До чого сняться іриси. Сонник – іриси наснилися.

До чого сняться іриси? Якщо сняться іриси, це означає, що ви починаєте вчитися на своїх помилках, і це може бути дуже цінна наука в житті для вас. Зазвичай цей сон, може сигналізувати, що ваша погана життєва ситуація в якому ви зараз перебуваєте, є вашою помилкою, тому що в минулому ви зробили щось неправильно. Ви повинні винести урок з того, що ви зараз відчуваєте, і наступного разу не допускати цього.

До чого сняться іриси – по соннику Фройда

Сон, у якому ви бачили іриси, може сигналізувати з вашої підсвідомості, що ваша нестабільна ситуація, в якій ви зараз знаходитесь, є наслідком ваших помилкових дій у минулому.

Іриси чорні уві сні бачив, сон може бути передвісником деяких хороших новин, які скоро дійдуть до вас.

Якщо вам сниться, що вам подарували іриси, цей сон говорить про те, що вам потрібно примиритися з людиною, з яким ви давно не в хороших відносинах.
 

Сонник Міллера — сняться квіти іриси

Сняться квіти іриси, сон може вказувати на те, що на вас скоро покладуть важливу задачу, і якщо ви досягнете успіху в цьому, ви досягнете успіху, але це залежить тільки від вас, чи зможете ви максимально використати свою можливість.

Якщо вам сниться, що ви зриваєте квіти ірисів, це означає, що якщо ви не боїтеся важкої роботи, в кінцевому результаті це принесе вам успіх.

Приснилися білі іриси –по соннику Ванги

Приснилися білі іриси, сновидіння може бути сигналом від вашого підсвідомості, що людина використовує вас у певних цілях, і ви цього не усвідомлюєте.

Якщо білі іриси з’являються уві сні молодої людини, це означає, що він скоро зможе здобути повну незалежність.

Якщо сняться різнокольорові іриси – сонник Нострадамуса

Якщо сняться різнокольорові іриси, це ознака того, що в реальному житті ви дізнаєтеся про те, що людина, яку ви раніше добре знали обмежений у діях або, можливо, навіть ув’язнений у в’язницю.

Коли ви бачите різнокольорові іриси на клумбі у сні, це означає, що ви втрачаєте можливість жити в тісному контакті з людиною.

Сонник - тлумачення снів