До чого сняться родичі-покійники? Тлумачення сну по сонникам — До чого сниться сон

Померлий родич, який з’являється в одному зі снів, нерідко може насторожити сновидця. Хтось задумається про надприродної причини появи такого образу, хтось сприйме сон, як загрозу і спробу «забрати» сновидця з собою. Що означає цей сон насправді, спробуємо визначити на підставі трактування найпопулярніших сонників.

Сонник Міллера

На підставі даного сонника, поява в сні померлих — це попередження про небезпеку, а до порад, які померлі могли дати в сновидінні, необхідно прислухатися. Померлий батько попереджає своїх дітей про майбутню небезпеку, мати проявляє турботу про здоров’я, померлі родичі, повсталий із гробу – сняться до великих бід і проблем.

Сонник Ванги

Ванга вважає, що образ померлої близької людини – до хвороби або нещасного випадку. Якщо покійний обійме сновидіння – це може означати суттєві зміни в житті. Якщо родич, який вже помер, помирає в нічному видінні – це віщує зраду близьких і їх підлість. А також попереджає про майбутні «підступах» з їх боку.

Ісламський Сонник

Згідно з Ісламським сонником, укладати мертвого родича в обійми — до довголіття сновидця, якщо померлий кличе сновидця – наближається смерть, якщо померлий був голий або спав – це означає, що на тому світі померлий знайшов спокій.

Кому наснилися покійники?

Жінки

Для жінки побачити в сні покійного родича, який виявляв невдоволення або злився – до проблем зі здоров’ям і занепаду сил. Також ймовірний застій і спад в кар’єрі.

Дівчині

Молодій дівчині образ померлого близького родича віщує швидке заміжжя і щасливий шлюб.

Чоловікові

Для чоловіка побачити уві сні, когось з покійних родичів – це заклик звернути увагу на оточуючих людей, ймовірно, серед них зачаївся недоброзичливець.

Вагітній

Для майбутньої матусі важливо згадати, чи не просив з’явився у сні покійний назвати майбутнього малюка своїм ім’ям. Фахівці рекомендують виконати таке прохання, оскільки це дозволить дати майбутньому малюкові могутнього ангела-хранителя, який зуміє захистити від усіх бід і нещасть в житті.

Заміжньою

Для заміжньої жінки такий сон є застереженням – ймовірно чоловік їй зраджує або близький до цього. Також варто проаналізувати і запам’ятати слова з’явився покійного. Щасливий родич – до радісної події.

Які саме родичі

Бабуся

Бабуся, яка з’явилася в нічних мареннях – застереження від бід. Вона попереджає сновидця про допущену помилку. Важливо постаратися згадати слова покійної і зробити правильні висновки.

Дідусь

Дідусь сниться до труднощів і неприємностей, однак, якщо сновидець впорається і подолає їх, попереду його чекають успіх у справах і кар’єрі.

Батько

Померлий батько найчастіше трактується в позитивному ключі. Сон може означати, що сновидець вже дорослий і всі рішення повинен приймати самостійно.

Навколишні сновидця люди – надійні і добрі, на них завжди можна покластися. Вести розмову з батьком – до появи в реальності заздрісників, зате в сімейному житті запанує гармонія і любов.

Мама

Мати, будучи найближчою і найріднішою людиною, нерідко може попереджати уві сні про загрозу, що насувається. Якщо уві сні мама була жива і здорова – сновидінню варто проявити максимум обережності та уважності в реальному житті. Дівчині такий сон може передвіщати поява дочки. Якщо мати з’явилася в будинку сплячого, в реальності в ньому оселиться благополуччя і затишок. Сваритися з мамою в сновидінні – поганий знак, що попереджає про можливі проблеми зі здоров’ям.

Брат

Брат, який уві сні з’явився щасливим і усміхненим – до запаморочливому успіху в житті. Сновидця чекає щастя і міцна любов з обранцем. Приємні сюрпризи і радісні події відбудуться зовсім скоро.

Дядько

Побачити дядька, який вже досить давно помер – до необхідності його пом’янути в реальності. Побачити мертвим дядька, який живе в реальності – страшний знак, що віщує йому смерть. Для сновидця ж, це означає, що чекає непроста боротьба з ворогами.

Тітка

Сновидіння з покійною тіткою найчастіше віщі:

  1. Якщо родичка уві сні про щось намагається повідомити сновидінню, необхідно прислухатися до її слів і запам’ятати їх.
  2. Якщо тітка уві сні дарує подарунок або щось дає в руки сновидінню – це добрий знак, що обіцяє довге життя і відмінне здоров’я.
  3. Якщо сновидець уві сні сам щось подарував тітці, це, навпаки, попередження про необхідність зайнятися своїм здоров’ям і прислухатися до самопочуття. Також сон означає необхідність розслаблення і відпочинку від усіх справ.
  4. Якщо покійна уві сні була жива, це може означати її занепокоєння на тому світі, сонник рекомендує відправитися до церкви і помолитися за упокій її душі.

Де були покійники?

В труні

  • Якщо уві сні мертвий родич перебував у труні, це означає, що незабаром у будинок сновидця нагрянуть неждані гості;
  • якщо ніякої взаємодії з померлим не відбувалося – це хороший знак, нічого поганого не трапиться;
  • нести померлого на руках — страшний символ, що передвіщає сновидінню смерть.

Варіанти сну

Вмираючий

Якщо уві сні довелося дізнатися, що помирає родич, це може означати недомовленість у парі або назріває конфлікт. Крім того, сон може мати і інші трактування:

  1. Людина, побачений сновидінню, потребує його уваги та підтримки.
  2. Якщо побачений людина в реальності хворий, це означає, що він видужає зовсім скоро.
  3. Якщо уві сні вмирали діти – це означає, що їх чекає щасливе і довге життя.

П’яний

Померлий родич, який уві сні був п’яний, говорить про те, що прийшов час визначитися з цілями в житті, вирішити, до чого слід прагнути. Спосіб життя, який є зараз у сновидця, не приведе його до благополуччя і успіху. Потрібна кардинальна зміна мислення і життя наповниться яскравими фарбами.

Злий

Злий родич в сні – попередження про те, що в реальності сновидець скоїв або хоче зробити непорядний вчинок, який відіб’ється на всій його життя. Ймовірно, родич розчарований діями сновидця і закликає його проявити розсудливість і далекоглядність.

Близькі знайомі

Якщо уві сні з’явився близький знайомий, якого в реальності давно немає в живих – слід проаналізувати усі деталі сну і згадати свій розмова з покійним. Можливо, у словах загиблого друга буде підказка або відповідь на давно хвилюючий сновидця питання.

Усміхнені

Побачити задоволеного і усміхненого родича у сні – до того, що сновидець зробив вчинок, яким може пишатися.

Таким чином, сни, в яких з’являються образи загиблих близьких і рідних людей не завжди є страшним ознакою. Згідно сонникам, дуже багато сни – це попередження і спроби вберегти сновидця від помилок і необдуманих дій.

 

Сонник - тлумачення снів