До чого сняться жіночі труси. Сонник – жіночі труси наснилися.

Сняться жіночі труси? Такий сон, це попередження від вашого підсвідомості, що ви повинні бути більш обережні зі своїм здоров’ям, оскільки ви занадто безтурботні на даний момент.

До чого сняться жіночі труси – сонник Фрейда

Приснилися жіночі труси, це означає, що вам потрібно бути більш обережними у своїх фінансах.
Бачити в сні багато жіночих трусів — пророкує хворобу і втрату у вашій родині.
Сняться рвані жіночі труси, це означає, що ви будете дуже щасливі через вирішення складного питання.
Уві сні наснилися брудні жіночі труси, це ознака того, що ви боїтеся, що хтось буде погано реагувати на вас, але ваші побоювання абсолютно необґрунтовані.
Коли приснилося одягати жіночі труси, це означає, що в найближчому майбутньому ви будете насолоджуватися приємною сімейною атмосферою.
Якщо вам приснилися червоні жіночі труси, це означає, що у вас є деякі обов’язки, які вас пригнічують, або ви боїтеся, що не зможете з ними впоратися, і вам доведеться попросити когось про допомогу.
 

Сняться нові жіночі труси – сонник Міллера

Уві сні наснилися нові жіночі труси, це може означати, що ви дуже нервуєте з якоїсь причини, і вам нелегко контролювати себе.
Якщо нові жіночі труси сняться вашому обранцеві, це ознака того, що ви не зможете швидко обробити справу, і вам доведеться проявити терпіння, тому що ви не знаєте, як довго він буде тривати.

Якщо сниться купувати жіночі труси – сонник Ванги

Уві сні приснилося купувати жіночі труси, це означає, що ви повинні зберігати свої секрети у себе, тому що хтось може якимось чином загрожувати їм.
Коли купувати жіночі труси сниться вашому чоловікові, такий сон є сигналом вашого підсвідомості, що ви повинні проявляти терпіння в сімейному житті — як правило, у конкретному випадку.
 

Приснилися жіночі труси жінці – сонник Нострадамуса

Бачити в сні жіночі труси жінці, це може сигналізувати вам про взаємини, які будуть тривати довше, ніж ви хотіли б.
Приснилися брудні жіночі труси жінці, цей сон означає, що вам скоро доведеться подолати деякі труднощі, які з’являться на вашому шляху до того, щоб отримувати прибуток, про яку ви піклуєтеся.
Сняться рожеві жіночі труси жінці, це ознака того, що ви перебуваєте в ситуації, коли ви не бачите сенсу, і ви відчуваєте себе абсолютно безпорадним, але ви просто проявляєте себе терпінням, і ваша позиція скоро зміниться.

Уві сні сняться білі жіночі труси – сонник Хассе

Уві сні бачив білі жіночі труси, це означає смерть близької вам людини.
Приснилися білі жіночі труси чоловікові — це сигнал, що хтось глузує з вас.
Коли білі жіночі труси сняться вашій подрузі, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви будете більш обережні в найближчому майбутньому, так що ви можете не брати участь в скандалі.
 

До чого сняться чорні жіночі труси – сонник Лонго

Приснилися чорні жіночі труси — це ознака того, що ви дуже гарні в повсякденному житті і майже не проблема для вас, заробити легкі гроші.
Якщо чорні жіночі труси сняться дівчині, це пророкує, що ви скоро зможете знайти мир, який ви бажаєте, можливо, підсвідомо.
Коли чорні жіночі труси сняться жінці, це знак того, що ваша справжня життя не принесла вам величезне задоволення, і ви хотіли б внести в неї деякі зміни, але це неможливо, тому що ви не хочете робити ніяких дій з чистою ліні.
 

Сонник - тлумачення снів