До чого сниться жуйка. Сонник – жуйка наснилася.

Приснилася жуйка? Сон, в якому вам приснилася, жуйка може означати або символізувати перешкода, яка заважає чи скоро ускладнить вам діяти, над досягненням своїх цілей. Іноді це може також сигналізувати про те, що ви якимось чином захищені від небезпек, але це не означає, що ви повинні бездумно ризикувати своїм становищем.

 

До чого сниться жуйка –по соннику

Коли вам сниться жуйка, це означає, що на шляху до мети, до якої ви наближаєтеся, несподівано виникнуть деякі перешкоди, з якими вам доведеться зіткнутися.

Якщо ви уві сні жуйку жуєте, це означає, що у вас мало шансів досягти своєї мети.

Уві сні приснилася фруктова жуйка — це для вас обіцянку, що ваші зусилля скоро будуть винагороджені, і у вас буде дуже приємне час, і в цей час ви навіть можете відчути себе дійсно щасливою людиною.

Сниться жувати жуйку – по американському соннику

Сниться жувати жуйку — сигнал про те, що підприємство, яке ви маєте намір подолати, пов’язане з високим ризиком.

Сон, у якому ви жуєте, кислу жуйку сигналізує про те, що вас утримують деякі обмеження, які заважають вам досягти повної свободи, яку ви хочете отримати вже довгий час.

Якщо вам приснилося, що ваш друг жує вашу жуйку, це означає, що ви незабаром потрапите в невеликі проблеми зі своїми близькими людьми.
 

Приснилася жуйка в волоссі –по циганському соннику

Приснилася жуйка у волоссі — це знак вашого підсвідомості, що ви повинні прийняти положення, в якому ви погрузли в останній час, з усіма своїми помилками, тому що у вас просто немає іншого вибору.

Коли ви бачите у сні у волоссі знайомої дівчини жуйку, це означає, що скоро один з ваших близьких друзів надасть вам велику підтримку в непростому для вас справі.

 

Якщо сниться жуйка в роті – по сучасному соннику

Якщо вам сниться жуйка в роті, це сигнал, що у житті ви відчуваєте себе ізольованим від людей або речей.
 

Сонник - тлумачення снів