До чого сняться – Сни з понеділка на вівторок – збуваються? Що означають

Вам приснився сон з понеділка на вівторок? Не знаєте що означає? Збувається? Як правило сновидіння в цей день тижня не несуть пророчого сенсу. Сни з негативним сюжетом можуть застерігати. Далі розглянемо сни з поганими смислами.

Сновидіння в цю ніч знаходяться під заступництвом Марса. Він дарує успіх і процвітання тим, хто смів. Планета, названа іменем Бога війни – войовнича, бо найчастіше попереджає уві сні про конфлікти, сварки і розбіжності. У ніч на вівторок можна точно дізнатися, чи глобальна подія в житті або ж іде бурхливий скандал.

Марс – по праву заохочує сміливих, активних і діяльних. Вона не терпить зволікань, нерішучості і зайвих роздумів.

Сон з понеділка на вівторок з негативним змістом

Сни з понеділка на вівторок з бурями, стихіями, повенями зазвичай є поганою ознакою, що вказує на смуток, депресію або конфлікт.

Значення цього сновидіння в цей день тижня залежить також від загального почуття, яке ви відчували під час сновидіння: чи були ви сумні, налякані.
Також важливо, де ви були, коли зіткнулися з бурею; чи були ви всередині або зовні, чи спостерігали ви її здалеку,або ви були в її епіцентрі і т. д.

  • Якщо вам снилося пережити шторм, то такий сон-гарний знак, що вказує на деяке просування найближчим часом.
  • Якщо ви помітили в сні, що буря рухається швидко, такий сон є хорошим знаком, що вказує на те, що ви рішуче прямуєте до досягнення своєї мети, цілі.
  • Сон зі стихіями з понеділка на вівторок в якому люди, гинуть в штормі, такий сон може бути поганим знаком. Цей сон може вказувати на те, що хтось із близьких вам людей може серйозно захворіти.
  • Сон з понеділка на вівторок з негативним сюжетом, для багатих може передвіщати великі втрати, а для бідних-несподіваний дохід.
Сонник - тлумачення снів