До чого сниться злодій – сонник, зловити злодія за руку, бачити злодія в квартирі або будинку уві сні

З’явився уві сні злодій – застереження. Не завжди символ означає загрозу, частіше це заклик придивитися до відносин з оточуючими, розставити пріоритети.

Злодій по соннику Міллера

По соннику Міллера образ злодія в сновидінні трактується в залежності від супутніх обставин.

 • Наздогнати злодія в сні – гарний знак. Ви впораєтеся з виниклими труднощами в реальному житті і знайдете заслужений успіх.
 • Бути злочинцем, спіймані поліцією, – до охолодження відносин з близькими людьми через поспішно прийнятих рішень і байдужості. Приділіть увагу родині і друзям, щоб уникнути конфлікту або незручності.
 • Злодій переслідує вас – не довіряйте недавнім знайомим, вони можуть бути створити неприємну ситуацію, щоб очорнити ваше ім’я.
 • Обікрали будинок або робоче місце – ваш статус опиниться під питанням через підступів недоброзичливців, але в підсумку великих проблем вдасться уникнути, якщо будете діяти відкрито і чесно.

Злодії залізли в будинок – до хвороби когось із членів сім’ї

 • Кишеньковий злодій напав на вас, але ви зуміли відбитися – незабаром стане зрозуміло, хто з оточення бажає вам зла.

Довідка

Для дівчини сновидіння, в якому вона краде чиїсь речі, – застереження про можливе погіршення відносин з коханим через недоречно сказаних слів.

Тлумачення сну про злодіїв в сонник Ванги

Якщо вірити соннику Ванги, грабіжник – знак звернути увагу на моральну складову своїх дій, прислухатися до голосу совісті.

 • Бачити крадіжку – до вдалої можливості звернути ворогів у друзів, використовуючи чарівність і лідерські якості. Зі складної ситуації ви вийдете переможцем.
 • Красти самому – стримайте амбіції. Ви намагаєтеся стати власником того, що вам не належить.
 • Бути в ролі детектива – придивіться до своєї ролі у відносинах з оточуючими людьми. Ви ставите себе на п’єдестал незаслужено. Менше критики для близьких, більше похвали і визнання їх заслуг.
 • Злодій пробрався в будинок, але вдалося його зловити – разоблачите підступи ворогів, очистивши своє ім’я від несправедливих звинувачень.

Довідка

Якщо сон про крадіжку сниться занадто часто, варто переглянути пріоритети. Ви дуже прив’язалися до матеріального, зверніть увагу на духовний аспект життя.

Злодій в ісламському соннику

Ісламський сонник вважає злодія недобрим символом.

 • Сниться, що вас намагаються обікрасти, – до зустрічі з нечесним, лукавою людиною в реальності. Він намагатиметься заподіяти зло.
 • Злодії залізли в будинок – до хвороби когось із членів сім’ї. Якщо злочинці пішли ні з чим – все обійдеться легким нездужанням.

Довідка

Згідно з ісламським сонником, злодій уві сні може уособлювати нечисту силу.

Кому приснився сон?

Стать людини, побачив сновидіння, має значення для тлумачення. Для чоловіка і жінки у схожому сні можуть бути зашифровані різні послання.

Жінки

Образ злодія для жінок символізує небезпечного людини в оточенні, що може заподіяти неприємності. Однак для незаміжніх дівчат він тлумачиться по-іншому.

 • Зустріти грабіжника для дівчини – до появи претендента на її серце.

Злодієм бачити себе – через вашу несправедливості може постраждати дружба

 • Групу злочинців – до сватання.
 • Для заміжньої жінки – до проблем в сім’ї з-за чуток, які розповсюджуються недругами, або зустрічі з колишнім коханцем.

Довідка

Злодій в сновидінні може вказувати на ненадійного людини, якій ви довірили свій секрет. Якщо не зробите заходів, він видасть таємницю.

Чоловікові

Якщо злодій сниться чоловікові – це знак придивитися до особистим і робочим відносинам.

 • Бути обкраденим для одруженого – отримаєте докази подружньої невірності.
 • Для холостого – до конфлікту з колегами, проблем у бізнесі.
 • Прикривати злочинця – м’якість характеру заважає вам жити в повну силу.
 • Злодієм бачити себе – через вашу несправедливості може постраждати партнерство або дружба. Будьте максимально об’єктивним і стриманим, обговорюючи складності, що виникли з чиєїсь вини.

Довідка

Сон, у якому ви намагаєтеся когось обікрасти, може також видавати бажання володіти недоступною жінкою.

Не варто втручатися в чужі стосунки, це не принесе щастя.

Тлумачення сну по подробиць

Обставини сновидіння – ключ до розгадки знаків підсвідомості. Запам’ятовуйте не тільки головний образ, але і все, що відбувається навколо нього.

Спіймати злодія за руку уві сні

Якщо уві сні вдалося зловити злодія за руку, то перемога в суперечці або судовому розгляді залишиться за вами. Також з’явиться шанс помиритися з коханим.

Бачити злодія в своїй квартирі

Якщо бачите злочинця у власному будинку, але не можете йому перешкодити, – станете свідком зради. Чоловік обманює вас.

Бачити як злодії лізуть в будинок уві сні

Сприятливий знак для кар’єристів.

Вас чекає підвищення або цікаве доручення, яке підвищить значимість в очах начальства. Гряде продуктивний період, коли ваші здібності будуть на максимальному рівні.

Повернути вкрадене злодіями уві сні

Якщо вдалося повернути викрадене, то в реальності виникнуть проблеми, які зважаться на вашу користь. Скористайтесь можливістю зробити добру справу.

Бачити крадіжку – до вдалої можливості звернути ворогів на друзів

Гнатися за злодієм

Якщо ви сні ви намагаєтеся зловити злочинця, то в реальності незабаром отримаєте шанс зробити благородний вчинок. Планована угода буде укладена на вигідних умовах. Незабаром ви познайомитеся з людьми, які поділяють ваші цінності.

Вбити злодія

Вбити грабіжника, зв’язати його або замкнути в камері – дуже добрий знак.

Він віщує закінчення складного періоду та вирішення проблем, які давно не давали спокою.

Спіймати злодія-кишенькового злодія на гарячому

Якщо злочинець встиг завдати збитків, але вам вдалося зловити його, ви зіткнетеся з проблемами, але зумієте впоратися з ними, завдяки своїм здібностям. Досить імовірно, що ситуацію в підсумку вдасться звернути на вашу користь.

Злодії ламають двері у сні

Якщо уві сні грабіжники ламають двері, але ви нічого не робите, – чекайте труднощів на службі. Вони можуть бути пов’язані з порочать репутацію відомостей, які поширюють недоброзичливці.

Довідка

Якщо в ролі грабіжника виступає знайомий вам людина, придивіться до нього в реальному житті. Не виключено, що він зрадить при першій же можливості.

Висновки

Побачений злочинець – знак звернути увагу на відносини і оточення. Почувши застереження, ви зумієте запобігти неприємності. Дійте чесно і благородно.

Сонник - тлумачення снів